mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Riwall PRO

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO

Riwall PRO
Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou.
Informace o servisních třediscích produktů značky Riwall PRO

Upřesnění kategorií značky Riwall PRO:


SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Riwall PRO RPM 5135 E - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem, Riwall PRO RALM 3820 set - akumulátorová sekačka + 2x 4Ah baterie + 2x nabíječka 20 V, Riwall PRO RPM 4234 P - travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Riwall PRO REHS 1224 F - domácí vodárna 1200 W s předfiltrem, Riwall PRO REJP 1000 INOX SET - zahradní proudové čerpadlo 1000 W s příslušenstvím, Riwall PRO REPW 170 SET - elektrická tlaková myčka 170 bar, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
Riwall PRO RASH 1236 - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře, Riwall PRO RASH 1236 LH - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře s teleskopickou rukojetí, Riwall PRO RAB 440 - baterie 40 V (4 Ah), . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
RIWALL RPB 510 - benzínový křovinořez + DÁREK, Riwall PRO REB 1223 - křovinořez s elektrickým motorem 1200 W, Riwall PRO RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Riwall RPCS 5040 - řetězová pila s benzinovým motorem + DÁREK, Riwall PRO RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V, RIWALL RPCS 2530 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Riwall PRO RLT 92 H Power Kit traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 T Power Kit - zahradní traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 T - zahradní traktor s zadním výhozem, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RALT 3040 - vyžínač s aku motorem 40 V, Riwall PRO RPLT 2642 - vyžínač s benzinovým motorem, . . .

KULTIVÁTORY

KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
Riwall PRO RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, Riwall RET 4014 - kultivátor s elektrickým motorem 1400 W, RIWALL RPT 6060 - kultivátor s benzinovým motorem, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Riwall PRO RAHT 5220 set - plotostřih s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RAHT 5640 - plotostřih s aku motorem 40 V, Riwall PRO REH 6261 RH - plotostřih s otočnou rukojetí a elektrickým motorem 620 W, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Riwall PRO RPBV 26 - vysavač/foukač s benzinovým motorem, Riwall PRO RABL 40i - foukač s aku indukčním motorem 40 V, Riwall PRO REBV 3000 e - vysavač/foukač s elektrickým motorem 3000 W, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
Riwall PRO RPV 4058 - travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm, Riwall PRO REV 3215 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO REV 3816 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
Riwall PRO RES 3044 B - elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem, Riwall PRO RES 2545 - elektrický nožový drtič větví 2500 W, Riwall PRO RES 3044 - elektrický válcový drtič větví 3000 W, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
RPST 6172 - dvoustupňová fréza 6,5 HP s elektrostartem, Riwall PRO RPST 5667 - dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
Motorový olej Riwall pro extrémní zimní použití (SAE 5W-30, 1 l) , . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Riwall PRO RPSD 52 - benzínový rosič zádový 14 l, . . .


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 SHARK FRUIT 1,6 - celonerezový drtič ovoce
11790 Kč   
 Sporák na tuhá paliva s výměníkem MBS SUPER THERMO MAGNUM černý - levý
32636 Kč   
 Infrasauna Belatrix Vista 2
29990 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Riwall PRO,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2020 (0.06s)

Riwall PRO Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou. Riwall PRO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist