mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků.,  robotická sekačka na trávu

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka

  34990 Kč   
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka 1
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka 2
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka 3
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka 4
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka 5
Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte chytrý náramek
Xiaomi Mi Band 3
!!! ZDARMA !!!
 
Vaše cena bez DPH: 28917 Kč 
Vaše cena s DPH: 34990 Kč 
Výrobce: ROBOMOW
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: X Mi Band 3 ZDARMA od 5.4. do 15.dubna !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technické parametry:
Doporučená plocha trávníku: 800 m2
Maximální plocha trávníku: 1500 m2
Šířka sečení cm: 28 cm
Výška sečení mm: 15-60 mm
Zabezpečení proti krádeži: ano
Průměrná pracovní doba: 60-70 min.
Doba nabíjení (min): 70-90 min
Hladina hluku dBa: Eco Mode 64, plný výkon měřeno 67,9 dB, garantováno 69 dB
Kolečka pohonu: široká se vzorkem
Motory sečení: 1x200 W
Rozměry: 63 x 46 x 21cm
Svahová dostupnost: 36% (20 stupňů)
Systém sečení: nárazuodolný nůž
sekání okrajů: unikátní režim sečení okrajů
typ trávy: vhodné pro všechny typy trávy
Uživatelské rozhraní: podsvícený displej, možno nastavovat i ovládat chytrým telefonem
Váha kg: 11,4
Výměna nožů: bez použití nářadí
Baterie: 3 Ah/26V Lithium (LiFePO4)
Odolnost proti vodě: Odolné za všech podmínek počasí s UV ochrannou
Balení: Sekačka Robosekačka se základní stanicí, napájení s 15 m kabelem, návod k obsluze, 4 kovové kolíky pro připevnění stanice
Barva: zelená
aplikace dálkového ovládání: v ceně
modul GSM: RoboConnect
nastavení externí základny: nabíjecí stanice může být do určité vzdálenosti mimo sečenou plochu
plovoucí sečení: ne
počet podzón: 3 podzóny, 2 oddělené zóny
postříbřené elektronické součásti: ano
senzor deště: ano
spotřeba energie: 14 kWh/měsíc
základní stanice: ano
Záruka: 2 roky stroj, baterie 1 rok, záruka se nevztahuje na opotřebitelné díly jako kolečka, kluzák, nože, ložiska
EAN code: 4008423892109
Maximální délka obvodového drátu: 800 m
Robomow App: ano, komunikace pomocí BLE
Aplikace MyRobomow: ano, komunikace pomocí RoboConnect
Hlasová aktivace: Alexa Amazon
Najdi moji sekačku: Ne
Bezpečnostní upozornění před startem: Ano

Robomow RC 308 Pro

Hledáte robotickou sekačku, která vám ušetří čas strávený sekáním a odvážením trávy, dosekáváním okrajů trávníku, peníze za energii i následné opravy, navíc chcete robustní stroj, který se v případě potřeby nezalekne přerostlé trávy ani spadlých větviček, šišek nebo tvrdých listů Je vybaven moderními technologiemi ovládání Pokud máte tyto požadavky, myslíme, že jste tu správně a čtěte dál.

Sekačka Robomow RC 308 Pro je určena pro trávníky s plochou do 800 m2, při ideálním tvaru zahrady (,,fotbalové hřiště,,), bez překážek až 1500 m2. .Excelentní sečení Robomow

class=imgRight
Robomow RC 308 Pro je robustní stroj vybavený moderní technologií se spoustou vychytávek zpříjemňujících provoz na zahradě. Robomow RC 308 Pro je vybaven jedním masivním ostrým žacím nožem s nízkou hlučností poháněným extra silným elektromotorem o výkonu 200W. Šíře sečení 28 cm zajišťuje kvalitní a při dané ploše rychlé posekání trávy a tak zajišťuje dostatek volného času na zahradě.

Unikátní režim sekání okrajů a nůž sekající vně jízdní dráhy kola zaručí perfektní zástřih okraje, který je pro Robomow typický. Síla sečení spolu se sekáním okrajů nemají ve své třídě konkurenci.Ovládání a nastavení Robomow nikdy nebylo jednodušší

class=imgLeftVyberte si, jak budete nastavovat svůj Robomow. Nastavení můžete provést třemi způsoby. Buď přímo na stroji díky ovládacímu panelu, nebo jednoduše stroj spárujete s aplikací ve Vašem smartphonu a nebo stroj registrujete v internetové aplikaci MyRobomow. Každá cesta má svoje pro a proti a tak si vyberete, co pro Vás bude nejjednodušší.

Jak budete svůj stroj ovládat Zde máte také možnost výše uvedených možností, které se používají k nastavení a navíc je stroj vybaven chytrou hlasovou aktivací Alexa od Amazonu. Alexu si lze stáhnout do chytrého telefonu, nebo si pořídit malý reproduktor s mikrofonem a je to.

 

Snadná jednorázová instalace Robomow

 

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo instalaci svěříte svému prodejci. Žádné nastavování týdenního programu, dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí dny i hodiny pro perfektně posekaný trávník. Díky většímu záběru než mají konkurenční stroje je potřeba méně výjezdů za den, plocha je rychleji posekaná, menším počtem nabíjecích cyklů se šetří baterie (prodlužuje životnost).


Robomow je vrcholem techniky i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat svého majitele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátké instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku

Sekačky Robomow® jsou vhodné pro lidi trpící alergií, lidi s omezenou pohyblivostí i pro ty, kteří trpí alergií na odklízení posekané trávy.

Balení tohoto modelu neobsahuje obvodový drát+plastové kolíky. Množství instalačního materiálu se řeší přesně pro danou zahradu. Nestane se Vám tedy, že by Vám nějaký materiál zbytečně zbyl.

 

Balení tohoto modelu neobsahuje obvodový drát + plastové kolíky. Instalační materiál je nutné dokoupit nebo si nechat stroj od svého prodejce nainstalovat ( v případě zájmu uveďte do poznámek u obj. formuláře ). Na míru spotřebovaný materiál + poplatek za instalaci platí zákazník servisnímu technikovi zvlášť. Ceny instalací se pohybují v rozmezí cca 5 7 tis. Kč bez DPH.

Alternativní zboží: SEKAČKY - robotické
dotazy a poznámky k Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka
 autor:     bezpečnostní kód:  (7512)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 Motorová jednotka R 225 (speciál)
11490 Kč   
 WAMSLER KAMINO OF 804 TRENDY krbová kamna
12724 Kč   
 Štěpkovač dřeva RAMBO-HC10
29990 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, robotická sekačka na trávu,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz     2020 (0.31s)

robotická sekačka na trávu Sekačka Robomow RC 308 Pro je určena pro trávníky s plochou do 800 m2, při ideálním tvaru zahrady (fotbalové hřiště), bez překážek až 1500 m2.: Doporučená plocha trávníku: robotická sekačka na trávu, Robomow RC 308 Pro - robotická sekačka
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím