mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)

  73990 Kč   
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)
Služby a servis certifikovaného prodejce KARIBU, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 1
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 2
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 3
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 4
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 5
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) 6
finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte počítačový tablet
!!! ZDARMA !!!
 
Vaše cena bez DPH: 61149 Kč 
Vaše cena s DPH: 73990 Kč 
Výrobce: KARIBU
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: TABLET ZDARMA od 20.9. do 30.zaří !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)  pdf finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)  
Výrobce:KARIBU HOLZTECHNIK
Kategorie:vnitřní sauny
Materiál konstrukce:severský smrk
Tloušťka stěny:68mm
Tloušťka izolace:42 mm
Dveře:celoskleněné - kouřové sklo 8 mm
Materiál lavic a příslušenství:osikové dřevo
Počet lavic:2
Podhlavník:1
Doporučená kamna:3,6 kW nebo 9 kW
Počet osob:2
Šířka (vnější):1,96m
Hloubka (ke zdi):1,70m
Výška (vnější):1,98m
Hmotnost:300kg

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH
Upozornění - produkty na obrázcích mohou obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení.

Tento model finské sauny je určený do temperovaných interiérů domu nebo bytu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie.

Popis:
Finská sauna určená pro dvě osoby. Má rozměr 196 x 170 cm s rohovými dveřmi. Saunu dodáváme bez střešního věnce a bez LED osvětlení.

 

Sauna je celá vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo pochází ze vzdáleného severu Evropy a je chemicky naprosto neošetřené (není ani namořeno ani nalakováno). V důsledku toho je prosté všech známých problematických látek, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat.

 

Tato interiérová sauna vykazuje mimořádné tepelně-izolační vlastnosti. Stěny sauny jsou složeny z vnitřní a vnější vrstvy speciálně hlazených prken s perem a drážkou, mezi kterými je 42 mm silná tepelná izolace v podobě minerální vlny. Celková síla stěny je tak 68 mm.

 

Celoskleněné dveře jsou z kouřově hnědého bezpečnostního skla síly 8 mm. Průchozí rozměry dveří jsou 64 x 173 cm. Dveře možno namontovat jako levé nebo pravé. Rukojeť dveří v KARIBU designu.

Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou.

Saunová kamna:

  • Kamna 3,6 kW
    • K tomuto modelu sauny je možné dokoupit úsporná elektrická kamna 3,6 kW, která jsou opatřena klasickou šňůrou a je možné je ihned zapojit do zásuvky 230 V. Nevýhodou je o něco delší doba vyhřívání sauny, výhodou jednoduché zapojení bez nutnosti elektrikáře. Kamna 3,6 kW dodáváme s integrovaným ovladačem přímo na kamnech nebo s externím ovladačem (pro montáž zvenku sauny).
  • Kamna 9 kW
    • Mnohem výkonější jsou 9 kW kamna. Vyžaduji však 400 V, jištění 16A, kabel 5 x 2,5 mm a zapojení doporučujeme odborníkem. Velkou výhodou je rychlé vyhřátí sauny. Nevýhodou je však prvotní komplikovanější zapojení a o něco vyšší spotřeba proudu. Dodáváme s externím digitálním ovladačem (pro montáž zvenku sauny).

Všechny modely kamen mají vnitřní části z koroze odolných materiálů a jsou dodávány včetně 18 kg saunových kamenů.

Výbava a příslušenství:
Obsahem standardního balení je 2x lavice z osikového dřeva (šířka 57 cm, max 250 kg), 1x podhlavník a dřevěný ochranný rám na kamna. Doporučujeme další saunové příslušenství z naší nabídky.

Před nákupem sauny:
Před nákupem sauny doporučujeme ověřit souhlas majitele bytu. Potom je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen - tj. zda-li je v bytě na dostupném místě 400 V + jestli máte jistič min 16 A. Podle toho proveďte výběr kamen.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s větší hmotností sauny a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak saunu dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Sauna bude složena vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci s produktem (např. z místa složení do bytu, na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších saun předem počítejte s tím, že zabalená sauna může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg !

Rozměry balení jsou 200 x 125 x 80 cm / 300 kg

Video:

Alternativní zboží: INFRASAUNY A SAUNY - Sauny
dotazy a poznámky k finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3947)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Infrasauna Belatrix Benton 1
30900 Kč   
 finská sauna KARIBU ADELINA (6168)
52990 Kč   
 finská sauna KARIBU ELEA (6170)
53990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  finská sauna KARIBU SIIRIN (71376),  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.07s)

finská sauna KARIBU SIIRIN (71376) Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbHUpozornění - produkty na obrázcích mohou obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obs finská sauna KARIBU SIIRIN (71376)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist