mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., tlačené rozmetadlo

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

VERDEMAX 2937 - tlačené rozmetadlo

  3490 Kč   
VERDEMAX 2937 - tlačené rozmetadlo
 
VERDEMAX
Vaše cena bez DPH: 2884 Kč 
Vaše cena s DPH: 3490 Kč 
Výrobce: VERDEMAX
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 12.3
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Rozptyl: 4,5 - 5 metrů
Foukaná kola: ano
Kapacita: 30 litrů
Hmotnost: 12,3 kg

Verdemax nabízí široký sortiment ručních a vozíkových rozmetadel. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Práce s rozmetadlem nikdy nebyla tak snadná a rychlá.

 

Tlačené rozmetadlo VERDEMAX 2937 lze využít v letní sezóně při setí a nanášení hnojiv, v zimě pak pomůže posolit vaše příjezdové cesty. Násypka s mřížkou jsou vyrobeny z velmi robustího plastu. Jednoduchá montáž. Kvalitní foukaná kola. Mezi hlavní přednosti rotačního rozmetadla Verdemax patří jeho robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti.

 Tlačené rozmetadlo VERDEMAX 2937

• Rotační rozmetadlo hnojiv, písku, soli a secí stroj

• Ideální pro hnojivo, semena, písek a sůl

• Lisovaná vyztužená plastová násypka a masivní ocelový rám

• Rozptyl: 4,5 - 5 metrů

• Foukaná kola

• Kapacita: 30 litrů

• Hmotnost: 12,3 kg

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.

Alternativní zboží: ROZMETADLA/SYPAČE - tlačené
dotazy a poznámky k VERDEMAX 2937 - tlačené rozmetadlo
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9749)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Dvoukotoučové rozmetadlo PRODAG CONE P 800-2 + kardan ( plechová násypka )
70930 Kč   
 Jednokotoučové rozmetadlo CONE Ex 180 ZIMA
38460 Kč   
 Jednokotoučové rozmetadlo CONE Ex 300
29630 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, tlačené rozmetadlo,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.03s)

tlačené rozmetadlo Tlačené rozmetadlo VERDEMAX 2937 lze využít v letní sezóně při setí a nanášení hnojiv, v zimě pak pomůže posolit vaše příjezdové cesty. Násypka s mřížkou jsou vyrobeny z velmi tlačené rozmetadlo, VERDEMAX 2937 - tlačené rozmetadlo
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist