mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., strunová sekačka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5020 - accu vyžínač

  1299 Kč   
HECHT 5020 - accu vyžínač
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 1074 Kč 
Vaše cena s DPH: 1299 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM
Parametry:
Nastavení úhlu sekací hlavy: Ano
Teleskopická rukojeť: Ano
Hmotnost: 2,05 kg
Motor: Elektrický 20 V
Pracovní záběr: 25 cm
Typ pohonu: Elektrický motor
Akumulátor a nabíječka: volitelné příslušenství

Pokud jste majitelem zahrady, sečení trávy podle plotů, zdí, záhonů, pod keři a na dalších špatně dostupných místech se nevyhnete. Právě pro takovou práci je ideální strunový vyžínač, jehož struna poseká trávu, zároveň jí však nevadí, pokud přijde do kontaktu se zdí nebo plotem. Motorové vyžínače jsou sice výkonné, bohužel jsou však i velice hlučné, produkují emise a spalovací motor je o poznání těžší než elektrický. Elektrické vyžínače jsou tiché, lehké, problémem ovšem může být přívodní kabel, se kterým se mezi překážkami špatně manipuluje. Alternativou je pak akumulátorový vyžínač, který je lehký, tichý, bez přívodních kabelů, bez problému jej použijete kdekoli v zahradě, ale i z vnější strany plotu, nejste omezeni žádným kabelem.

Akumulátorové nářadí má v porovnání s ostatním výhody v tichém provozu bez emisí, bez nutnosti přívodních kabelů, jednoduchém spouštění a zároveň v jednoduché údržbě. Vyžínač je opatřen teleskopiskou rukojetí, a nastavitelným úhlem sekací hlavy. Snadno jej tak přizpůsobíte výšce obsluhy pro pohodlnou práci. Sekací struna je navinuta v jednostrunné automatické hlavě. Při každém spuštění stroje se automaticky odvine přibližně 1 cm struny. Jestliže se během sekání struna příliš opotřebí, jednoduše stačí opakovaně vyžínač několikrát zapnout a vypnout, až se struna odvine na potřebnou délku. Pokud by se struna odvinula příliš, automatický zařezávač na krytu ji odřízne. Díky tomu je vždy zajištěn optimální záběr sečení 25 cm. Hmotnost vyžínače včetně akumulátoru je 2,2 kg

Akumulátorový vyžínač HECHT 5020 je praktický pomocník pro konečnou úpravu okolo plotů, záhonu a na dalších špatně dostupných místech po hlavním sečení.

Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí dodávky, je nutné je zakoupit samostatně.

K napájení je určen kvalitní lithiový akumulátor o napětí 20 V buď s kapacitou 2,0 nebo 2,5 Ah. Ten vydrží napájet elektromotor křovinořezu až 25 minut.


 

Co je ACCU program 6020 a jaké má výhody?

Napájet stroje z baterie přináší celou řadu výhod.  Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zapáchající a jedovaté zplodiny. V porovnání se spalovacím motorem jej nemusíte složitě startovat, provádět pravidelnou údržbu, měnit olej, vzduchové filtry. Elektromotor je spolehlivější než poměrně složitý spalovací motor.  U běžného elektrického stroje je ale hlavní nevýhodou nutnost přívodního kabelu. Kabel omezuje pohyb, při troše nepozornosti hrozí jeho poškození a případný úraz proudem. 

Všechny tyto nevýhody řeší napájení stroje z lehkého lithiového akumulátoru.

Moderní lithiové akumulátory jsou lehké, uchovají velké množství energie a při správné péči mají i poměrně dlouhou životnost. Nevýhodou je jejich vyšší cena.  ACCU program tuto nevýhodu eliminuje tím, že umožní napájení řady různých produktů jedním akumulátorem.  Pořídíte si například sekačku, řetězovou pilu, plotostřih, vyžínač trávníku, tlakovou myčku, vyvětvovací pilu a další stroje, ke kterým byste běžně potřebovali několik a poměrně drahých různých akumulátorů. Díky ACCU programu vám ale stačí jediný akumulátor.

V rámci ACCU programu stačí pořídit jediný 20V akumulátor a nabíječku. Ty pak využijete pro napájení všech produktů v rámci tohoto programu. Pokud by na práci nestačil akumulátor jeden, jednoduše pořídíte druhý a pak můžete vždy s jedním pracovat a druhý mezitím nabíjet.

 

ACCU program vám ušetří tisíce korun již při nákupu. Elektrickou energii potřebnou pro nabití akumulátoru na \\elektroměru takřka nezaznamenáte. Srovnejte to s cenou paliva pro benzínovou sekačku, připočtěte cenu motorového oleje, nebo vzduchového filtru, které byste měli v motorové sekačce alespoň 1x za sezónu měnit.

A až po čase díky omezené životnosti akumulátoru začne docházet dech, opět koupíte jen jeden nový a opět máte vyřešen pohon všech strojů.

V dílně, nebo garáži máte jednu nabíječku projeden typ akumulátorů. Lithiový akumulátor nemusíte vybíjet až do konce, klidně jej můžete nabít po každém použití a tak jej máte neustále připraven k práci.

ACCU program 6020 šetří nejen vaše peníze, ale i přírodu.

Alternativní zboží: VYŽÍNAČE - akumulátorové
doporučené produkty k HECHT 5020 - accu vyžínač :
 000620CH - nabíječka
499 Kč    
 000625B - baterie 2,5 Ah
1199 Kč    
dotazy a poznámky k HECHT 5020 - accu vyžínač
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8495)

   
2021-08-18  Milan Hynšt
Když se nějaká součást porouchá, nebo ztratí, můžete přístroj zase opravit (třeba cívka v sekací hlavě)

www.mamtechnika.cz:    Stroje posíláme do hechtu a tam také objednáváme náhradní díly.

2019-05-13  Josef Slanec
dobrý den, cena je včetně akumulátoru, či ne. Děkujiza odpověď Slanec

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, baterie ani nabíječka nejsou součástí.vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Riwall PRO RPLT 2642 - vyžínač s benzinovým motorem + DÁREK
2799 Kč   
 VeGA VE24250 - motorový vyžínač
2590 Kč   
 AKU strunová sekačka AL-KO GT 1825 SET
3590 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, strunová sekačka,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.02s)

strunová sekačka ACCu vyžínač se záběrem 25 cm. Hmotnost 2,05 kg. Napětí 20 V. Doba provozu bez zatížení cca 20 minut. ACCU program 6020. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení. Parametry: strunová sekačka, HECHT 5020 - accu vyžínač
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist