mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)

  2390 Kč   
vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)
vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273) 1
vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273) 2
vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 1975 Kč 
Vaše cena s DPH: 2390 Kč 
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 27 bodů (více)
Dodatečné materiály: pdf vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)  
Barva:dřevo
Zastavěná plocha:1,44m2
Kategorie:vyvýšené záhony
Délka (vnější):1,20m
Šířka (vnější):1,20m
Výška (vnější):0,25m
Materiál konstrukce:dřevo 16 mm
Výrobce:LANIT PLAST
Hmotnost:21kg

Vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273) nabízí perfektní řešení pro umístění Vašich bylinek nebo květin. Květiny, bylinky, zeleninu, to vše můžete svobodně umístit prakticky kdekoliv na zahradě. Záhon má vnější výšku 25 cm. Záhon je v přírodním provedení z borovicových profilů síly 16 mm, takže se určitě přizpůsobí Vaší zahradě. Dřevo je ošetřeno tlakovou impregnací, přesto ho doporučujeme ošetřit vhodnou povrchovou úpravou pro venkovní dřevo (podle vlastní volby) - tzn. protiplísňový nátěr plus např. lazura. Vnitřní prostor záhonu je vystlaný geotextílií. Záhon nemá dno. Při vrstvení půdy ve vyvýšeném záhonu doporučujeme strukturu půdy přizpůsobit rostlinám.

Povrchová úprava dřeva:
Při výrobě bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, načervenalou, namodralou nebo našedlou barvu. Na povrchu dřeva mohou být často malé šedivé / zelenkavé / bílé skvrny. Často se to nejprve klasifikuje jako plíseň. Většinou se jedná o neškodné krystaly soli, které se na povrchu kombinují s pryskyřičnými složkami ze dřeva. Tyto body časem zmizí a stanou se nepoznatelnými. Krystaly soli na povrchu jsou považovány za kvalitativní znak pečlivé tlakové impregnace. Větší černé tečky už mohou být opravdu plísní, která může lehce vzniknout při skladování impregnovaného dřeva v uzavřených prostorách nebo při nedostatečné ventilaci. K jejich odstranění často stačí vykartáčování. Silně postižené oblasti vydrhněte domácím čisticím prostředkem obsahujícím chlór. Plísňové tečky jsou pouze na povrchu dřeva a jsou naprosto přirozenou vlastností tlakově impregnovaného dřeva.

Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho výrobku.

Zkrášlete svou zahradu vyvýšeným záhonem LANITPLAST !!

Základní vlastnosti:

 • provedení přírodní borovicové dřevo
 • dřevo je proti plísním ošetřené tlakovou impregnací - nazelenalá barva
 • vnitřní prostor s geotextílií
 • síla profilů 16 mm
 • extrémně rychlá montáž
 • záhon nemá dno
 • vnější rozměry š 120 x d 120 x v 25 cm
 • vnitřní rozměry š 104 x d 104 x v 25 cm

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení:

 • balík 112 x 120 x 35 cm / 21 kg
dotazy a poznámky k vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8929)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AGRO Cererit Hobby GOLD 5 kg
259 Kč   
 AGRO Hnojivo pro okrasné dřeviny 3 kg
169 Kč   
 AGRO Kapalné hnojivo pro okrasné dřeviny 1 L
75 Kč   

M&M Technika s.r.o.  vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273),  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.06s)

vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273) Vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273) nabízí perfektní řešení pro umístění Vašich bylinek nebo květin. Květiny, bylinky, zeleninu, to vše můžete svobodně umístit prakticky vyvýšený záhon LANITPLAST POTTING2 (S7273)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist