mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort

  4590 Kč   
Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort
Služby a servis certifikovaného prodejce AL-KO, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
AL-KO
Vaše cena bez DPH: 3793 Kč 
Vaše cena s DPH: 4590 Kč 
Rozložte si platbu4x1147.5 Kč 
Výrobce: AL-KO
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 57 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 11
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technická data:
Příkon W: 1 210
Max. sací výška v m: 8
Max. doprav.výška v m: 50
Max. doprav. množství v l/hod.: 4 300
Hnací ústrojí čerpadla: 1-stupňové
Průměr sací/ výtlačné větve: G 1" (33,3 mm)
Hmotnost cca v kg: 11

Popis

  • Zahradní čerpadlo z řady COMFORT
  • Integrovaná ochrana běhu na sucho (Flow Control System)
  • Patentovaný, snadno vyjímatelný integrovaný XXL předfiltr – chrání čerpadlo před poškozením nečistotami.
  • Bezúdržbový 1300 W motor
  • Snadné uvedení do provozu a jednoduchá obsluha
 

Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort nabízí vysoký výkon a velké dopravované množství, stejně jako komfortní prvky výbavy. Přináší výkon a dlouhou životnost pro zavlažování středně velkých zahrad.

 

Patentovaná zahradní čerpadla AL-KO

Potřebujete zavlažovat záhony, trávník nebo zahradu ze studny, jezírky nebo nádrže? Musíte přečerpávat čistou vodu pro zavlažovací systémy pod stálým tlakem? Potom jsou pro Vás čerpadla AL-KO z řady Comfort ta správná volba.


To platí beze zbytku i pro model AL-KO Jet 4600 Comfort. Nabízí díky 1200W silnému motoru dostatek výkonu pro vyčerpání vody ze studní, nádrží nebo jezírek, navíc při nízké hladině hluku a úsporně. Kvalitu čerpadla poznáte nejlépe v detailech, které ovlivňují trvanlivost: šroubení na sací i výstupní hadici je provedeno z mosazi, všechny díly, které jsou ve styku s vodou, jsou vyrobeny z nerezové oceli.

 

 

Technické detaily: Zahradní čerpadlo AL-KO Jet 4600 Comfort

Díky dopravní výšce až 50 m a sací výšce až 8 m je čerpadlo JET 4600 Comfort určeno pro všestranné použití. Ať už je třeba čerpat vodu z nadzemní nádrže nebo studny či jezírka, čerpadlo JET 4600 Comfort s přepravním množstvím až 4300 l/hod je okamžitě připraveno k použití. Velký XXL předfiltr zabraňuje poškození čerpadla nečistotami, navíc je snadno demontovatelný a jeho čištění je tedy velmi snadné. Pro demontáž filrtu je k čerpadlu přiložen speciální klíč.
Efektivní sací systém čerpadla JET 4600 Comfort se postará o rychlé a bezproblémové uvedení čerpadla do provozu. Elektronické řízení čerpadla se systémem Flow Control neustále kontroluje provoz čerpadla a zabraňuje škodám při běhu na sucho. Vstup a výstup z čerpadla má standardní rozměr 1“, pro připojení tedy snadno můžete použít stávající hadice či jiné příslušenství.
Upozornění: čerpadlo není určeno pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.

Alternativní zboží: VODNÍ PROGRAM - čerpadla
dotazy a poznámky k Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5809)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Benzínové čerpadlo AL-KO BMP 14001
5490 Kč   
 BT 4877 K - kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem
6999 Kč   
 BTSZ 400 - kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem
6899 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.04s)

Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort nabízí vysoký výkon a velké dopravované množství, stejně jako komfortní prvky výbavy. Přináší výkon a dlouhou životnost pro zavlažování střed Zahradní čerpadlo JET 4600 Comfort
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist