mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., průmyslový zametací stroj

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Zametací kartáč Limpar 122

  82199 Kč   
Zametací kartáč Limpar 122
Zametací kartáč Limpar 122 1
Zametací kartáč Limpar 122 2
Zametací kartáč Limpar 122 3
Zametací kartáč Limpar 122 4
Zametací kartáč Limpar 122
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte počítačový tablet
!!! ZDARMA !!!
 
Limpar
Vaše cena bez DPH: 67933 Kč 
Vaše cena s DPH: 82199 Kč 
Výrobce: Limpar
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: TABLET ZDARMA od 20.6. do 30.června !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technická data:
Motor: Honda GXV 160 OHV
Šířka záběru: 120 cm
Pojezd: 5 rychlostí vpřed
Nastavení výšky: jednoduché nastavení ručním mechanismem
Nastavení úhlu: Vpravo, střed, vlevo(z místa obsluhy)
Zatížení: Rovnoměrné pro snadnou manipulaci
Stavitelné držadlo: Ano,3 - polohy(sklopné pro transport)
Kartáč: Polyester 12 řad štětin
Průměr kartáče: 330 mm
Pojezdová rychlost: 2,4 - 4,8 km/h
Rychlost rotace kartáče: Volitelná v pěti krocích

 

Zametací kartáč Limpar 122 je vlajkovou lodí řady kartáčů Limpar. Vyniká především šířkou zametacího kartáče. Nadstavbové prvky ovládání a přizpůsobení z něj dělají velice pohodlného pomocníka. Tento stroj se plně hodí k zametání větších ploch. Jeho šíře 120 cm ho předurčuje pro úklid rozlehlejších prostranství jako parkovišť, benzínových pump, širokých chodníků a podobně. Kvalita těchto výrobků je zajištěna díky kompletní výrobě v Německu za použití velice kvalitních komponentů. Tento stroj má široké využití po celý rok. Během roku pro odklízení nečistot a v zimě pro úklid sněhové nadílky.

 

Kartáč:

Zametací kartáč Limpar 122 je koncipován tak, že kartáčem točí v horizontální poloze a mete tak nečistoty před sebou. Kartáč sám o sobě je 33 cm v průměru široký a 120 cm dlouhý. Je možno jej natáčet ve třech polohách - napravo, nalevo a doprostřed - a tím regulovat kam bude stroj nečistoty odmetat. Rychlost kartáče můžeme regulovat v pěti krocích, čímž dosáhneme různého účinku zametání.

 

Nastavení přítlaku:

Horizontální kartáče Limpar mají přední vodící kolečko umístěné zhruba v 1/3 délky stroje. Tím je zajištěna výborná stabilita stroje a také snadné ovládání. Toto kolečko zároveň slouží k regulaci přítlaku kartáče. U modelu zametacího kartáče Limpar 122 jednoduše nastavíte přítlak za pomocí otočného mechanismu na hřbetu stroje, bez nutnosti používat jakékoli nářadí. Pro prach a volné nečistoty stačí jemný přítlak, při kterém dochází k minimálnímu opotřebení kartáče. Pro hrubší nebo velké nečistoty, nebo v případě nečistot přichycených k podkladu je nutno volit větší přítlak stroje.

 

Pojezd:

Zametací kartáč Limpar 122 je osazen kvalitní převodovkou v olejové lázni. Tento stroj disponuje třemi rychlostmi pojezdu vpřed, což plně postačuje k řešení různých potřeb při úklidu. Jedná se o velice kvalitní a bytelné provedení, které slouží po dlouhou dobu i v nepříznivých a náročných podmínkách například u technických služeb. Je to léty odzkoušené řešení.

V poslední době se na trhu objevily stroje z Číny, které řeší pojezd podobně jako u sněhových fréz. Toto řešení je pro zametací kartáče naprosto nevhodné a velmi poruchové. Motorové zametací kartáče pracují ve velice prašném prostředí a tudíž otevřená přítlačná převodovka velmi trpí a nemá dlouhou životnost.

 

Ovládání:

Tento zametací kartáč se ovládá velice jednoduše. Obsluha má k dispozici dvě páky na řidítkách. Jednou se spouští pojezd a druhou na druhé straně se spouští kartáč. Rychlosti pojezdu se řadí ruřní pákou na řidítkách s aretací v pěti polohách. Rychlost kartáče se řadí pákou na trupu stroje a je opět volitelná v pěti krocích. Ovládání je velice snadné a intuitivní. Během chvilky se s ovládáním tohoto stroje sžije každý uživatel. Natáčení kartáče do stran je řešeno prodlouženou pákou z místa obsluhy, kdy jednoduše přitáhnutím nebo oddálením páky a její aretací volíte natočení.

 


Příslušenství:

K tomuto stroji je možno dokoupit toto příslušenství:

Sběrný box: slouží k zavěšení před kartáč. Stroj do něj nametá nečistoty, které pak snadno vysypete, kam bude potřeba.

Sněžná radlice: zavěšuje se před kartáč, slouží k odhrnování vyšší nadílky sněhu (sníh do 15 cm se s tímto kartáčem odklízet zametáním)

Alternativní zboží: ZAMETACÍ STROJE - Zametací technika
dotazy a poznámky k Zametací kartáč Limpar 122
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3934)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 DAKR Panter FD-5 + zametací kartáč SB 110
151360 Kč   
 HECHT 8101 S - motorový zametač
22990 Kč   
 Jednoúčelový zametací kartáč Dakr SB 85
41810 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, průmyslový zametací stroj,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.02s)

průmyslový zametací stroj Průmyslový zametací stroj kartáč Limpar 122 je vlajkovou lodí řady kartáčů Limpar. Vyniká především šířkou zametacího kartáče. Nadstavbové prvky ovládání a přizpůsobení z něj d průmyslový zametací stroj, Zametací kartáč Limpar 122
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist