mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Vozík RURIS NAVIGATOR 99

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Vozík RURIS NAVIGATOR 99

  12296 Kč   
Vozík RURIS NAVIGATOR 99
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 1
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 2
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 3
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 4
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 5
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 6
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 7
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 8
Vozík RURIS NAVIGATOR 99 9
Vozík RURIS NAVIGATOR 99
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
RURIS
Vaše cena bez DPH: 10162 Kč 
Vaše cena s DPH: 12296 Kč 
Výrobce: RURIS
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 5.7. do 15.7. !!!
Hmotnost[kg]: 43
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Provozní a parkovací brzda : Ano
Brzdový systém : Hydraulický, s kovovým kotoučovým třmenem
Kola: 6,50-8 / pryžová
Typ pohonu zvedáku: s mechanickým indexováním
Počet os: 1
Nosnost: 100 kg
Čistá hmotnost: 43 kg

Vozík RURIS Navigator 99 byl navržen inženýry tak, aby byl schopen reagovat na všechny zemědělské potřeby a aby byl kompatibilní s širokou škálou kultivátorů a malotraktorů.

Může být vybaven pluhem, kultivátorem, secím, sazečem brambor, vyorávačem brambor, branami a odhrnovačem sněhu.

Vozík Navigator 99 nabízí komfort při cestování díky nové sedačce.

Je ergonomicky navržen a poskytuje uživateli pohodlnou polohu při zemědělských pracích. Díky tlumicímu modulu jsou navíc sníženy otřesy, které vznikají při cestování po nerovném terénu.

Navigator 99 je také vybaven mechanickým systémem pro zvedání a spouštění příslušenství během používání, což umožňuje lepší manévrovatelnost a snadné polohování. Zvedací a vodící systém spojky nástavce RURIS je správně umístěn tak, aby zajistil přesné připevnění nástavce, což dokazuje vysoký stupeň efektivity při zemědělských pracích a činí z RURIS Navigator 99 vhodnou volbu pro ty, kteří hledají vynikající výkon v zemědělském sektoru.

Zároveň je Navigator 99 RURIS vybaven hydraulickou brzdou, která byla umístěna tak, aby byla snadno dostupná, když je třeba snížit rychlost nebo zastavit příslušenství. Hydraulický brzdový systém využívá kapalinu ze sloupku přenosové hadice pro přenos brzdného momentu na dvě brzdové destičky, které pak působí na odvětrávaný kotouč, speciálně navržený pro takové použití. Tato konfigurace hydraulické brzdy poskytuje přesné a efektivní brzdění ve všech terénních podmínkách a je navržena tak, aby poskytovala bezpečné a spolehlivé ovládání příslušenství během zemědělských prací.

Ocelové trubky, které tvoří spojku stroje, mají vynikající kvalitu, čímž zajišťují bezpečnější a stabilnější spojení. Toto vylepšení zabraňuje předčasnému opotřebování nebo poškození systému během používání. Kromě toho byl stroj vybaven ochranou ložisek, aby je chránili před mechanickým poškozením, korozí a jinými vnějšími činiteli, které mohou snížit jejich životnost, aby se zabránilo vniknutí cizích částic, jako je prach, špína a úlomky, které může vést k předčasnému opotřebení nebo uvíznutí ložisek a zlepšit bezpečnost operátora, protože ochranné kryty mohou zabránit nehodám a zraněním v důsledku vystavení pohyblivým částem stroje.

Navigátor 99 RURIS se snadno přepravuje a montuje, protože držák příslušenství je odnímatelný. Tato funkce usnadňuje manipulaci s příslušenstvím, jeho přepravu a skladování na různých místech a proces montáže a demontáže je pro uživatele rychlejší a jednodušší.

Alternativní zboží: MALOTRAKTORY - sestava RZS 69 - vozíky RZS
dotazy a poznámky k Vozík RURIS NAVIGATOR 99
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3016)

   
2024-06-18  Jaromír Nusl
Dobrý den, lze příme, nebo přes nějaký adaptér připojit s VARId ?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, toto příslušenství je určeno výhradně pro vybrané kultivátory Ruris.
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Nástavec Cepákový mulčovač Panter MC 100
40770 Kč   
 Filtr olejový Briggs
149 Kč   
 AKČNÍ SET PUBERT VARIO 55P C3 + kola 8" s vozíkem VARES HV 220L
37990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Vozík RURIS NAVIGATOR 99,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.02s)

Vozík RURIS NAVIGATOR 99 Vozík RURIS Navigator 99 byl navržen inženýry tak, aby byl schopen reagovat na všechny zemědělské potřeby a aby byl kompatibilní s širokou škálou kultivátorů a malotraktorů. Pa Vozík RURIS NAVIGATOR 99
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist