mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT

1 759 Kč
 
Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
 
Vares
Vaše cena bez DPH: 1454 Kč 
Vaše cena s DPH: 1759 Kč 
Výrobce: Vares
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 8 bodů (více)
Jste majitelem radlice VARES STANDARD nebo teprve zvažujete její koupi? Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU. Již nikdy nemusíte slézat z traktoru a pracovní úhel radlice nastavovat ručně, pobíhajíc po mokrém, zledovatělém nebo zasněženém terénu! Ergonomicky a designově dokonalé řešení umožňuje velmi snadnou a lehkou manipulaci jedinou rukou. Výšku madla lze navíc jednoduše nastavit, pro komfortní práci pána domu nebo paní domu. Přídavné ovládání SUPERKOMFORT je kompatibilní s každou radlicí VARES STANDARD a to včetně radlic se starším datem výroby (od roku 2000).
Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU.
Alternativní zboží: ZAHRADNÍ TRAKTORY - PŘÍSLUŠENSTVÍ - radlice
dotazy a poznámky k Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5324)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 RV 200 - rozmetadlo
12079 Kč 
 
 TDKS - Vozík pro čtyřkolku
8999 Kč 
 
 TDK - vozík za traktor
5289 Kč 
 

M&M Technika s.r.o.  Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2021 (0.02s)

Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT Přídavné univerzální ovládání SUPERKOMFORT upgraduje Vaši standardní radlici na SUPERKOMFORTNÍ zařízení ovladatelné POUZE JEDNOU RUKOU A TO PŘÍMO ZE SEDADLA VAŠEHO TRAKTORU. Js Přídavné ovládání radlic SUPERKOMFORT
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist