mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava.,  Krb na bio líh

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Biokrb GOLF, černý

  2099 Kč   
Biokrb GOLF, černý
Biokrb GOLF, černý 1
Biokrb GOLF, černý 2
Biokrb GOLF, černý 3
Biokrb GOLF, černý 4
Biokrb GOLF, černý
 
HS Flamingo
Vaše cena bez DPH: 1735 Kč 
Vaše cena s DPH: 2099 Kč 
Výrobce: HS Flamingo
Dostupnost: není skladem
Věrnostní program: 22 bodů (více)
Hmotnost:9 [kg]
Objem zásobníku:0,4 [l]
Materiál:ocel
Barva:černá
Obsah balení:biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů.

Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb.

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu.

Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.

Naše bio krby v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez.

Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. I přes to však bio krb dokáže vytopit místnost.

Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný. Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu.

<
Alternativní zboží: KAMNA, KRBY,KOTLE - BIO KRBY
dotazy a poznámky k Biokrb GOLF, černý
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9795)

   
2021-05-03  Jana Maňasová
Dobrý den, můžete mi prosím poslat rozměr krbu který se zasekne do zdi? (mimo rámeček), děkuji Maňasová, tel 604231224

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, rozměry naleznete v přiložených obrázcích u krbu.vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Kamna PETRY KERPEN 2U4P b - černý smalt
5963 Kč   
 Sporák na tuhá paliva TIM SISTEM ALMA MONS červený - pravý
24990 Kč   
 Kamna PETRY KERPEN 2U4P b - sesazená vyzdívka, barva hnědá
5991 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Krb na bio líh,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.09s)

Krb na bio líh BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů. Je ideálním řešením pro lidi, Krb na bio líh, Biokrb GOLF, černý
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist