mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Wisconsin

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Wisconsin

Wisconsin
Firma WISCONSIN Engineering CZ navazuje na košatou, jedno století trvající tradici strojírenské výroby v Prostějově. Deset let naší existence ukazuje, že laťka nasazená předchozími firmami Wikov a později Agrostroj neklesá a na stojanech drží pevně. Dvojitým W v názvech jednotlivých strojů se firma hlásí ke sto letům strojírenské výroby v USA a spojitostostí s Wikovem? Po příchodu nového majitele se ve výrobě stále více uplatňují moderní technologie. Montážní linky dnes opouštějí zejména traktory, travní sekačky a komunální technika pro rozmanité využití. Významnou zásluhu na tom má i početný vývojový tým, který se snaží přicházet s novými výrobky a být o krok napřed před velkosériovými výrobci obdobné techniky.V komunální oblasti dodává Wisconsin na trh v souladu s trendem posledních let hlavně univerzální stroje pro celoroční nasazení. V zemědělství se orientuje na specializované obory, především zahradnictví, sadařství, vinařství a lesní hospodářství. Se vstupem do třetího tisíciletí jsme se rozhodli pro větší orientaci na komunální sféru. Impulsem byly především stále častější požadavky ze strany obcí a podniků technických služeb. Tomuto trendu jsme již před lety přizpůsobili vývoj, výrobu a prodej techniky. Nyní je jí určeno zhruba osmdesát procent do komunální oblasti, dvacet do zemědělství. Dvě třetiny přídavného zařízení k našim malotraktorům jsou určeny pro komunální nasazení.

Informace o servisních třediscích produktů značky Wisconsin
 W 2979/102 RIVIÉRA - zahradní traktor
176610 Kč    
 W 3674 BULLDOG - zahradní traktor + DÁREK
398070 Kč    
 W 2979/122 RIVIÉRA - zahradní traktor
184830 Kč    
 W 3651 PIRAŇA - zahradní traktor + DÁREK
502690 Kč    
 W 3174/102 CHALUPÁŘ CLASSIC - travní traktor
313580 Kč    
 W 2945/122 RIVIÉRA - zahradní traktor
184830 Kč    
 W 3174/122 CHALUPÁŘ CLASSIC - travní traktor
321800 Kč    
 W 3174/102 CHALUPÁŘ DELUXE - travní traktor
320980 Kč    
 W 3174/122 CHALUPÁŘ DELUXE - travní traktor
329190 Kč    


vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Wisconsin ,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.01s)

Wisconsin Firma WISCONSIN Engineering CZ navazuje na košatou, jedno století trvající tradici strojírenské výroby v Prostějově. Deset let naší existence ukazuje, že laťka nasazená předchozími firmami Wikov a později Agrostroj neklesá a na stojanech drží pevně. Dvojitým W v názvech jednotlivých strojů se firma hlásí ke sto letům strojírenské výroby v USA a spojitostostí s Wikovem? Po příchodu nového majitele se ve výrobě stále více uplatňují moderní technologie. Montážní linky dnes opouštějí zejména traktory, travní sekačky a komunální technika pro rozmanité využití. Významnou zásluhu na tom má i početný vývojový tým, který se snaží přicházet s novými výrobky a být o krok napřed před velkosériovými výrobci obdobné techniky.V komunální oblasti dodává Wisconsin na trh v souladu s trendem posledních let hlavně univerzální stroje pro celoroční nasazení. V zemědělství se orientuje na specializované obory, především zahradnictví, sadařství, vinařství a lesní hospodářství. Se vstupem do třetího tisíciletí jsme se rozhodli pro větší orientaci na komunální sféru. Impulsem byly především stále častější požadavky ze strany obcí a podniků technických služeb. Tomuto trendu jsme již před lety přizpůsobili vývoj, výrobu a prodej techniky. Nyní je jí určeno zhruba osmdesát procent do komunální oblasti, dvacet do zemědělství. Dvě třetiny přídavného zařízení k našim malotraktorům jsou určeny pro komunální nasazení.
Wisconsin
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist