mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory

  119 Kč   
HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 98 Kč 
Vaše cena s DPH: 119 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM

HECHT 4T je celoroční olej určený pro čtyřdobé motory s celoročním použitím. Objem balení je 0,8 l, odpovídá specifikaci SAE 10W-30. Je vyroben z vysoce jakostních ropných základových olejů s nízkou odparností. Doplněn je o detergentní a disperzní aditiva, zušlechťující přísady nejvyšší kvality, mezi něž patří inhibitory oxidace a koroze, které pomáhají udržovat nejcitlivější části motoru v čistotě.


Je určen především k mazání mechanických částí vysokootáčkových čtyřdobých benzínových nebo naftových motorů používaných v malé zahradní technice, jako jsou sekačky, sněhové frézy, zahradní traktory, zametací stroje, ale i generátory elektřiny, vibrační desky, transportéry a další techniku vyžadující celoroční použití oleje SAE 10W-30.


Jeho charakteristické vlastnosti zajišťují celoroční spolehlivé mazání pohyblivých částí vysoce zatěžovaných čtyřdobých motorů, snižuje jejich spotřebu a zajišťuje jejich vysoký výkon. U sněhových fréz umožní vynikající startovatelnost za všech provozních podmínek a to i při extrémně nízkých venkovních teplotách. Díly motoru udržuje v čistotě, potlačuje tvorbu vysokoteplotních úsad a nízkoteplotních kalů. Skvělé antioxidační vlastnosti jsou zárukou dlouhé životnosti, dobře chrání vnitřní části motoru proti korozi i při jeho odstavení po delší dobu a zpomalují jeho opotřebení. Olej je mísitelný i s ostatními oleji odpovídajícími specifikacím, ale maximální výkonnosti však lze dosáhnout pouze tehdy, není-li míchán s jinými oleji.

 

Alternativní zboží: OLEJE A MAZIVA
dotazy a poznámky k HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3752)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Motorový olej AL-KO pro 4-taktní motory SAE 30
99 Kč   
 Mogul TSF (500 ml) - olej pro 2-taktní motory
119 Kč   
 Fuel Fit - stabilizátor paliva (250 ml)
149 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.03s)

HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory Kvalitní olej pro čtyřtaktní motory - vhodný pro celoroční použití. Objem 0,8 l. SAE 10W-30 HECHT 4T - olej pro čtyřtaktní motory
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist