mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., vysavač listí

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 8514 - motorový vysavač listí a nečistot

  16990 Kč   
HECHT 8514 - motorový vysavač listí a nečistot
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 14041 Kč 
Vaše cena s DPH: 16990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 46.6
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Motor: HECHT 4-taktní
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Objem motoru (cm3): 173
Jmenovitý výkon SAE J1940 (kW): 4 kW
Maximální výkon motoru (HP): 6
Max. prac.otáčky motoru (ot/min): 3400
Pracovní záběr (cm): 58
Objem palivové nádrže (litry): 1,5
Volitelné příslušenství za příplatek:
HECHT 008514 - zametací válec ...................999,-Kč
( v případě zájmu připište do poznámek u obj. formuláře )

HECHT 8514 je vysavač s jedinečnou konstrukcí, který si hravě poradí s úklidem jak travnatých, tak zpevněných ploch. Nízký rozvor kol zajišťuje snadnou manévrovatelnost při zachování vysoké stability stroje. Vodorovně umístěná ocelová turbína umožnila vytvořit výkonný a zároveň lehký stroj, se kterým je radost pracovat.

K běžnému vysávání listí slouží 58 cm široká přední hubice. Díky centrálnímu nastavení výšky stroje je možné jediným pohybem pákou nastavit výšku hubice nad terénem. Snadno tak stroj přizpůsobíte aktuálním podmínkám, podle kvality vysávaného povrchu. Vysáté listí je podrceno v mohutné ocelové turbíně a putuje do 150 litrového vaku, který je tak plněn velice efektivně.

Pro jednodušší vysávání podél zdí je hlavní hubice po stranách opatřena malými kolečky. Při těsném vysávání u zdi tedy nedochází ke kontaktu hubice a zdi, po zdi se valí tato kolečka. Tím je minimalizováno případné poškrábání zdi nebo poškození hubice.

Snadný úklid špatně dostupných míst, například pod keři, v rozích pozemků apod., pak lehce provedete pomocí ruční hubice. Ta je opatřena teleskopickým madlem, jehož délku tak snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám. Ruční hubici je možné připojit na přední straně na hlavní hubici, takto pak funguje jako vysavač. Stejně snadno je možné ji připojit v zadní části stroje namísto koše. V této poloze pak funguje jako výkonný fukar.

Stroj je možné osadit rotačním kartáčem, který lze dokoupit jako volitelné příslušenství. Kartáč na zpevněném povrchu vymete i nečistoty, na jejichž uvolnění by sací výkon žádného vysavače nestačil. Úklid chodníku a dlažby je pak dokonalý.

Upozornění:

V průběhu vývoje došlo k drobné konstrukční změně. Původně byly obě ovládací páky osazeny na spodní straně madla. Pro pohodlnější ovládání však byla páka pojezdu přesunuta na horní stranu madla. Je však možné, že v některých návodech bude popsáno původní osazení páky pojezdu. Směr osazení pák jako takový na funkci stroje nemá vliv.

Alternativní zboží: VYSAVAČE/FOUKAČE - benzínové
dotazy a poznámky k HECHT 8514 - motorový vysavač listí a nečistot
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9559)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 ECHO PB-255ES - benzínový fukar
6495 Kč   
 ECHO PB-580 - motorový zádový foukač + DÁREK
12495 Kč   
 Eurom EBR 2800 - elektrický vysavač/foukač
1390 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, vysavač listí,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.02s)

vysavač listí Motorový vysavač listí a nečistot s možností funkce fukaru. Záběr 58 cm. Sací hubice pro vysávání špatně dostupných míst. 135 l sběrný vak.Parametry: Motor: HECHT 4-taktní T vysavač listí, HECHT 8514 - motorový vysavač listí a nečistot
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist