mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky

  410 Kč   
PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky
 
Prodezi
Vaše cena bez DPH: 339 Kč 
Vaše cena s DPH: 410 Kč 
Výrobce: Prodezi
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 3 body (více)
Bezchlórová bazénová chemie PROdezi Whirpool je koncentrovaný bezchlórový přípravek pro dezinfekci vody u všech druhů vířivek a vířivých van jak vnitřních tak i venkovních. Je vhodný i na profesionální použití. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky.

Bezchlórová bazénová chemie PROdezi Whirpool je koncentrovaný bezchlórový  přípravek  pro dezinfekci  vody u všech druhů vířivek a vířivých van jak vnitřních tak i venkovních. Je vhodný i na profesionální použití. Ošetřená bazénová voda není cítit po chlóru, nedráždí oči a neničí plavky.

Způsob dávkování bezchlorové bazénové chemie do vířivek:

Upravte pH vody na úroveň 6,8-7,2.

Startovací dávku 250 ml/1 m3 aplikujte vždy po napuštění čerstvé vody přímo do vody ve vířivce. Udržovací dávku 100 ml/1 m3 dávkujte 1x za 7 dní nejlépe vždy v neděli večer. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci, resp. tryskách a nechte dobře promíchat do celého objemu vířivky. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve vířivce.

Používat vířivku je možné po řádném promíchání vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku PROdezi POOL OXI podle návodu.

 

Alternativní zboží: BAZÉNY A DOPLŇKY - bazénová chemie
dotazy a poznámky k PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8166)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Fairland X60 - automatický bateriový vysavač
23960 Kč   
 Automatický bazénový bateriový vysavač ZODIAC OP-Li 2100 - PIXEL
20490 Kč   
 Automatický bazénový vysavač Aquabot Bravo Top Acces
35486 Kč   

M&M Technika s.r.o.  PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.09s)

PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky Bezchlórová bazénová chemie PROdezi Whirpool je koncentrovaný bezchlórový přípravek pro dezinfekci vody u všech druhů vířivek a vířivých van jak vnitřních tak i venkovních. Je PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist