mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., robotická sekačka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Robomow RC 304 U

  23992 Kč   
Robomow RC 304 U
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Robomow RC 304 U 1
Robomow RC 304 U 2
Robomow RC 304 U 3
Robomow RC 304 U 4
Robomow RC 304 U 5
Robomow RC 304 U 6
Robomow RC 304 U 7
externí video Robomow RC 304 U 1
Robomow RC 304 U
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte chytrý náramek
Xiaomi Mi Band 3
!!! ZDARMA !!!
 
Vaše cena bez DPH: 19828 Kč 
Vaše cena s DPH: 23992 Kč 
Výrobce: ROBOMOW
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: X Mi Band 3 ZDARMA od 5.12. do 15.prosince !!!
Hmotnost[kg]: 11
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Doporučená plocha trávníku: 500 m2
Maximální plocha trávníku: 1 000 m2
Robomow App: ano, komunikace pomocí BLE
Šířka sečení cm: 28 cm
Výška sečení mm: 15 - 60 mm
Zabezpečení proti krádeži: ano
Průměrná pracovní doba: 45 - 50 min.
Doba nabíjení (min): 50 - 70 min
Hladina hluku dBa: Eco Mode 64, plný výkon měřeno 67,9 dB, garantováno 69 dB
Kolečka pohonu: úzká se vzorkem
Motory sečení: 1 x 200 W
Rozměry: 63 x 46 x 21 cm
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Systém sečení: nárazuodolný nůž
sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů
typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Váha kg: 11,1
Výměna nožů: bez použití nářadí
Baterie: 2,4 Ah / 26 V Lithium (LiFePO4)
Odolnost proti vodě: Odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Balení: Sekačka se základní stanicí, napájení s 15 m kabelem, návod k obsluze, 4 kovové kolíky pro připevnění stanice, bluetooth, 200 kolíků, 150 m obvodového drátu
Barva: zelená
aplikace dálkového ovládání: v ceně
modul GSM: NE
nastavení externí základny: nabíjecí stanice může být do určité vzdálenosti mimo sečenou plochu
plovoucí sečení: ne
počet podzón: 3 podzóny, 2 oddělené zóny
postříbřené elektronické součásti: ano
senzor deště: ano
spotřeba energie: 11 kWh/měsíc
základní stanice: ano
Orig.č. ND: 22ACBA-A619
Záruka: 2 roky
EAN code: 7290109391366
Maximální délka obvodového drátu: 600 m

Sekačka Robomow RC 304 U  je určena pro trávníky s plochou do 500 m2 při ideálním tvaru zahrady( ,,fotbalové hřiště,,), bez překážek až 1000 m2.

 

Hledáte robotickou sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů? Je vybaven moderními technologiemi ovládání? Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Robomow RC 304 U je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RC 304 U  je vybaven jedním masivním a ostrým žacím nožem o průměru 28 cm s nízkou hlučností se silným elektromotorem se snímačem zatížení a přehřátí (ochrání motor např. při namotání tkaničky, větviček atd.). Žací nůž je uložen s přesahem obrysu zadního pravého kola. Toto uložení má výhodu v dosekávání okrajů. Nůž se dostane až k okraji trávníku, kde stroje s nožem uloženým uprostřed stroje nemají šanci okraj dosekat a zanechávají široký neposekaný pruh po obvodu.  Výměnu nože i elektromotoru zvládne zákazník sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Motory pojezdu jsou tiché se snímači otáček i zatížení. Stroj není vybaven žádným nárazníkem, je eliminováno místo případných poruch. Náraz je vnímán motory pojezdu. Při nárazu se zvýší odběr energie. Tento systém je velice dobře nastaven, překážky stroj zaznamená a kola při nárazu neprohrabují a nezanechávají poškození v trávníku. Motory pojezdu může zákazník vyměnit sám bez použití nářadí, není třeba odborný servis.

Přední kolo je vybaveno snímačem otáček i náklonu. I tento díl může být vyměněn bez nářadí a pomoci odborného servisu.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme  nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje a můžeme začít sekat. Nebo istalaci svěříte svému prodejci.  Žádné nastavování  týdenního programu. Dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkurenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie (prodlužuje životnost).

Nastavování parametrů je možné pomocí menu stroje nebo chytrých telefonů. Aplikace pro chytrý telefon je zdarma v ceně stroje. Pomocí chytrých telefonů je možné i manuálně sekat, telefon slouží jako dálkové ovládání.

Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow®  konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátné instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!!  Najdete jinou takovou sekačku?

Novinkou letošního roku je rozšíření servisních služeb. Nově jsou stroje vybaveny provozní historíí. Pomocí Vaší mobilní aplikace je naše servisní centrum schopno načíst veškeré provozní údaje a na dálku provést dignostiku potíží stroje. Tímto uživateli opět ušetříme čas, starosti se zasíláním do servisu atd.

 Na stránkách www.robomow.com je další množství informací o sečení trávníků robotem i Robomap-v mapách najdete svůj pozemek, ohraničíte sekanou plochu a dostanete přímo nabídku sekačky vhodné na danou plochu. Již žádné pochybnosti o vhodnosti toho či onoho stroje pro mé potřeby.

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy.

 

Balení tohoto modelu obsahuje obvodový drát + plastové kolíky v množství uvedeném v technických specifikacích na této stránce.

V případě zájmu o instalaci uveďte Váš požadavek do poznámek u obj. formuláře.

Nad míru spotřebovaný materiál + poplatek za instalaci platí zákazník servisnímu technikovi zvlášť. Ceny instalací se pohybují v rozmezí cca 5 - 7 tis. Kč bez DPH.

Alternativní zboží: SEKAČKY - robotické
dotazy a poznámky k Robomow RC 304 U
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5217)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT 5406 - benzínová sekačka
3290 Kč   
 Scheppach MS 225-53 E - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
9599 Kč   
 HECHT 551 SX - benzínová sekačka
6790 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, robotická sekačka,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.01s)

robotická sekačka Sekačka Robomow RC 304 U je určena pro trávníky s plochou do 500 m2 při ideálním tvaru zahrady( fotbalové hřiště ), bez překážek až 1 000 m2. Parametry: Doporučená plocha robotická sekačka, Robomow RC 304 U
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist