mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost

  114990 Kč   
HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost
Služby a servis certifikovaného prodejce HAAS+SOHN, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
externí video HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost 1 externí video HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost 2
HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost
 
HAAS+SOHN
Vaše cena bez DPH: 95033 Kč 
Vaše cena s DPH: 114990 Kč 
Výrobce: HAAS+SOHN
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: Dárek: Dřevěné válcové brikety EKO MIX, 10 kg!
Věrnostní program: 869 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 316
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Výkon: 4.0 - 7.9 kW
Výkon výměníku: 8.4 kW
Rozměry: 1099 / 948 / 653 mm
Hmotnost: 316 kg
Průměr kouřovodu: 160 mm
Vývod kouřovodu: horní
Účinnost: 80%
Vytápěcí schopnost: 220 m3
Palivo: dřevo
Energetická třída: A+

Tradiční kachláče nejsou žádný drobeček

Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší zážitek při pohledu do plamene. Na výběr máte kachle v barvě medovníku nebo slonové kosti. Zajisté oceníte jednoduché a unikátní čištění výměníku, bez nutnosti otvírat dvířka. Ruce vám tak zůstanou čisté. Kdo nepotřebuje vytápět celý dům, může zvolit variantu kamen MATERA bez výměníku.

Díky svému výkonu 12,2 kW ( z toho 8,4 kW jde do otopné soustavy ) hravě vytopíte prostor až 220 m3. Ovládání přívodů vzduchu zvládnete jedním regulátorem EASY Control v části pod spalovací komorou. Pokud netopíte, oceníte možnost uzavíratelného přivodu vzduchu. Tím vám teplo nebude unikat komínem. Na pořízení kamen Matera s výměníkem lze získat dotaci až 50% v rámci programu Nová zelená úsporám.

 

Přednosti kamen MATERA:

Teplovodní výměník můžete do kamen kdykoliv doplnit, popř. ho vyjmout a nahradit záslepkou. Systém umožňuje dodatečné napojení na otopnou soustavu (ústřední topení), nebo zpětnou přestavbu na teplovzdušný provoz.

Ovládání vzduchu Easy Control - Jednoduché a pohodlné ovládání přívodů vzduchu do krbových kamen.

Externí přívod vzduchu (CPV)

Kyslík potřebný pro hoření si kamna neberou z místnosti, ale z vnějších prostor. Většinou se jedná o hadici (trubku), které vede z domu například pod terasu, do větrané chodby apod. 

Externí přívod vzduchu je nezbytný u pasivních a nízkoenergetických staveb. Doporučujeme ho ale i do všech zateplených objektů. Uvnitř se v topné sezóně podstatně lépe dýchá.

Pokud v kamnech netopíte, může externím přívodem vzduchu unikat teplo z domu. Proto má většina našich kamen možnost externí přívod vzduchu uzavřít.

Vychlazovací smyčka

Vychlazovací smyčka je zabudovaná přímo ve výměníku, popř. ji do něj lze doplnit. Slouží jako ochrana kamen v případě vypadku proudu, kdy nefunguje oběhové čerpadlo. V tu chvíli se totiž získané teplo nedostává z výměníku ven. Uvnitř výměníku se zvedá tlak, které v krajním případě unikne nouzovým ventilem. To ale většinou znamená solidní potopu. Proto mají naše kamna několik pojistek proti přetopení výměníku. V případě přehřátí se otevře ventil citlivý na teplo. Do smyčky se pak začne napouštět voda z vodovodního řadu, která výměník ochladí.

Patentová technologie čištění výměníku

Pohodlné a bezprašné čištění výměníku i se zavřenými dvířky - Nečistoty z trubek výměníku jednoduše odstraníte posouváním stírací lišty. Čistit můžete kdykoliv, není třeba nechávat kamna vyhasnout.

Terciární spalování

Z paliva se během hoření uvolňují hořlavé plyny. Díky terciárnímu spalování neuniknou komínem, ale shoří a přemění se na teplo. Každé polínko nebo briketu tak využijete na 100 %. To znamená vyšší účinnost a nižší spotřebu paliva.

dotazy a poznámky k HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1152)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 WAMSLER KAMINO OF 804 NOSTALGIA krbová kamna - černá
12570 Kč   
 H412EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 12 kW
45407 Kč   
 Kouřovod - koleno 120 / 90 / 1,5 mm
474 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.08s)

HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50 cm polena a vy si můžete užít ještě větší zá HAAS+SOHN MATERA kachlová kamna s výměníkem - černá, slonová kost
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist