mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., MTD

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

MTD

MTD
Tyto stroje jsou robustní, technicky vyspělé a odolné. Vyznačují se zvláště příznivým poměrem mezi cenou a výkonem. MTD nabízí široký sortiment od elektrických sekaček, přes silné benzínové sekačky, až k travním traktorům, drtičům zahradního odpadu, provzdušňovačům trávy, vysavačům trávy a listí, vyžínačům, křovinořezům a sněhovým frézám.

Rady a tipy:
Motory Snow ThorX OHV

Informace o servisních třediscích produktů značky MTD

Upřesnění kategorií značky MTD :


ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
OPTIMA LN 200 H RTG - travní traktor se zadním výhozem + DÁREK, MTD SMART RE 125 - travní traktor s zadním výhozem + DÁREK, MTD OPTIMA MINIRIDER 76 RDHE - travní traktor se zadním výhozem a elektrostartem, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
MTD SMART ME 61 - dvoustupňová sněhová fréza + DÁREK , MTD OPTIMA ME 76 - dvoustupňová sněhová fréza + DÁREK, MTD OPTIMA ME 66 - dvoustupňová sněhová fréza + DÁREK, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
MTD OPTIMA 38 VO - travní provzdušňovač s benzinovým motorem, MTD OPTIMA 35 VO - travní provzdušňovač s benzinovým motorem, MTD Smart 30 VE - travní provzdušňovač s elektrickým motorem, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
MTD HT40-500 - aku 40 V plotostřih, MTD THT40-275 - aku 40V plotostřih 50 cm s dlouhým dosahem, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
MTD GCS 4600/45 - řetězová pila s benzinovým motorem, MTD CSH40 - aku 40 V řetězová pila, MTD TPS40-298 - aku 40 V prořezávací pila, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
MTD WST 5522 - strunový vyžínač s kolečky, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
MTD MT 32 BPB - foukač s benzinovým motorem + DÁREK, MTD BLBV40 - aku 40 V vysavač/foukač, MTD BLB40 - aku 40 V foukač, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
MTD SMART BM 87-35 - lištová sekačka s benzinovým motorem, MTD OPTIMA 53 SPH HW - travní sekačka s benzinovým motorem a pojezdem + DÁREK, MTD SMART 46 SPOE - travní sekačka s benzinovým motorem a elektrostartem + DÁREK, . . .

OLEJE A MAZIVA

OLEJE A MAZIVA
OLEJE A MAZIVA
Minerální olej na lišty a řetězy, Olej pro 4-taktní motory - zimní provoz, . . .


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 ALUMET H3 5312 - hliníkový trojdílný žebřík 3 x 12 příček
4344 Kč   
 Minidumper Lumag MD 300 - AKCE
39990 Kč   
 7209-007 PROFI žebřík 2 x 9 příček
3312 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, MTD ,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.13s)

MTD Tyto stroje jsou robustní, technicky vyspělé a odolné. Vyznačují se zvláště příznivým poměrem mezi cenou a výkonem. MTD nabízí široký sortiment od elektrických sekaček, přes silné benzínové sekačky, až k travním traktorům, drtičům zahradního odpadu, provzdušňovačům trávy, vysavačům trávy a listí, vyžínačům, křovinořezům a sněhovým frézám. MTD
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist