mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků.,  ponorné čerpadlo

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W

  2999 Kč   
Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W
Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W 1
Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W
 
Elpumps
Vaše cena bez DPH: 2479 Kč 
Vaše cena s DPH: 2999 Kč 
Výrobce: Elpumps
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Ocenění: Jsme vynikající prodejci Elpumps !!!
Věrnostní program: 34 bodů (více)
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Příkon: 900 W
Typ motoru: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon: 3000 l/hod
Max. výška: 55 m
Max. výška sání: 8 m
Průměr závitu: 1"
Délka kabelu: 1,5 m
Kabeláž: H05 RNF 3 x 1,5 mm2
Max. teplota média: 35 °C
Hmotnost: 9.5 kg
Rozměry balení: 290 x 210 x 220 mm

PP 80 - odstředivé čerpadlo

Odstředivá čerpadla

Společnost Elpumps má ve výrobě odstředivých čerpadel více než dvacetiletou tradici. Můžete si být tedy jistí, že dostáváte do ruky prvotřídní produkt vyrobený z poctivých a kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti čerpadla. Čerpadlo je určeno k přečerpávání čisté vody a jiných nekorozivních kapalin s nízkou viskozitu. Čerpadla jsou osazeny motory s velmi tichým chodem a s dostatečnou výkonovou rezervou, která zabraňuje dlouhodobému přehřívání motoru a umožňuje přečerpat velké objemy kapalin. Robustní podstavec umožňuje pevné připevnění stroje k podložce.

 Možnosti využití:

Dodávka vody do domácnosti, posílení tlaku v potrubích, zavlažování a postřikování zahrady nebo skleníku, dodávka a odvod vody v průmyslu, dolech, v komerčních a výškových budovách, v centrálních klimatizacích a systémech ústředního topení. Dále se hodí na přečerpávání čisté vody a jiných nekorozních kapalin s nízkou viskozitou, s pH 6,5 – 8,5 a teplotou kapaliny v rozmezí 4 až 60°C.

 Technika:

Před spuštěním je třeba zavodnit sací potrubí. Tělo čerpadla je vyrobeno z heavy-duty litiny a další prvky ze speciálního odolného plastu. Hřídel čerpadla je vyrobena z oceli a je utěsněna mechanickým profesionálním dvojitým těsněním s keramickými prvky. Materiál (mosaz) oběžného kola má výborné antikorozní parametry a je odolný i vůči abrazivnímu vlivu případných nežádoucích nečistot a proti případnému krátkodobému běhu na sucho. Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Kvalita všech komponentů zaručuje dlouhý a bezúdržbový provoz čerpadla.

Alternativní zboží: VODNÍ PROGRAM - čerpadla
dotazy a poznámky k Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W
 jméno:     bezpečnostní kód:  (2513)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT 3635 - motorové čerpadlo
4490 Kč   
 HECHT 3301 - ponorné čerpadlo
849 Kč   
 8536 - Zavlažovací tryska s kohoutem
109 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, ponorné čerpadlo,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.03s)

ponorné čerpadlo Odstředivá čerpadla Společnost Elpumps má ve výrobě odstředivých čerpadel více než dvacetiletou tradici. Můžete si být tedy jistí, že dostáváte do ruky prvotřídní produkt vyrob ponorné čerpadlo, Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 550 W
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist