mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Lakovaný skleník PRIMUS L 6

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Lakovaný skleník PRIMUS L 6

  101634 Kč   
Lakovaný skleník PRIMUS L 6
Skleníky zavážíme ZDARMA osobně našimi firemními vozidly.
Lakovaný skleník PRIMUS L 6 1
Lakovaný skleník PRIMUS L 6 2
Lakovaný skleník PRIMUS L 6 3
Lakovaný skleník PRIMUS L 6 4
Lakovaný skleník PRIMUS L 6 5
Lakovaný skleník PRIMUS L 6
 
LIMES
Vaše cena bez DPH: 83995 Kč 
Vaše cena s DPH: 101634 Kč 
Výrobce: LIMES
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: do měsíce
Věrnostní program: 401 bodů (více)
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Rozměr (š/d/v):303 x 601 x 209 cm
Dveře:Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm a výšce 170 cm
Okna:4 střešní okna na ruční otvírání lze dovybavit automatickými otvírači
---------------------------------------------------------------JELIKOŽ SE JEDNÁ O ZAKÁZKOVOU VÝROBU, JE DODACÍ LHŮTA OD OBJEDNÁNÍ 6 TÝDNŮ A PO PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY POŽADUJEME PŘEDEM ÚHRADU 10% ZÁLOHY.

Popis: Konstrukce skleníku z pozinkovaných profilů o síle 1 a 1,5 mm (jeklové výztuhy o síle 3 mm). konstrukce je v základním provedení opatřena barvou dle Vašeho výběru včetně veškerého příslušenství. V základním provedení je jako výplň použito rozptylové sklo o síle  4 mm,   dále je v základní ceně nerezový spojovací materiál, gumová lemovka, horizontálně dělené dveře, konstrukce polic, háčky pro vyvazování rostlin a zámek pro uzamčení dveří. Výplň polic je možné zajistit si samostatně, nebo zakoupit u nás viz níže. Skleník je připraven na instalaci pěstebních stolů o šíři 60 cm a délce 1,5 m, v konfigurátoru je třeba upřesnit pouze zvolenou výplň a počet stolů. Jako výplň těchto stolů a polic se používá buď dřevěný rošt, nebo kalené sklo. Výběr možných dopňků je možné provést v tabulce volitelného příslušenství.

NOVINKA! Zadní čelo skleníku je vybaveno lamelovými okny s automatickými otevírači, a to již v základním provedení. Pokud si skleník objednáte s dveřmi v obou čelech (pozice 2 nebo 5 v konfigurátoru), tato okna strácejí význam a nejsou součástí dodávky.

Skleník je připraven k použití již v základním provedení,  v tabulce příslušenství si lze skleník upravit dle vašich požadavků. V poznámce u objednávky upřesněte vámi zvolenou barvu konstrukce. Dále zde naleznete úpravy dveří, okapy, výplně polic, pěstební stoly, okna navíc, boční okna a další příslušenství.

Barva: Nabízíme Vám šest základních barev ze vzorníku: RAL3001-signální červená, RAL6005-mechově zelená, RAL6009-jedlově zelená, RAL7016-antracitově šedá, RAL8017-čokoládově hnědá a RAL9003-signální bílá. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku. Pokud požadujete jakýkoli jiný odstín dle RAL vzorníku, bude cena navýšena dle individuální cenové nabídky, kterou Vám rádi na vyžádání zpracujeme.

Výplň: V základním provedení je použito rozptylové sklo o síle 4 mm. Za příplatek lze použít čiré sklo. Skla je možné za příplatek objednat i v kalené verzi (sklo je 5x pevnější a v případě rozbití se dělí na malé kousky). Další možností za příplatek je značkový čtyřstěnný polykarbonát o síle 8 mm se zatavenými komůrkami. Výplň specifikujte v kolonce poznámky k objednávce..

Gumová lemovka: Je součástí základního provedení, v balení na celý skleník v ceně.

Dveře: Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm a výšce 170 cm; pravé křídlo s klikou je výškově dělené, což lze s výhodou použít pro zefektivnění větrání. Díky širokým dveřím pohodlně projdete do skleníku i s rozměnými předměty. Jistě to uvítáte nejen při vyvážení hlíny, ale i zjara, když budete chtít do skleníku zanést truhlíky s pelargoniemi nebo velké lísky se sadbou. Dveře lze objednat za příplatek  i do zadního čela skleníku. Velký přínos pro zvýšení komfortu ve skleníku přinášejí prodloužené dveře za příplatek. Díky nim získá Váš nový skleník zcela jiné rozměry. Tyto dveře vyžadují specifickou úpravu základů pro skleník. Výše popsané lze objednat v tabulce volitelného příslušenství.

Okna:  Střešní okna jsou v základní ceně na ruční otvírání, jako volitelné příslušenství je lze dovybavit automatickými otvírači. V tabulce je možné objednat více oken a boční žaluziové okno.

Police a pěstební stoly: V základní ceně tohoto skleníku je konstrukce polic po celé délce skleníku. Konstrukce polic je umístěna ve výšce cca 110 cm, délka jednoho dílu konstrukce je cca 150 cm a hloubka 30 cm. V tabulce příslušenství tak objednáváte pouze výplň. Na výběr je kalené sklo nebo dřevěný rošt. Dřevěný rošt je pevnější, více ale stíní. Police lze snadno demontovat v případě, že je v pozdější době nevyužijete. Pěstební stoly lze objednat v modulech o délce cca 150 cm a hloubce cca 60 cm, a pouze jako komplet včetně výplně. Na výběr je opět sklo, nebo dřevěný rošt. Pěsterní stoly slouží pro rozpěstování sadby a k usnadnění práce se sadbou. Protože jsou stoly umístěny ve výšce cca 70 cm, a mohly by v pozdějším období stínit rostlinám, lze stoly opět demontovat v případě jejich nevyužití v pozdější době.

Okapy: Okapy mají na svém konci cca 15 cm přesah s hrdlem o průměru 40 mm.

 

Volitelné příslušenství za příplatek:

0/ dveře i do zadního čela ..............................................................1 100,-Kč

1/ prodloužení vstupních dveří o 20 cm směrem dolů .....................670,-Kč

2/ příplatek za čiré sklo ....................................................................8 700,-Kč

3/ příplatek za kalené sklo ................................................................28 590,-Kč

4/ příplatek za polykarbonátovou výplň 8 mm ...............................32 100,-Kč

5/ boční lamelové okno .......................................................................3 710,-Kč

6/ okap na obě strany ..........................................................................10 760,-Kč

7/ automatický otvírač střešního okna ..................................................1 290,-Kč

8/ pěstební stůl 1,5 m levý s kaleným sklem ...................................3 940,-Kč

9/ pěstební stůl 1,5 m pravý s kaleným sklem ..............................3 940,-Kč

10/ pěstební stůl 1,5 m levý s dřevěným roštem ..............................5 290,-Kč

11/ pěstební stůl 1,5 m pravý s dřevěným roštem ...........................5 290,-Kč

12/ výplň police 1,5 m - dřevěný rošt ...................................................2 345,-Kč

13/ výplň police 1,5 m - kalené sklo .......................................................625,-Kč

( v případě zájmu připište do poznámek u objednávkového formuláře )

 

dotazy a poznámky k Lakovaný skleník PRIMUS L 6
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7929)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Automatický otvírač skleníkových oken pro skleníky HOBBY H 5 , H 7
1207 Kč   
 AL polička VITAVIA 122x15 cm
990 Kč   
 Arcadia 5000 - hliníkový (montovaný) přístřešek s obloukovou střechou
59499 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Lakovaný skleník PRIMUS L 6,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.26s)

Lakovaný skleník PRIMUS L 6 JELIKOŽ SE JEDNÁ O ZAKÁZKOVOU VÝROBU JE DODACÍ LHŮTA OD OBJEDNÁNÍ 6 TÝDNŮ.Rozměr (š/d/v):303 x 601 x 209 cm Dveře:Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm a výšce 170 cm Okna Lakovaný skleník PRIMUS L 6
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist