mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Robotická sekačka RURIS RXR1000

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Robotická sekačka RURIS RXR1000

  15926 Kč   
Robotická sekačka RURIS RXR1000
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
RURIS
Vaše cena bez DPH: 13162 Kč 
Vaše cena s DPH: 15926 Kč 
Výrobce: RURIS
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 5.7. do 15.7. !!!
Hmotnost[kg]: 9.3
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Motor / baterie: bezuhlíkový / 20 V / 4 Ah
Doba nabíjení / pracovní čas: 120 / 70 min.
Výška sečení: 25 - 60 mm
Šířka sečení: 220 mm
Typ nože: disk se 3 noži
Max. pracovní plocha: 1000 m2
Max. svahová dostupnost: 25°
Hmotnost: 9,3 kg

Robotická sekačka RURIS RXR1000 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí dobře udržovaný trávník bez vynaložení přílišné námahy. Robot může být naprogramován tak, aby byl schopen vykonávat svoji činnost bez potřeby dohledu. Uživateli stačí zapnout a i když není doma, robot se může postarat o údržbu trávníku, aniž by zasahoval do jiných činností.

Instalace a příprava prací jsou navíc velmi jednoduché a nevyžadují speciální technické znalosti. Je třeba jen vymezit obvod ploch, kde je žádoucí údržba trávníku a robot dělá veškerou práci sám. Pracovní obvod je 1000 metrů čtverečních a šířka řezu je 220 mm.

Díky své schopnosti stoupat a pracovat na svazích se stupněm sklonu až 25 stupňů se robot ukazuje jako velmi efektivní.

Robot pracuje s lithium-iontovou baterií 20V a kapacitou 4 Ah, která umožňuje pracovní dobu cca 70 minut.

Ovládací panel s elektronickým displejem

Robot je vybaven ovládacím panelem s elektronickým displejem, který poskytuje intuitivní způsob zaznamenávání všech nastavení a zobrazení všech funkcí robota.

Obsah balení

Robotická sekačka RURIS RXR1000 je vybavena dokovací stanicí, ochranou garáže (dokovací stanice), obvodovým kabelem, držáky pro upevnění stanice a obvodového lanka v zemi a dvěma pravítky pro upevnění lana.

Vlastnosti

Robotická sekačka RURIS RXR1000 je vybavena snímači nárazu, náklonu a zdvihu, které ji chrání před překážkami. Iniciuje změnu směru, když senzory integrované v kapotě robota zaznamenají překážku nebo se zastaví, pokud se během provozu zvedne. Zařízení je také chráněno před neoprávněným použitím nebo krádeží konfigurací PIN kódu.

Velká kola poskytují trakci s velkou přesností, díky čemuž si velmi dobře poradí s kopcovitým trávníkem nebo kluzkým povrchem. Systém sečení sestává z kotouče se třemi vyměnitelnými nerezovými noži. Disk je zároveň umístěn na mobilním systému, který umožňuje nastavení výšky údržby trávníku od 20 mm do 60 mm a rychlost sečení je konstantní bez ohledu na úhel sklonu.

Trávníkový robot je také vybaven dešťovými senzory. Pokud začne pršet, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. Pokud však chcete „sekat v dešti“ z aplikace, robot může být nastaven tak, aby pracoval i v dešti, v závislosti na preferencích uživatele.

Robot může být naprogramován tak, aby prováděl operace sečení trávy během týdne, přičemž každému dni je přiřazena zvláštní funkce podle přednastavených programovacích pokynů. Díky možnosti Multi Start Point v aplikaci robotické sekačky RURIS RXR1000 můžete nastavit až 3 pracovní zóny a svoji námahu umí dávkovat v souladu s každou pracovní plochou. Jinými slovy, po nastavení proporcionality pracovních ploch, robot rozdělí svůj pracovní čas tak, aby nezůstala neposekaná žádná část trávníku.

Robotická sekačka RURIS RXR1000 je vybavena ochranou proti přetížení motoru. Pokud se během provozu přehřeje, robot přestane pracovat a vrátí se zpět do dokovací stanice.

Ovládání přes aplikaci RURIS, která je k dispozici na Play Store a Apple Store

Robota lze snadno ovládat prostřednictvím aplikace dostupné na Play Store a Apple Store. Tato aplikace vám umožňuje kdykoli spustit robotickou sekačku a nastavit plány sečení. Pomocí této aplikace lze velmi flexibilně a pohodlně řídit činnost robota ze vzdálenosti až 10 m přes Bluetooth i přes Wireless bez omezení vzdálenosti. Aplikace nabízí možnost kdykoli spustit/zastavit robota, vidět stav nabití baterie v reálném čase, nastavit a změnit PIN robota a jeho pracovní plán, ale také nastavit robota tak, aby pracoval v době deště. Po dokončení činnosti údržby trávníku se robot vrátí do nabíjecí stanice.

Alternativní zboží: SEKAČKY - robotické
dotazy a poznámky k Robotická sekačka RURIS RXR1000
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9126)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Motor Jikov STELLA SP - bubnová sekačka
24990 Kč   
 Žací talíř s možností 2 nebo 4 nože pro sekačky a mulčovače
3390 Kč   
 ACTIVE AC 842 PRO - kladívkový mulčovač
159990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Robotická sekačka RURIS RXR1000,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.03s)

Robotická sekačka RURIS RXR1000 Robotická sekačka RURIS RXR1000 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí dobře udržovaný trávník bez vynaložení přílišné námahy. Robot může být naprogramován tak, aby byl schop Robotická sekačka RURIS RXR1000
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist