mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Riwall PRO

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO

Riwall PRO
Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou.
Informace o servisních třediscích produktů značky Riwall PRO

Upřesnění kategorií značky Riwall PRO:


ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Riwall PRO RLT 92 H Power Kit traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 H - zahradní traktor s zadním výhozem, Riwall PRO RLT 92 T - zahradní traktor s zadním výhozem, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
AKU NÁŘADÍ
Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah), Riwall PRO RAB 240 - baterie 40 V (2 Ah), Riwall PRO RAB 640 - baterie 40 V (6 Ah), . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Riwall PRO RAHT 5220 set - plotostřih s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RAPH 5240 - plotostřih s dlouhým dosahem a aku motorem 40 V, RIWALL RPH 2660 RH - plotostřih s benzinovým motorem + DÁREK, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Riwall PRO REBV 3200 e - vysavač/foukač s elektrickým motorem 3200 W, Riwall PRO RABL 20 SET - foukač s aku motorem 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RABL 40i - foukač s aku indukčním motorem 40 V, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
ZAHRADNÍ DRTIČE
Riwall PRO RES 3044 B - elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem, Riwall PRO RES 3044 - elektrický válcový drtič větví 3000 W, Riwall PRO RES 2545 - elektrický nožový drtič větví 2500 W, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
Riwall PRO REV 3816 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO REV 3215 - travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1, Riwall PRO RPV 4058 - travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
Riwall PRO RPST 5667 - dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP, RPST 6172 - dvoustupňová fréza 6,5 HP s elektrostartem, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Riwall PRO RAS 1220 SET - aku postřikovač 20 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RPSD 52 - benzínový rosič zádový 14 l, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
Motorový olej Riwall pro extrémní zimní použití (SAE 5W-30, 1 l) , . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Riwall PRO RPMT 520 - multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1, Riwall PRO RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky), Riwall PRO REB 1223 - křovinořez s elektrickým motorem 1200 W, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Riwall PRO RACS 2520i SET - aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka, Riwall RPCS 5545 - řetězová pila s benzinovým motorem + DÁREK, RIWALL RPCS 2530 - řetězová vyvětvovací pila s benzinovým motorem, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Riwall PRO RPM 5135 E - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem, Riwall REM 4218 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1, Riwall PRO RALM 3740i - akumulátorová travní sekačka 40 V, . . .

KULTIVÁTORY

KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
KULTIVÁTORY
RIWALL RPT 4040 - kultivátor s benzinovým motorem , Riwall PRO RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, Riwall RET 4014 - kultivátor s elektrickým motorem 1400 W, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
Riwall PRO RALT 2320 set - vyžínač s aku motorem + 2Ah baterie + nabíječka 20 V, Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka, Riwall PRO RALT 3040 - vyžínač s aku motorem 40 V, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Riwall PRO REPW 120 SET - elektrická tlaková myčka 120 bar, Riwall PRO REPW 150 SET - elektrická tlaková myčka 150 bar, Riwall PRO - Čistič odpadů 7,5m, . . .


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 Sporák na tuhá paliva s výměníkem MBS SUPER THERMO MAGNUM červený - levý
39250 Kč   
 Krbová kamna PRITY K1
5698 Kč   
 KOZA K7 - krbová kamna
8742 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Riwall PRO,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.17s)

Riwall PRO Za značkou Riwall se skrývá 17 let bohatých zkušeností se zahradní technikou. Ideou produktů Riwall není být nejlevnější na trhu, ale naopak nabídnout zákazníkovi spolehlivý a robustní stroj a perfektní servisní zázemí. Vynikající cena není dosažena použitím nekvalitních a levných komponentů, je přirozeně dosažena minimem mezičlánků mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Na počátku každého z modelů Riwall je testování několika vzorků z různých továren. Vždy se jedná o velké výrobce, často produkující stroje i pro tzv. značkové výrobce. Vítězný produkt, který nejlépe splňuje zadaná kritéria na výkon, kvalitu a cenu je podroben dalším tvrdým zkouškám v terénu. Po ukončení zkoušek je stroj kompletně rozebrán a zkontrolován servisním oddělením, který navrhuje potřebné zlepšení či úpravu problémových komponentů. Poté, co výrobce jednotlivé změny aplikuje, je i tento vzorek důkladně otestován. Pokud je i na něm shledáno nějaké slabé místo, celý proces se opakuje. Pokud tedy pro Vás není otázka image na prvním místě, ale raději oceníte dobře fungující a bezproblémový stroj, navíc za férovou cenu, bude pro Vás výběr stroje Riwall správnou a chytrou volbou. Riwall PRO
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist