mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur

  21175 Kč   
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur
Služby a servis certifikovaného prodejce KARIBU, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 1
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 2
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 3
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 4
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 5
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur 6
dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte AKU šroubovák
!!! ZDARMA !!!
 
KARIBU
Vaše cena bez DPH: 17500 Kč 
Vaše cena s DPH: 21175 Kč 
Výrobce: KARIBU
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: do 42 dnů
Stav: DÁREK: AKU šroubovák od 20.5. do 31.května !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur  pdf dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur  pdf dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur  
Kategorie:dřevěné domky
Šířka (vnější):1,62m
Délka (vnější):2,16m
Zastavěná plocha:3,5m2
Typ střechy:pultová (plochá)
Vnitřní plocha:m2
Šířka dveří:1,46m
Výška dveří:1,40m
Výška stěny:1,54m
Výška (vnější):1,67m
Dveře:dvoukřídlé na pantech
Tloušťka stěny:19mm
Síla střechy:16mm
Střešní krytina (obsah dodávky):ne
Plocha střechy:m2
Sklon střechy:o
Podlaha přibalena:ne
Okna (materiál prosklení):plexisklo
Zatížení střechy na sníh :kg/m2
Povrchová plocha k nátěru:m2
Výrobce:KARIBU HOLZTECHNIK
Hmotnost:250kg
Barva:dřevo
Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m):1ks
Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5x5 m):ks
Doporučený počet balení stř. šindelů (po 3 m2):ks
Doporučený počet bitum. rolí ke střešním šindelům (1x5 m):ks

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Garáž pro 3 jízdní kola. Tento model má pultovou střechu a dvoukřídlé dveře na pantech. Stavebním materiálem garáže jsou dřevěné profily síly 19 mm perfektně vyfrézované ze severského smrku. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To garantuje extrémně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil. Garáž na kola navíc obsahuje police a držáky na pneumatiky kol. 

Krátký popis:

 • dřevěné profily síly 19 mm
 • dvoukřídlé dveře na pantech o celkové světlosti š 146 x v 140 cm
 • vnější rozměr š 162 x h 216 cm
 • vnitřní rozměr š 146 x h 205 cm
 • dodáváno standardně bez podlahy
 • v balení je veškeré potřebné kování

Základy garáže:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro garáž. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt garáže pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží garáž o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Podlaha:
Garáž stavte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu.

Střecha:
Střecha je zhotovena z dřevotřískových desek. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro garáže se šikmou střechou doporučujeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. Potřebný počet rolí samolepící bitumenové krytiny o rozměru 1 x 5 metrů pro tento model garáže = 1 role.

Povrchová úprava garáže:
Tento model garáže dodáváme v provedení přírodní dřevo:

 • Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradní garáže. Povrchovou ochranu garáže je nutné pravidelně opakovat a garáž tak udržovat v dobrém stavu.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Povolení ke stavbě garáže:
Dřevěnou garáž s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem garáže ověřte
na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby garáže, protože stavba garáže může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností garáže a s nutností odpovídajícího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak garáž dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Garáž bude složena vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným domkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování garáže nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších garaží předem počítejte s tím, že zabalená garáž může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg!

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení:

 • paleta - 225 x 100 x 35 cm / 250 kg
Alternativní zboží: ZAHRADNÍ DOMKY - dřevěné
dotazy a poznámky k dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8244)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 dřevěný domek SOLID TOMAS 464 x 301 cm (P88904)
42991 Kč   
 zahradní domek MAXTORE WOOD 98
13337 Kč   
 domek GLOBEL 1012 ANTRACIT se střešním oknem
14750 Kč   

M&M Technika s.r.o.  dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.08s)

dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur Garáž pro 3 jízdní kola. Tento model má pultovou střechu a dvoukřídlé dveře na pantech. Stavebním materiálem garáže jsou dřevěné profily síly 19 mm perfektně vyfrézované ze sev dřevěná garáž KARIBU FAHRRADGARAGE (38647) natur
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist