mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý

  1390 Kč   
Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý
 
HS Flamingo
Vaše cena bez DPH: 1149 Kč 
Vaše cena s DPH: 1390 Kč 
Výrobce: HS Flamingo
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 26 bodů (více)
Barva:černá
Materiál:Eloxovaný hliník
Váha:0,65 [kg]
Výška:140 [mm]
Délka:105 [mm]
Šířka:255 [mm]

Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý motor ventilátoru. Krbový ventilátor díky tomu nepotřebuje napájení a vystačí si s teplem, které sálá z krbových kamen.

Ventilátor se automaticky rozeběhne při teplotě vyšší 50°C. Jeho účinnost je však nejlepší při dosažení vyšších teplot. Tento ventilátor má oproti konkurenčním ventilátorům vyšší otáčky. Tímto dosahuje vyšší účinnosti a rychlé efektivity. Použitím ventilátoru dosáhnete nejhospodárnějšího (nejlevnějšího) způsobu rozehnání teplého vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

K bezpečnosti slouží bimetalový pásek, který je umístěn ve spodní části ventilátoru. Při dosažení maximální povolené teploty, bimetalový pásek nadzvedne ventilátor, který se tímto ochladí. Jednoduše chrání ventilátor proti poškození.

  • Velmi tichý chod
  • Není zapotřebí napájení
  • Zajišťuje cirkulaci vzduchu v místnosti
  • Zvyšuje účinnost krbových kamen
  • Ventilátor je bezúdržbový

Ventilátor doporučujeme umístit na horní desku, nejlépe plotnu. Čím vyšší teplota povrchu bude, tím lepší bude mít ventilátor účinnost. Co nedoporučujeme? Nedoporučujeme ventilátor opírat o kouřovody. Mohl by se tímto poškodit.

dotazy a poznámky k Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9619)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Kotel SLOKOV VARIANT SL 27E
61103 Kč   
 WAMSLER KAMINO OF 804 NOSTALGIA krbová kamna - černá
13310 Kč   
 Sporák na tuhá paliva MBS 7 NEW LINE krémový - pravý
10932 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.07s)

Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti. Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý moto Ventilátor na kamna FLAMINGO dvouhlavý, černý
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist