mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., drtič na ovoce


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce

  19210 Kč   
drtič na ovoce
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 1
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 2
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 3
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 4
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 5
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 6
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 7
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce 8
FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte AKU šroubovák
!!! ZDARMA !!!
 
Vares
Vaše cena bez DPH: 15876 Kč 
Vaše cena s DPH: 19210 Kč 
Výrobce: Vares
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: AKU šroubovák od 20.9. do 30.zaří !!!
Hmotnost[kg]: 32
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technická data:
Motor: 2 500 W
Otáčky motoru: 2 800 ot/min
Průměr zprac.ovoce: do 110 mm
Hmotnost: 32 kg
Rozměry stroje: 105 x 90 x 54 cm
Tepelná ochrana motoru: ANO
Brzda motoru: ANO
Tubus a drtící ústrojí tohoto vynikajícího pomocníka je vyrobeno z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli. Použitá nerezová ocel zajišťuje absolutně hygienický provoz, pěkný vzhled, velmi vysokou odolnost a také dlouhou životnost tohoto stroje. Motor drtiče má výkon 2,5 kW (230V). Drtič SHARK Fruit 2,5 Kw je určen ke zpracovávání ovoce, především jablek, hrušek ale i dalších ovocných plodů (včetně peckovin) určených k lisování (moštování) nebo dalšímu jinému zpracování, ale i zeleniny, například zelí, mrkve, celeru, květáku, červené řepy a jiné kořenové zeleniny. Snadno rozdrtí i kukuřičné klasy. V drtiči SHARK Fruit 2,5 kW lze zpracovávat celé plody a to až do průměru 130 mm. Ovoce se velmi rychlým a jednoduchým způsobem adrtí na malé kousky, které se pak velmi snadno vylisují. Ovoce je nadrceno (nasekáno/rozmixováno) na velmi jemné částečky plné ovocné šťávy. Zpracováním ovoce v drtiči SHARK Fruit 2,5 kW je tak zajištěno snadnější a efektivnější získání ovocné šťávy při následném lisování. Zeleninu, kupříkladu hlávky zelí, květáku, nebo velký celer je vhodné načtvtit tak, aby kusy bylo možné prostričit otvorem v násypce. Drtič SHARK Fruit 2,5 kW tak velmi efektivním způsobem nahrazuje jinak velmi zdlouhavou přípravu ovoce (strouhání nebo jiné dělení) před jeho vlastním lisováním, nebo přípravou zeleninových salátů, nebo krmných směsí pro domácí zvířectvo.Ovoce či zelenina se do drtiče vkládá jeho násypkou . Ideálním řešením je vsypávat ovoce do drtiče přímo z kbelíku nebo přepravky. Násypkou pak ovoce rovnoměrně propadává na nerezový kotouč opatřený řezným nožem a nerezovou vrtulkou , kde je zpracováváno. Rozdrcené ovoce je transportováno do nádoby s využitelným objemem 20 l, která je součástí drtiče Nádoba je zajištěna proti eventuelnímu pohybu pomocí držadla nádoby, které je zajištěno na těle drtiče. Obsah nádoby je možno kontrolovat kdykoliv během provozu stroje odklopením jejího víka. Odklopení víka nemá žádný vliv na chod nebo bezpečnost stroje. Po naplnění nádoby rozdrceným ovocem se nádoba vyjme tahem vpřed (naznačeno šipkou). Víko nádoby je možno jednoduše zajistit pomocí držadla nádoby. Po vyjmutí nádoby se pomocí bezpečnostní záklopky automaticky uzavře prostor pod drtičem. Tím je zabráněno eventuelnímu nebezpečí úrazu obsluhy stroje (vložení ruky do běžícího stroje). Pro pokračování v práci se nádoba opět nasune zpět pod drtič. Na opěrných nohách drtiče jsou kolejničky , které usměrňují a usnadňují vyjmutí a opětovné nasazení nádoby. Drtič SHARK Fruit je opravdu rychlým a především výkonným pomocníkem všech zahrádkářů i sadařů.
Alternativní zboží: ZAHRADNÍ DRTIČE - elektrické drtiče
dotazy a poznámky k FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce
 autor:     bezpečnostní kód:  (6563)

   

2014-08-27  beendeo
Dobrý deň prajem , zakúpili sme si u vás FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce . Moja otázka je , dá sa k nemu dokúpiť aj náhradný kôš ( ten červený s ručkou ? ) Ak áno , koľko stojí ?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,ano náhradní nádobu lze jako příslušenství dokoupit a to za cenu 847,-Kč.akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Štěpkovač dřeva RAMBO-HC10
29990 Kč   
 Štěpkovač Lumag RAMBO-HC15
49990 Kč   
 Drtič dřeva - štěpkovač HC 1000EW / RAMBO HC 10
29990 Kč   

TOP česká firma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, drtič na ovoce,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz     2019 (0.26s)

drtič na ovoce Tubus a drtící ústrojí tohoto vynikajícího pomocníka je vyrobeno z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli. Použitá nerezová ocel zajišťuje absolutně hygienický provoz, pě drtič na ovoce, FRUIT SHARK MAGALODON 2,5 kW drtič ovoce
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím