mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., LUBA AWD 1000 robotická sekačka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

LUBA AWD 1000 robotická sekačka

  52990 Kč   
LUBA AWD 1000 robotická sekačka
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
LUBA AWD 1000 robotická sekačka 1
LUBA AWD 1000 robotická sekačka 2
LUBA AWD 1000 robotická sekačka 3
LUBA AWD 1000 robotická sekačka 4
LUBA AWD 1000 robotická sekačka 5
externí video LUBA AWD 1000 robotická sekačka 1
LUBA AWD 1000 robotická sekačka
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte počítačový tablet
!!! ZDARMA !!!
 
Mammotion
Vaše cena bez DPH: 43793 Kč 
Vaše cena s DPH: 52990 Kč 
Výrobce: Mammotion
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Stav: DÁREK: TABLET ZDARMA od 5.12. do 15.prosince !!!
Hmotnost[kg]: 20
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technická specifikace
Model: LUBA AWD 1000
Aplikace: Mammotion aplikace
Spojení: Blutetooth, Wi-Fi
Update firmware: FOTA
Plocha pozemku: až 1000 m2
Pohon kol: nezávislý pohon všech 4 kol
Počet řezacích kotoučů: 2
Počet nožů: 8
Šířka sečení: 400 mm
Výška sečení trávy: 30 - 70 mm
Max. sklon pozemku: 65% (33°)
Rychlost sekání: 350 m2/1 hodina
Baterie: Li-ion 4,5Ah
Výdrž baterie: až 2 hodiny
Délka nabíjení: 150 minut
Virtuální hranice: ano
Max. počet oblastí: 3
No-Go zóny: ano
GPS ochrana proti krádeži: připravuje se
Plánovač sečení: ano
Dešťový senzor: ano
Hlučnost: max. 60dB
Ultrazvukové senzory: ano, 4
Automatické dobíjení: ano
Voděodolnost: IPX6

LUBA AWD 1000 robotická sekačka

Robotická sekačka LUBA AWD 1000 je vhodná pro travní plochy o rozloze až 1000 m2. Chytrá robotická sekačka, která využívá virtuální ohraničení bez obvodového drátu. Vyspělý RTK-GNSS satelitní systém s více senzory pro přesné určení polohy s vysokou přesností. Pohon všech kol si snadno poradí se sklonem až 65%. Možnost nastavení až 3 oblastí sekání trávy. Dva žací kotouče s celkovou šířkou záběru sečení 400 mm. Integrované ultrazvukové senzory pro automatické vyhýbání se překážkám. Snadné ovládání a nastavení pomocí aplikace.

Bez instalace obvodového drátu
Poseká až 1000m2 denně
Vyjede až sklon 65%
Ovládání Mammotion aplikací
Automatické dobíjení
Plánovač sekání
Multi-zone management
Až 3 oblasti sekání trávy
No-go zóny
Systém pohonu všech čtyř kol
Vodotěsnost IPX6

Rychlé nastavení bez obvodového drátu

Stačí jít za svou robotickou sekačkou LUBA a pomocí aplikace Mammotion ve vašem chytrém telefonu vytvoříte virtuální hranice. Robotická sekačka LUBA využívá pro navigaci po vašem trávníku vyspělý RTK-GNSS satelitní systém s více senzory. Již žádné obvodové dráty, které by mohly být náhodně přerušeny.

Přesný navigační systém

RTK s více senzory a integrovaný navigační systém poskytuje přístup ke čtyřem satelitním systémům a senzorům IMU, což umožňuje přesné určení polohy s přesností na centimetry. Náš patentovaný algoritmus vylepšuje přesnost určení polohy sekačky i v případě slabého signálu.

Vynikající průchodnost terénem

Výkonné čtyři motory přímo v kolech zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Robotická sekačka LUBA AWD 1000 s pohonem všech kol si snadno poradí i se sklonem až 65% a bez problémů projíždí nerovným terénem, aniž by uvízla.

Nastavení výšky sečení a dva žací kotouče

Výšku sečení trávníku lze snadno a rychle nastavit v aplikaci od 30 mm do 70 mm, stačí jen pár kliknutí. Díky dvěma žacím kotoučům je šířka záběru sečení skvělých 400 mm. Robotická sekačka LUBA zajistí efektivní sečení a zkracuje dobu sekání trávy.

Snadné ovládání a nastavení v aplikaci

Pomocí Mammotion aplikace můžete robotickou sekačku LUBA jednoduše nastavit a ovládat. Díky aplikaci můžete vybrat různé režimy sekání, nastavit časové plány sekání, upravit výšku sečení a nastavit oblastí sekání.

Efektivní správa sečení více oblastí

V aplikaci jednoduše vytvoříte až 3 oblasti sečení a jednoduše je propojíte. Pro jednotlivé oblasti si následně nastavíte algoritmus sekání trávy, naplánujete čas sekání a výšku sečení od 30 do 70 mm.

Inteligentní plánovaní trasy sekání trávy

Ve srovnání s náhodným vzorem sekáním trávy u jiných robotických sekaček, algoritmus inteligentního plánovaní trasy sekání trávy robotickou sekačkou LUBA výrazně zlepšuje efektivitu sečení trávy. Robotická sekačka LUBA provádí sečení trávy jedním směrem a poté druhým, nebo pokud chcete, definujte úhly sečení spolu s šířkou cesty.

Snadno vytvořte zakázané zóny (No-go zóny)

No-go zóny můžete vytvořit tak, že Lubu nasměrujete kolem stromů, květinových záhonů nebo dětských hřišť - nebo jakékoli oblasti, které se chcete vyhnout. Snadno upravte zóny sečení na základě sezónních změn a mnohem více.

Automatické vyhýbání se překážkám (ultrazvukové senzory)

Integrované čtyři ultrazvukové senzory se zorným polem 220 stupňů (FOV) umožňují robotické sekačce LUBA AWD automaticky detekovat a vyhýbat se překážkám o velikosti pouhých 5 cm.

Automatická detekce deště (dešťový senzor)

Chytrá robotická sekačka LUBA je vybavena dešťovým senzorem, který dokáže rozpoznat déšť. Pokud začne pršet, LUBA se automaticky vrátí do nabíjecí základny. Po skončení deště, až bude trávník suchý, se rozhodnete, zda má LUBA pokračovat v sekání, kde skončila nebo začít znovu sekat celý trávník. LUBA má voděodolnost IPX6, takže déšť jí samotné nevadí, ale není dobré sekat váš krásný trávník, když prší, aby nedošlo k jeho poškození.

Výkonná baterie a automatické dobíjení

Robotická sekačka LUBA AWD 1000 využívá výkonnou li-ion baterii 4,5 Ah a díky tomu dokáže pracovat 120 minut a posekat trávník o ploše až 350 m2 za hodinu. Plného nabití baterie je dosaženo za 150 minut. Když baterie dosáhne kapacitu nižší jak 15 %, robotická sekačka LUBA se automaticky vrátí do nabíjecí základny a dobije baterii. Po nabití baterie pokračuje v sekání trávy od místa, kde bylo sekání přerušeno.

Revoluční pokrok v robotickém sečení

Design a vlastnosti řady LUBA představují skutečně inovativní pokrok vpřed v oblasti robotických sekaček. Žádné obvodové dráty, které je třeba umisťovat, obrovské pokrytí plochy, úplná kontrola nad tím, kdy a jak se seká váš krásný trávník, a mnoho dalšího staví tento produkt technického umění výrazně před konkurenci. Stanovuje nový standard toho, jak vám robotika může usnadnit život. Bezpečnostní prvky jako senzor nárazu nebo snímač náklonu, zdvižení a převrácení zajišťují nejvyšší možnou bezpečnost.

Působivý výkon sečení a krásnější trávník

Robotická sekačka LUBA zkrátí trávu vždy jen o 1-2 mm, ale seká ji každý den, takže tráva zůstává svěží a zdravá. Váš trávník vám za chvíli bude závidět celé okolí. Robotická sekačka LUBA vždy udržuje trávník v dokonalém stavu.

Technická specifikace

Model: LUBA AWD 1000 Aplikace: Mammotion aplikace Spojení: Blutetooth, Wi-Fi Update firmware: FOTA Plocha pozemku: až 1000 m2 Pohon kol: nezávislý pohon všech 4 kol Počet řezacích kotoučů: 2 Počet nožů: 8 Šířka sečení: 400 mm Výška sečení trávy: 30 - 70 mm Max. sklon pozemku: 65% (33°) Rychlost sekání: 350 m2/1 hodina Baterie: Li-ion 4,5Ah Výdrž baterie: až 2 hodiny Délka nabíjení: 150 minut Virtuální hranice: ano Max. počet oblastí: 3 No-Go zóny: ano GPS ochrana proti krádeži: připravuje se Plánovač sečení: ano Dešťový senzor: ano Hlučnost: max. 60dB Ultrazvukové senzory: ano, 4 Automatické dobíjení: ano Voděodolnost: IPX6

Alternativní zboží: SEKAČKY - robotické
Doporučené produkty k LUBA AWD 1000 robotická sekačka :
 LUBA garáž
4990 Kč    
dotazy a poznámky k LUBA AWD 1000 robotická sekačka
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9558)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 ACTIVE AC 642 PRO - kladívkový mulčovač
149990 Kč   
 ACTIVE 5000 SB AL - benzínová sekačka s pojezdem
18990 Kč   
 ACTIVE 5400 SB AL - benzínová sekačka s pojezdem
21490 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, LUBA AWD 1000 robotická sekačka,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.11s)

LUBA AWD 1000 robotická sekačka Robotická sekačka LUBA AWD 1000 je vhodná pro travní plochy o rozloze až 1000 m2. Chytrá robotická sekačka, která využívá virtuální ohraničení bez obvodového drátu. Vyspělý RTK LUBA AWD 1000 robotická sekačka
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist