mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač

  91990 Kč   
Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte počítačový tablet
!!! ZDARMA !!!
 
Weibang
Vaše cena bez DPH: 76025 Kč 
Vaše cena s DPH: 91990 Kč 
Výrobce: Weibang
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: TABLET ZDARMA od 20.2. do 29.února !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Motor: Brilliant GT 1300PE
Obsah motoru: 393 ccm
Výkon: 6,6 kW / 9.0 HP
Startování: ruční
Palivová nádrž: 6 l
Převodovka: Weibang CVT
Rychlost: variabilní, vpřed 0-6 km/hod, vzad 0-4 km/hod
Pojezdová kola: šípová
Velikost pojezdových kol: 16, 4.00-8
Přední kola: 8
Brzda: automatická
Řidítka: nastavitelná, horizontálně a vertikálně
Žací záběr: 680 mm
Počet nožů: 38 ks
Tvar nožů: Y
Záruka: 4 roky

Kolový cepákový mulčovač WEIBANG WB GT6813 je určen pro sečení vysoko-stéblového plevele na velkých plochách a v náročném terénu. Je osazen benzínovým motorem o výkonu 9.0 HP a nejnovějším systémem plynule měnitelné převodovky Weibang (CVT). Cepákový mulčovač je vybaven širokou žací hlavou s ocelovými čepelemi typu Y, díky kterým dokáže během okamžiku osekat všechny velké plochy. Řidítka lze rychle nastavit do vertikální, tak i horizontální polohy tak, aby vyhovovala náročným provozním podmínkám v náročném prostředí.

 

WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada kladívkových nožů uchycených na válci, které posečou a podrtí přerostlou trávu, poradí si i s drobnějšími nálety.

 

Cepový válec s noži je přitom zcela ukryt pod pevným ocelovým krytem, obsluha i okolí jsou dobře chráněny. Nože jsou na válci zavěšeny volně na čepech, při nárazu na kámen nebo jiný předmět se proto mohou sklopit. Tráva je přitom několikrát rozmělněna a za sekačkou tak zůstává mulč, který rychle seschne a zetleje.

 

Snadný pohyb v terénu usnadní nejen kola s hrubým dezénem, ale i pojezd s CVT Weibang převodovkou. Přední kola uložená na otočných čepech dávají sekačce skvělou manévrovatelnost.

 

...tam, kde byste bojovali s trávou pomocí křovinořezu dlouhé hodiny, máte s tímto výkonným čističem hotovo během chvilky...

Alternativní zboží: SEKAČKY - mulčovače


dotazy a poznámky k Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7275)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 VeGA 495 SXH 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK
7990 Kč   
 ACTIVE AC 842 PRO - kladívkový mulčovač
159990 Kč   
 ACTIVE 5000 SB AL - benzínová sekačka s pojezdem
16990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.05s)

Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada kladí Weibang WB GT6813 - cepákový mulčovač
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist