mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., benzínová sekačka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK

  10990 Kč   
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 1
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 2
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 3
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 4
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 5
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 6
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 7
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 8
rotace Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK 2
Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK
DÁREK:
při objednání této sekačky
získáte olej, svíčku a stabilizátor paliva
!!! ZDARMA !!!
 
Weibang
Vaše cena bez DPH: 9083 Kč 
Vaše cena s DPH: 10990 Kč 
Výrobce: Weibang
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: SERVISNÍ BALÍČEK od 20.3. do 31.března !!!
Hmotnost[kg]: 37
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: Weibang 6 HP
Model motoru: 1P65FE OHV 9,5 Nm
Výkon motoru: 166 ccm
Maximální výkon motoru: 6 HP
Šířka sečení: 460 mm
Nastavení výšky: 20 - 70 mm
Velikost kol přední: 180 mm
Velikost kol zadní: 220 mm
Objem koše: 65 l
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: Kvalitní ocel
Startování: ruční
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
Rychlost pojezdu: daná variátorem 3,0 - 4,4 km/hod.
Třecí spojka nože: ANO
Ovládání otáček motoru: ANO
Ergonomicky měkčená rukojeť: ANO
Ovládací panel na rukojeti: ANO
Hmotnost: 37 kg
Záruka: 4 roky

Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 RED LINE - je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má 7 - rychlostní převodovku. Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.

Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 456 SCV 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 9,5 Nm - 166 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová variabilní převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků.

Novinkou letošní sezóny je speciální komaxitový nástřik SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové s pojezdem


dotazy a poznámky k Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK
 jméno:     bezpečnostní kód:  (2392)

   
2020-05-21  milan.nejedly
Prosím o ujasnění rozdílu mezi variabilním pojezdem u CS a 7 rychlostní převodovkou u CSV. Jak se konkrétně nastavuje rychlost pojezdu? Dále mě zajímá, jak bych řešil servisní prohlídky v okrese Třebíč, abych nepřišel o záruku. Děkuji, Milan Nejedlý

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, variabilní rychlost pojezdu u modelu SC nastavujete pomocí regulace otáček motoru a u modelu SCV je 7 rychlostní převodovka kde nastavujete jednotlivé rychlostní stupně bez nutnosti snížení otáček motoru. Tato verze je samozřejmě lepší. Dovozce má nasmlouvaná servisní místa v rámci celé ČR. Jejich seznam naleznete na našem e-shopu v sekci " servis".vynikající prodejce sekaček Weibang 2012 vynikající prodejce sekaček Weibang

vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Benzínová sekačka AL-KO Comfort 46.0 SPI-B
14490 Kč   
 ACTIVE AC 842 PRO - kladívkový mulčovač
159990 Kč   
 ACTIVE 5000 SB AL - benzínová sekačka s pojezdem
18990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, benzínová sekačka,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.04s)

benzínová sekačka Sekačka WEIBANG WB 456 SCV 6in1 RED LINE - je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v benzínová sekačka, Weibang WB 456 SCV 6in1 - sekačka s pojezdem a 7 rychlostní převodovkou + DÁREK
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist