mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK

  25990 Kč   
Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK 1
Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK 2
rotace Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK 2
Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK
 
Weibang
Vaše cena bez DPH: 21479 Kč 
Vaše cena s DPH: 25990 Kč 
Výrobce: Weibang
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: Soudek Nová Paka 5l ZDARMA!!!
Hmotnost[kg]: 56
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: Weibang 7 PS s kardanovým vývodem
Model motoru: 1P70FA 10,5 Nm - 196 ccm
Maximální výkon motoru: 7 PS
Šířka sečení: 530 mm
Nastavení výšky: 25 - 80 mm centrální
Velikost kol přední: 205 mm
Velikost kol zadní: 220 mm
Objem koše: 70 l
Ukazatel náplně koše: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: silnostěnná ocel v úpravě "Harmmered Black"
Startování: ruční
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
Převodovka: Profesionální 3 st. převodovka
Třecí spojka nože: ANO
Ovládání otáček motoru: ANO
Ergonomicky měkčená rukojeť: ANO
Ovládací panel na rukojeti: ANO
Hmotnost: 56 kg
Záruka: 4 roky

Sekačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO - je určena na velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této profesionální třídě travních sekaček s hřídelovým kardanovým pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití mnoha funkcí, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO umí sbírat posečenou i mokrou trávu do koše, bočním výhozem, mulčovat i zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný profesionální 3-rychlostní kovovou převodovkou. Výhoda silného motoru WEIBANG o super výkonu 7 HP a nože s velkými lopatami Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová AL kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.

Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální profi BBC spojka nože, která je schopna vypínat i zapínat žací nůž i při trvalém běhu motoru.Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními AL koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu v profesionálním težkém nasazení.

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co výrobce WEIBANG v této třídě nabízí. Jedná se o profesionální silný motor rozvodu OHV o výkonu 7 HP a vysokým kroutícím momentem 10,5 Nm. Velkou výhodou této sekačky WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO je řešení pojezdu za pomocí hřídelového kardanového pohonu. Jedná se o unikátní bezztrátovou technologii pojezdu, bez použití klínového řemene. Tímto odpadají problémy s klínovým řemen, čištění spodní části sekačky atd. Hřídelový kardanový pohon je bezúdržbový s podstatně delší životností. V neposlední řadě nutno upozornit na profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová 3-rychlostní profesionální převodovka s garantovanou dlouhou životností až 1500 hod.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků.

Novinkou letošní sezóny je speciální metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

 

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové s pojezdem


dotazy a poznámky k Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK
 jméno:     bezpečnostní kód:  (4932)

   


vynikající prodejce sekaček Weibang 2012 vynikající prodejce sekaček Weibang

vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AKU kompaktní sekačka Gloria FineCut 18V
5025 Kč   
 Stavebnicový mulčovač DAKR Tekton L196 + DÁREK
26070 Kč   
 Gloria FineCut 230V - elektrická sekačka na trávu
2840 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.03s)

Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK Sekačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO - je určena na velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají dosl Weibang WB 537 SCV BBCPRO - profesionální sekačka s hřídelovým 3x rychlostním pohonem a BBC spojkou + DÁREK
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist