mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)

  1599 Kč   
Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)
 
Riwall PRO
Vaše cena bez DPH: 1321 Kč 
Vaše cena s DPH: 1599 Kč 
Výrobce: Riwall PRO
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 17 bodů (více)

RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)

  • Napětí: 20V
  • Kapacita: 4Ah

Akumulátorová technika Riwall 20 V

Vynikající kvalita, vyspělé technologie, skvělá ergonomie a příznivá cena

Řada akumulátorového nářadí Riwall byla vyvinuta s velkou pečlivostí k požadavkům jeho uživatelů. Koupí bateriového programu Riwall volíte ideální mix příznivé ceny, kvalitních komponentů, vyspělé technologie a dlouhé životnosti. Navíc dostanete 4-letou záruku a kvalitní záruční i pozáruční servis.

 

Technologie akumulátorů 20 V

HDSC technology – nejnovější technologie pro elektronickou regulaci výkonu a ochranu při nabíjení u lithiových akumulátorů. Výsledkem je nejenom precizní průběh nabíjení, kdy je neustále monitorován každý jednotlivý článek v baterii a dle aktuálních potřeb dobíjen, ale i unikátní řízení výkonu, kdy se baterie dokáže optimálně přizpůsobit kterémukoliv stroji z řady Riwall 20V a poskytnout vždy maximální výkon a využít maximálně svou kapacitu. Dalším pozitivním dopadem technologie HDSC je zvýšení životnosti akumulátoru, maximální prodloužení doby chodu stroje na jedno nabití a ochrana samotné baterie před přetížením nebo přehřátím.

Ukazatel stavu nabití – jednoduchá indikace stavu nabití baterie pomocí integrovaných LED diod. Indikátor není součástí stroje, ale baterie, takže můžete zjistit okamžitou kapacitu baterie, aniž ji musíte vkládat do stroje.

Výkonné články baterie – kvalitní lithium-iontové články spolu s chytrou elektronikou umožňují okamžitý přísun potřebné energie i ve chvíli skokového zvýšení potřebného výkonu.

Jedna 20 V baterie pohání vše – je spousta systémů, kde Vám stačí jedna baterie na celou škálu nářadí. Díky chybějící nebo levné elektronice se často stane, že baterie s některým strojem funguje dobře, ale s jiným ne. Je to proto, že v odběrových křivkách různých druhů strojů jsou obrovské rozdíly. Díky vyspělé elektronice baterie Riwall „pozná“, ve kterém je stroji a dokonale se mu přizpůsobí. Vy tak dostanete z každého stroje maximální výkon i pracovní dobu.

 

Sekačka Riwall je poháněna dvěma bateriemi 20 V. Výsledné napětí je tak 40 V a sekačce tak dává dostatek výkonu i ve vyšší trávě.

Díky kooperaci s německým výrobcem nářadí Scheppach, lze bateriemi Riwall 20 V pohánět i více než deset druhů akumulátorového nářadí Scheppach 20 V (vrtačky, brusky, pily, hoblíky, rázové utahováky apod.) a naopak.

Počet strojů Riwall 20 V se bude každým rokem zvyšovat.

Alternativní zboží: AKU NÁŘADÍ - akučlánky a nabíječky
dotazy a poznámky k Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (6048)

   
2023-05-10  Robert Blaťák
Dobrý den,jak poznám,že je baterie nabitá? Svítí červená LED a zelená bliká.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, až bude zelená také svítit bez přerušování, je baterie nabitá.

2022-02-02  Pavel Michalik
dobry den je možne použit tento typ baterie. Rab420-20V (4Ah)pro vyžinač Riwall PRO RALT 2320.Dekuji za info. pavel.michalik***

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, ano toto je samozřejmě možné.
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AKU čistič spár AL-KO Easy Flex MB 2010
1690 Kč   
 AKU motorová kosa SOLO Power Flex GT 4235
4590 Kč   
 AKU ruční pilka HS 2015 Easy Flex
1690 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah),  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.02s)

Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah) Výkonné články baterie ? kvalitní lithium-iontové články spolu s chytrou elektronikou umožňují okamžitý přísun potřebné energie i ve chvíli skokového zvýšení potřebného výkonu. Riwall PRO RAB 420 - baterie 20 V (4 Ah)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist