mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Pokojová fontána nádoby

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Pokojová fontána nádoby

  990 Kč   
Pokojová fontána nádoby
 
V-Garden
Vaše cena bez DPH: 818 Kč 
Vaše cena s DPH: 990 Kč 
Cena původní s DPH: 1090 Kč 
Ušetříte z původní ceny:  100 Kč ( 9%)
Výrobce: V-Garden
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 7 bodů (více)
Parametry:
materiál: Polyresin
vodní čerpadlo: ano
přívodní kabel s trafem 12 V: ano
LED osvětlení: ano
výška: 19,5 cm
šířka/hloubka: 19,5 x 20 cm

Vodní fontánky relaxace klidu, zdraví a pohody

Voda je zdroj života. Voda byla odjakživa symbolem života, vitality, zdraví, čistoty a hojnosti pro všechny lidské generace. Voda v sobě skrývá ohromnou přírodní energii a zásadním způsobem ovlivňuje životní podmínky ve všech částech světa. V tekoucí vodě je silná energie, voda pročisťuje a obnovuje, vyživuje a zhojuje, zklidňuje a regeneruje. Již před 5 000 lety se čínští taoističtí mniši a učenci věnovali důkladnému studiu vody a její interakce na živé bytosti a člověka zvlášť. Tuto vědu pojmenovali Feng - Shui (vítr a voda). Fontánky a fontány přinášejí do Vašeho příbytku autentický kousek přírody a přírodních sil. Tiše tekoucí nebo probublávající voda vytváří uklidňující atmosféru harmonie a rovnováhy zemských elementů. Každá takováto přírodní fontánka dokáže citelně změnit nebo úplně eliminovat negativní energii v okolí a navodit atmosféru harmonie mysli a přirozeně relaxační prostředí. Tyto vodní fontánky jsou zároveň nevtíravým dekorativním prvkem Vašich zahrad a domácností, ale jsou vhodné i pro společenské prostory (hotely, restaurace, čekárny, atp. ...), nebo obchodní prostory (kanceláře, ordinace, prodejny, atp. ...). Každý a to i méně citlivý jedinec pocítí v blízkosti těchto vodních fontánek uklidňující energii. Tento wellness efekt je vytvořen na základě fyzikálního procesu - ionizace vzduchu. I tyto malé fontánky dokáží produkovat dostatečný ionizační efekt v jakékoli místnosti. Tekoucí voda zachytává mechanické i organické částice, které se volně pohybují vzduchem a tím „filtrují“ dýchatelný vzduch od těchto prachových nečistot, které by jinak ulpěly na sliznici dýchacího traktu a dráždily by ji ke kašli nebo ke ztíženému dýchání Navíc bylo prokázáno, že pravidelný pobyt v místnosti s takto upraveným vzduchem odbourává stress, blahodárně působí na psychiku, zvyšuje tvůrčí kreativitu a snižuje riziko infekcí přenášených vzduchem.

Pokojová  fontána vyobrazující přelévající se nádoby s LED osvětlením bude rozhodně příjemnou oázou klidu, pohody ve Vašem bytě. Pokojová fontána je vybavena kvalitní a velmi tichou vodní pumpou. Voda stéká po jednotlivých džbánkách, spodní studánka je prosvětlena LED osvětlením. Fontána vytváří romantickou atmosféru a navozuje velmi příjemnou pohodu a relax spojený s osvěžující ionizací vzduchu.

Alternativní zboží: VODNÍ PROGRAM - vodní fontány
dotazy a poznámky k Pokojová fontána nádoby
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7570)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT 3230 - vysokotlaká motorová myčka
8490 Kč   
 HECHT 3080 - zahradní čerpadlo
1499 Kč   
 Michelin 10m sada na čištění potrubí a odpadů (všechny modely - uchycení pro bajonet)
999 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Pokojová fontána nádoby,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2021 (0.06s)

Pokojová fontána nádoby Pokojová fontána vyobrazující přelévající se nádoby s LED osvětlením bude rozhodně příjemnou oázou klidu, pohody ve Vašem bytě. Pokojová fontána je vybavena kvalitní a velmi ti Pokojová fontána nádoby
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist