mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků.,  dřevěný domek

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859)

  23700 Kč   
dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859)
dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859) 1
dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859) 2
dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859) 3
dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859)
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 19587 Kč 
Vaše cena s DPH: 23700 Kč 
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK ZDARMA:Dřevěná podlaha LANITPLAST
Věrnostní program: 115 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 380
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Šířka (vnější): 2,81 m
Délka (vnější): 1,94 m
Zastavěná plocha: 5,45 m2
Vnitřní plocha: 4,77 m2
Šířka dveří: 1,26 m
Výška dveří: 1,66 m
Výška stěny: 1,71 m
Výška (vnější): 2,10 m
Dveře: dvoukřídlé na pantech
Síla stěny domku: 12 mm
Síla střechy: 12 mm
Střešní krytina (obsah dodávky): střešní lepenka
Plocha střechy: 5,53 m2
Sklon střechy: 17 °
Podlaha přibalena: ano
Okna (materiál prosklení): plexisklo
Povrchová plocha k nátěru: 17,4 m2
Výrobce: LANIT PLAST, s.r.o.
Hmotnost: 380 kg
Barva: dřevo

Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST ESTER nabízí perfektní úložný prostor pro vaše základní zahradní nářadí. Tento model má zabudovaná okna ve vstupních dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Systém stavby tohoto domku:

Sestavení je jednoduché - konstrukce je ze stěnových panelů a střecha z OSB desek. Jednotlivé panely se k sobě pouze sešroubují.

Krátký popis:

  • dvoukřídlé dveře na pantech
  • dodáváno včetně podlahy
  • 2x okno (prosklení z plexiskla)
  • tlakově impregnováno proti plísním
  • střešní lepenka je součástí balení
  • v balení je veškeré potřebné kování

Povrchová úprava domku:
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.

Skladování před montáží:
Domek je vyroben z kvalitního dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Základy domku:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Základ se obyčejně provádí třemi způsoby:

  • pásový základ
  • sypaný betonový základ
  • betonová deska

Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Povolení ke stavbě domku:
Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte
na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku (380 kg) a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu).
Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu jako 1 paletu na hranici Vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího.

Rozměry balení  1,06 x 1,86 x 0,62 m
Hmotnost domku  380 kg

 

Alternativní zboží: ZAHRADNÍ DOMKY - dřevěné
dotazy a poznámky k dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1166)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Zahradní domek G21 GAH 1085 - 340 x 319 cm, šedý
14991 Kč   
 barový kulatý stůl 83 cm LIFETIME 80362
1665 Kč   
 dětská židle zelená LIFETIME 80474 / 80393
614 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, dřevěný domek,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.08s)

dřevěný domek Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST ESTER nabízí perfektní úložný prostor pro vaše základní zahradní nářadí. Tento model má zabudovaná okna ve vstupních dveřích. Dodáváme dřevěný domek, dřevěný domek SOLID ESTER 281 x 194 cm (P859)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist