mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem

  24990 Kč   
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 1
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 2
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 3
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 4
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 5
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem 6
VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte AKU šroubovák
!!! ZDARMA !!!
 
VeGA
Vaše cena bez DPH: 20653 Kč 
Vaše cena s DPH: 24990 Kč 
Rozložte si platbu4x6247.5 Kč 
Výrobce: VeGA
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: AKU šroubovák od 5.7. do 15.července !!!
Hmotnost[kg]: 98
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Základní parametry:
Výkon maximální: 8 kW
Výkon provozní: 7,5 kW
Počet fází: 1 f, 3 f
Elektrický výstup: 2x AC 230V/50Hz, 1x 12V DC 8,3A, 1x AC 400 V/ jištěno 8,0 kW
Typ motoru: GK460, 4-takt OHV, vzduchem chlazený
Obsah válce: 456 ccm
Startování: ruční/ elektrické
Transportní kola: Ano
Objem nádrže: 25 l
Provozní doba při 50% zatížení: 8,5 hod.
Provozní doba při 100% zatížení: 5 hod.
Kontrola nízké hladiny oleje: Ano
Mutimetr: Ano motohodin/ měřič frekvence/ voltmetr
Hlučnost: 81 dB / 7 m
Hlučnost: 94 dB
Krytí: IP23
Rozměry (v. x š. x d.): 700 x 570 x 560 mm
Hmotnost: 98 kg

Elektrocentrála VeGA GK8500WEP s rámem + kola - elektrické startování

Elektrocentrály VeGA mají kvalitní konstrukci a silné motory, jsou určeny především k použití ve stavebnictví, pro montážní práce, či jako zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska.

Elektrocentrály VeGA byly testovány 500 hodin, aby bylo zajištěno zlepšení každého dílu před výrobou. Kromě toho máme také přísnou kontrolu kvality během výroby a 100% online testování.

 

Jednofázové a třífázové elektrocentrály Vega vám poskytnou stabilní napětí na stavbách, montážích i v terénu. Jsou vhodné také pro rekreační účely, své využití tak mají na chatách, zahradách apod. Díky systému regulace napětí jsou vhodné pro pohánění elektrického nářadí a elektromotorů, topných a osvětlovacích těles nebo svářecích agregátů.

Jednofázová elektrocentrála VEGA je pro běžné používán. Jednofázová je také většina běžných spotřebičů. Tuto skutečnost poznáte podle toho, že je přívodní kabel opatřen dvěma kolíky do zásuvky (230 V přívod, 0 V odvod) a má také zdířku na uzemnění. S jednofázovou elektrocentrálou si tak při běžném používání vystačíte.

Třífázové elektrocentrály VeGA napájí spotřebiče s třífázovým elektromotorem. V tomto případě je přívodní kabel opatřen 5 kolíky, jedná se o 3 fáze, zemnění PE a nulový vodič N. Některé starší spotřebiče mohou disponovat pouze 4 kolíky, protože u nich funkci zemnění a nulového vodiče plní jediný kolík (PEN). Tímto typem elektrocentrály můžete napájet i jednofázové spotřebiče, je ale nutné dávat pozor na její dostatečný výkon.

Elektrocentrály VeGA jsou vybaveny unikátním indukčním alternátorem. Tranzistorové auto AVR , zajišťuje stabilní výstupní výkon , rychlé spouštění různých zařízení což umožňuje mnohem širší využití.

AVR regulace napětí vhodná pro napájení citlivých spotřebičů s kolísavým napětím. Hodí se tedy pro počítače, nářadí s elektronickou kontrolou vstupního napětí a svářecí invertory. AVR vyrovnává napětí pomocí tranzistorů. Tyto přístroje jsou vybaveny automatickou regulací s tolerancí přibližně ± 2 %, díky čemuž můžete k centrále připojit i citlivou elektroniku.

Rámové elektrocentrály VeGA GK8500WE, GK8500WEP a GK5500W jsou dodávané s podvozkem výrazně usnadňující přepravu a sklopnou rukojetí. Jedná se variantu , která je určená pro provoz větších motorových elektrocentrál. Motor rámové elektrocentrály je usazen do obdélníkového rámu usazena na antivibračních silemblocíh. 

Benzínové modely VeGA jsou vhodné zejména pro venkovní používání, s jejich pomocí rozběhnete zahradní techniku a nářadí a hodí se také na stavbu. V krajním případě mohou posloužit jako záložní zdroj pro rodinný dům nebo chalupu.

Čtyř-taktní motory elektrocentrál VeGA se vyznačují nízkou vibrací , nízká hlučnost nízká spotřeba paliva  a automatický systém vypínání při nízké hladině oleje , tím se zabezpečí poškození.

Gelová baterie zajišťuje elektrický start. Baterie se dobíjí chodem elektrocentrály.

Elektrocentrály VeGA mají krytí IP 23 vhodná pro elektrocentrály, které jsou využívány v méně znečištěných prostorách. IP 23 chrání před vniknutím částic o průměru nad 12,5 mm a proti vodě dopadající pod úhlem 60°.

Veškerá modely elektrocentrál  VeGA splňují certifikaci EPA CARB Euro V UL2201 CE.

Příslušenství: nabíjecí kabely, klíč na svíčku, klíč,2 x zástrčka 220 V samec , 1 x 400 V samec 

Alternativní zboží: ELEKTROCENTRÁLY
dotazy a poznámky k VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8961)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AGAMA R2000iS - benzínová invertorová elektrocentrála
11990 Kč   
 AGAMA R6000D - benzínová elektrocentrála s AVR
17990 Kč   
 elektrocentrála benzínová a plynová (LGP/NG) 13HP/5,5kW (400V) 2x2kW (230V), elektrický start
33990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.03s)

VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem Elektrocentrály VeGA mají kvalitní konstrukci a silné motory, jsou určeny především k použití ve stavebnictví, pro montážní práce, či jako zdroj elektrické energie pro mobilní VeGA GK8500WEP - benzínová elektrocentrála s elektrostartem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist