mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Riwall PRO

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO

Riwall PRO
Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou.
Informace o servisních třediscích produktů značky Riwall PRO

Upřesnění kategorií značky Riwall PRO:


SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
Riwall PRO RPST 6065 - dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP, Riwall PRO RPST 6071 - dvoustupňová sněhová fréza 7,1 HP s elektrostartem, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Riwall PRO RAHS 1820i SET - aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RACS 3540i - řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V, Riwall PRO RPCS 2630 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Riwall PRO RLT 92 TRD - travní traktor 92 cm se zadním výhozem a mechanickou převodovkou, Riwall PRO RDC 225 T - přívěsný sklopný vozík 225 kg, Riwall PRO RLT 92 HRD - travní traktor 92 cm se zadním výhozem a hydrostatickou převodovkou, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Riwall PRO RPM 4235 - multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem + DÁREK, Riwall PRO RALM 3820 set - akumulátorová sekačka + 2x 4Ah baterie + 2x nabíječka 20 V, Riwall PRO RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
Riwall PRO RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RALT 3040 - vyžínač s aku motorem 40 V, . . .

KULTIVÁTORY

KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
Riwall PRO RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, Riwall RET 4014 - kultivátor s elektrickým motorem 1400 W, Riwall RET 3275 - kultivátor s elektrickým motorem, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Riwall PRO REPW 120 SET - elektrická tlaková myčka 120 bar, Riwall PRO REPW 170 SET - elektrická tlaková myčka 170 bar, Riwall PRO REPW 150 SET - elektrická tlaková myčka 150 bar, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
Riwall PRO RES 2545 - elektrický nožový drtič větví 2500 W, Riwall PRO RES 3044 - elektrický válcový drtič větví 3000 W, Riwall PRO RPS 7058 - drtič dřeva s benzinovým motorem 212 ccm, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
Riwall PRO RASH 1236 LH - aku nůžky 3,6 V na trávu a keře s teleskopickou rukojetí, Riwall PRO RAB 220 - baterie 20 V (2 Ah), Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah), . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Riwall PRO RABL 40i - foukač s aku indukčním motorem 40 V, RIWALL REBV 3000 - vysavač/foukač s elektrickým motorem, Riwall PRO RABL 20 SET - foukač s aku motorem 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Riwall PRO RAS 1220 SET - aku postřikovač 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RPSD 52 - benzínový rosič zádový 14 l, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Riwall PRO RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3, Riwall PRO RPB 510 - křovinořez s benzinovým motorem + DÁREK, Riwall PRO RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky), . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Riwall PRO REH 5045 - plotostřih s elektrickým motorem 500 W, Riwall PRO RAHT 5220 - plotostřih s aku motorem (bez baterie a nabíječky), Riwall PRO RAHT 5220 set - plotostřih s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, . . .

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
Riwall PRO RAP 3020i SET - aku nůžky na větve 20 V s bezuhlíkovým motorem + 2Ah baterie + nabíječka, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
Riwall PRO REV 3816 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO RPV 4058 - travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm, Riwall PRO REV 3215 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
Motorový olej Riwall pro extrémní zimní použití (SAE 5W-30, 1 l) , . . .vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Riwall PRO,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.17s)

Riwall PRO Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou. Riwall PRO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist