mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem

  12490 Kč   
HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
AKCE 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 10322 Kč 
Vaše cena s DPH: 12490 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 38
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Edge cutting: Ano
Boční výhoz: Ano, kryt bočního výhozu v ceně
Centrální nastavení výšky sečení: Ano
Doporučená plocha: 1600 m2
Hmotnost: 38,1 kg
Motor: Hecht 4-taktní
Mulčování: Ano, mulčovací sada v ceně
Nastavení výšky rukojeti: Ano
Objem koše: 60 l
Obsah motoru: 173 cm3
Pracovní záběr: 51 cm
Provedení šasi: Kov
Výkon: 6 HP
Výška sečení: 25 - 75 mm
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Kola na kuličkových ložiscích: Ano
Pojezd: Ano
Akumulátor: 12 V 4,5 Ah
Start: Elektrický

HECHT 5534 SWE 5 in 1 je výkonná a bohatě vybavená benzinová sekačka s 4 rychlostním pojezdem 3 až 4,5 km/h.

Od většiny ostatních sekaček se odlišuje především možností elektrického startu. Je proto vybavena 12 V /4,5 Ah akumulátorem, na panelu madla je pak zapalovací skříňka elektrického startu, start se provádí pomocí klíčku. Zachována byla i možnost „klasického“ ručního startu táhlem.

Na robustním ocelovém šasi je usazen motor HECHT o objemu 173 cm3 a jmenovitém výkonu 3,6 kW. Pod šasi se pak ukrývají speciálně tvarované nože se záběrem 51 cm. Tato kombinace výkonu s kvalitním žacím ústrojím předurčuje sekačku pro pravidelné ošetřování ploch až do 2000 m2. Výška zdvihu je samozřejmě nastavitelná od 25 do 75 mm a to centrálně pomocí praktické páky umístěné na pravé zadní straně sekačky. Součástí sekačky je objemný koš o obsahu 60 l, se kterým je práce plynulejší, nemusíte se tak často zabývat jeho vysypáváním. Sekačka je opatřena i velice propracovaným madlem, na kterém naleznete snadno dostupné všechny hlavní ovládací prvky. Příjemným je i polstrování madla, které snižuje přenášení vibrací, nebo praktický panel s úložným prostorem. Madlo je rovněž výškově nastavitelné a velice snadno lze složit pro přepravu nebo uskladnění.

Součástí sekačky je i výbava, která umožňuje bez použití nářadí její rychlou přestavbu. Jedním z nich je například tunel bočního výhozu, který se velice jednoduše nasadí pod odklopenou boční záslepku výhozu přímo na šasi. Díky tomu je tráva při sečení bez koše odhazována do strany, a obsluha v ní nemusí šlapat. Využití najde především při úpravě lehce přerostlých trávníků, nebo všude tam, kde by díky rozloze byl sběr do koše a následné zpracování problém a kde současně nevadí ponechání posekané trávy na místě.

Mulčovací sada zahrnuje záslepku zadního vyhazovacího otvoru, která v kombinaci se speciálně tvarovaným nožem sekačky zajistí posekání trávy na jemné kousky, které jsou pak dopraveny ke kořenům trávníku. Díky tomuto zpracování se posekaná tráva do dvou dnů úplně rozpadne a zmizí. Působí jako kvalitní hnojivo, nehrozí zanesení plstí a zároveň zadržuje vlhkost v půdě. Tím podporuje zdravý růst trávníku.

Výkonný motor s obsahem 173cm3 a kroutícím momentem 10Nm/2600ot.min-1je potřeba pro dostatečné zajištění kvalitního sečení, sběru a pojezdu. Při výběru sekaček se záběrem 50 - 53 cm si dejte pozor na sekačky se slabým motorem 139 - 140 cm3 a kroutícím momentem okolo 7 Nm/2600ot.min-1, kde při vyšší nebo husté trávě výkon a kroutící moment motoru může chybět, a sekačka pak zdaleka nedosahuje potřebného výkonu. Někteří výrobci tento handikep maskují tím, že neuvádí skutečný obsah motoru.

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové se starterem
dotazy a poznámky k HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3697)

   
2022-04-05  Věra Zmeškalová
Dobrý den! Servis máte po celé ČR, tedy i v Brně? Je nutné sekačku do servisu přivézt nebo zajišťujete i tento servis? Ptám se proto, že sama nejsem schopna ji naložit do auta. Děkuji za odpověď.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, ano v případě potřeby servisu je nutno sekačku do servisu odvézt.

2017-08-03  Dobrák
Dobrý den, baterie se dobíjí jenom z nabíječky nebo i za jízdy?Děkuji.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, ano baterie se dobíjí i během provozu.

2017-02-18  Ladislav Tomšík
Jak se dobíjí baterie? Děkuji.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, baterie se nabíjí pomocí nabíječky, která je součástí dodávky.

2015-04-24  Radvan Vl
Jde prosím v případě nutnosti nastartovat sekačku i ručně ? Děkuji.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,ano sekačka je vybavena i mechanickým tahacím startérem.

2014-06-05  Dana Kohoutová
Kde má tato sekačka pohon? Na přední nebo zadní Kola? Děkuji za odpověď.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,tato sekačka má pohon na zadní nápravěvynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Scheppach MS 225-53 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
9999 Kč   
 World W 46 P IS - motorová sekačka se startérem + DÁREK
14490 Kč   
 Šroub nože s maticí
59 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem ,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.05s)

HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem HECHT 5534 SWE 5 in 1 je výkonná a bohatě vybavená benzinová sekačka s 4 rychlostním pojezdem 3 až 4,5 km/h. Od většiny ostatních sekaček se odlišuje především možností elektri HECHT 5534 SWE 5 in 1 - benzínová sekačka s pojezdem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist