mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT

  1720 Kč   
Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
 
Vares
Vaše cena bez DPH: 1421 Kč 
Vaše cena s DPH: 1720 Kč 
Výrobce: Vares
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 8 bodů (více)
Jste majitelem radlice VARES STANDARD nebo teprve zvažujete její koupi? Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU. Již nikdy nemusíte slézat z traktoru a pracovní úhel radlice nastavovat ručně, pobíhajíc po mokrém, zledovatělém nebo zasněženém terénu! Ergonomicky a designově dokonalé řešení umožňuje velmi snadnou a lehkou manipulaci jedinou rukou. Výšku madla lze navíc jednoduše nastavit, pro komfortní práci pána domu nebo paní domu. Přídavné ovládání SUPERKOMFORT je kompatibilní s každou radlicí VARES STANDARD a to včetně radlic se starším datem výroby (od roku 2000).
Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU.
Alternativní zboží: ZAHRADNÍ TRAKTORY - PŘÍSLUŠENSTVÍ - radlice
dotazy a poznámky k Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
 autor:     bezpečnostní kód:  (2748)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 KARSIT K 22/102 HX-4WD TURBO JEEP travní traktor + DÁREK
134990 Kč   
 Riwall PRO RLT 92 H (MTD DL 92 H) zahradní traktor s zadním výhozem
45999 Kč   
 W 2954/102 OCELOT DIESEL - zahradní traktor
179990 Kč   

TOP česká firma

M&M Technika s.r.o.  Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz     2019 (0.04s)

Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU. Js Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím