mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml)

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml)

  79 Kč   
Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml)
 
Briggs&Stratton
Vaše cena bez DPH: 65 Kč 
Vaše cena s DPH: 79 Kč 
Výrobce: Briggs&Stratton
Dostupnost: SKLADEM
Nová a vylepšená přísada do paliva Fuel Fit od firmy Briggs & Stratton udržuje karburátor čistý pro snadné startování, ale nyní také chrání proti korozivním účinkům etanolu a udržuje stabilitu paliva po dobu až 3 let.

Fuel Fit chrání vaše motory a udržuje palivo čerstvé po dobu až 3 let, a to i při delších obdobích skladování – ideální pro sezónně používané zahradní stroje.


NOVINKA PRO OŠETŘENÍ PALIVA OD BRIGGS&STRATTON
Nová a vylepšená přísada do paliva Fuel Fit® od firmy Briggs Stratton udržuje palivo čerstvé a chrání motory více než kdy předtím. Fuel Fit nejenže udržuje karburátor čistý pro snadné startování, ale nyní také chrání proti korozivním účinkům etanolu a udržuje stabilitu paliva po dobu až 3 let.

Dnešní paliva s příměsí etanolu mohou poškozovat motory, protože přitahují vlhkost. Etanol se snadno spojuje s atmosférickou vlhkostí a vytváří směs etanolu a vody, která má vysoce korozivní účinky na vnitřní části motoru. Palivo také začne degradovat téměř ihned poté, co jej načerpáte. Vytváří se gumové a fermežové úsady, díky kterým se mohou mohou zasekávat ventily a ucpávat palivové vedení a trysky karburátoru, což má za následek závažné problémy při startování motoru, špatný výkon motoru a jeho přehřívání nebo i únik paliva.

Nově vyvinuté pokročilé složení přísady Fuel Fit s trojitým antioxidantem a dalšími složkami chrání vaše motory prostřednictvím nejnovějších technologií:

  • Ochranný prostředek proti korozi tvořící ochrannou bariéru na kovových částech proti škodlivým účinkům směsi etanolu a vody
  • Detergentní složky zabraňující hromadění gumových a fermežových úsad na vnitřních částech motoru
  • Deaktivátory kovů zastavující chemické reakce způsobené rozpuštěnými kovy v palivu

Toto balení 100 ml je určeno k ošetření 10 l paliva.

Doporučené množství nalijte do Vaší benzínové nádrže nebo do Vaší nádoby na benzín. Množství potřebné pro Vaší benzínovou nádrž je uvedeno na obalu aditiva.

Alternativní zboží: OLEJE A MAZIVA
dotazy a poznámky k Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1232)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Motorový olej AL-KO pro 4-taktní motory SAE 30
119 Kč   
 HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory
149 Kč   
 Kompresorový olej Scheppach
169 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml),  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.01s)

Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml) Nová a vylepšená přísada do paliva Fuel Fit od firmy Briggs Stratton udržuje karburátor čistý pro snadné startování, ale nyní také chrání proti korozivním účinkům etanolu a ud Fuel Fit - stabilizátor paliva (100 ml)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist