mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Riwall PRO

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO

Riwall PRO
Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou.
Informace o servisních třediscích produktů značky Riwall PRO

Upřesnění kategorií značky Riwall PRO:


ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Riwall PRO RLT 92 T - zahradní traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 H Power Kit traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 T Power Kit - zahradní traktor s zadním výhozem, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Riwall PRO RPM 5135 E - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem, Riwall PRO RRM 1000 - robotická aku sekačka 1000 m2, Riwall PRO RPM 4234 - multifunkční travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem + DÁREK, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Riwall PRO RPCS 2630 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem, Riwall PRO RECS 2440 - řetězová pila s elektrickým motorem 2400 W, Riwall PRO RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Riwall PRO REPW 120 SET - elektrická tlaková myčka 120 bar, Riwall PRO - Pěnovací tryska, Riwall PRO REHS 1224 F - domácí vodárna 1200 W s předfiltrem, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Riwall PRO RASH 2020 SET - aku nůžky 20 V na trávu a keře + 2 Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RAHT 5220 set - plotostřih s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RAHT 5640 - plotostřih s aku motorem 40 V, . . .

KULTIVÁTORY

KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
RIWALL RPT 4040 - kultivátor s benzinovým motorem , Riwall PRO RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, RIWALL RPT 6060 - kultivátor s benzinovým motorem, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
Riwall PRO RPLT 2642 - vyžínač s benzinovým motorem + DÁREK, Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Riwall PRO RAS 1220 SET - aku postřikovač 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RPSD 52 - benzínový rosič zádový 14 l, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Riwall PRO REB 1223 - křovinořez s elektrickým motorem 1200 W, Riwall PRO RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky), Riwall PRO RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah), Riwall PRO RASH 1236 LH - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře s teleskopickou rukojetí, Riwall PRO RAB 640 - baterie 40 V (6 Ah), . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
RPST 6172 - dvoustupňová fréza 6,5 HP s elektrostartem, Riwall PRO RPST 5667 - dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
Riwall PRO RES 3044 - elektrický válcový drtič větví 3000 W, Riwall PRO RES 2545 - elektrický nožový drtič větví 2500 W, Riwall PRO RES 3044 B - elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Riwall PRO REBV 3200 e - vysavač/foukač s elektrickým motorem 3200 W, Riwall PRO RPBV 26 - vysavač/foukač s benzinovým motorem, RIWALL REBV 3000 - vysavač/foukač s elektrickým motorem, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
Riwall PRO REV 3215 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO REV 3816 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO RPV 4058 - travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
Motorový olej Riwall pro extrémní zimní použití (SAE 5W-30, 1 l) , . . .


vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Riwall PRO,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.02s)

Riwall PRO Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou. Riwall PRO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist