mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Riwall PRO

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO

Riwall PRO
Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou.
Informace o servisních třediscích produktů značky Riwall PRO

Upřesnění kategorií značky Riwall PRO:


SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Riwall PRO RPM 4735 P - multifunkční travní sekačka 3v1 bez pojezdu, Riwall PRO RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem, Riwall PRO RPM 4735 E - multifunkční travní sekačka 4 v 1 s benzinovým motorem, pojezdem a elektrostartem, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
Riwall PRO RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RPLT 2642 - vyžínač s benzinovým motorem + DÁREK, Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Riwall PRO RLT 92 TRD - travní traktor 92 cm se zadním výhozem a mechanickou převodovkou, Riwall PRO RLT 92 HRD - travní traktor 92 cm se zadním výhozem a hydrostatickou převodovkou, Riwall PRO RDC 225 T - přívěsný sklopný vozík 225 kg, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Riwall PRO RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky), Riwall PRO REB 1223 - křovinořez s elektrickým motorem 1200 W, Riwall PRO RPB 510 - křovinořez s benzinovým motorem + DÁREK, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Riwall PRO REPW 120 SET - elektrická tlaková myčka 120 bar, Riwall PRO - Čistič odpadů 7,5m, Riwall PRO - Pěnovací tryska, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
Riwall PRO RAB 640 - baterie 40 V (6 Ah), Riwall PRO RASH 1236 LH - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře s teleskopickou rukojetí, Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah), . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Riwall PRO RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V, Riwall RPCS 5545 - řetězová pila s benzinovým motorem + DÁREK, Riwall PRO RPCS 2630 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Riwall PRO RASH 2020 SET - aku nůžky 20 V na trávu a keře + 2 Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RAHT 5640 - plotostřih s aku motorem 40 V, Riwall PRO RAHT 5220 set - plotostřih s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, . . .

KULTIVÁTORY

KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
Riwall RET 4014 - kultivátor s elektrickým motorem 1400 W, RIWALL RPT 4040 - kultivátor s benzinovým motorem , Riwall PRO RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Riwall PRO RPSD 52 - benzínový rosič zádový 14 l, Riwall PRO RAS 1220 SET - aku postřikovač 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
Riwall PRO RES 3044 B - elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem, Riwall PRO RPS 7058 - drtič dřeva s benzinovým motorem 212 ccm, Riwall PRO RES 2545 - elektrický nožový drtič větví 2500 W, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
Riwall PRO REV 3816 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO RPV 4058 - travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm, Riwall PRO REV 3215 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Riwall PRO RABL 40i - foukač s aku indukčním motorem 40 V, Riwall PRO REBV 3200 e - vysavač/foukač s elektrickým motorem 3200 W, RIWALL REBV 3000 - vysavač/foukač s elektrickým motorem, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
RPST 6172 - dvoustupňová fréza 6,5 HP s elektrostartem, Riwall PRO RPST 5667 - dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
Motorový olej Riwall pro extrémní zimní použití (SAE 5W-30, 1 l) , . . .vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Riwall PRO,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.02s)

Riwall PRO Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou. Riwall PRO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist