mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Kompostér THERMOKING 600 l

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Kompostér THERMOKING 600 l

  2529 Kč   
Kompostér THERMOKING 600 l
Kompostér THERMOKING 600 l 1
Kompostér THERMOKING 600 l 2
Kompostér THERMOKING 600 l
 
Vaše cena bez DPH: 2090 Kč 
Vaše cena s DPH: 2529 Kč 
Výrobce: Elkoplast
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 17
Parametry:
objem: 600 L
rozměry d/š/v: 800/800/1040 mm
hmotnost: 17 kg
barva: zelená

Kompostéry THERMOKING rychle přeměňují odpad na kompost díky optimalizovanému větracímu systému a stěnám z Thermolenu. Snadno se plní dvěma velkými vhozy a snadné je rovněž odebírání hotového kompostu.

Ve srovnání s většinou ostatních kompostérů na trhu jsou velmi odolné proti deformacím díky zesíleným a vyztuženým stěnám.

Kompostéry se velmi snadno montují bez použití nářadí a dalších spojovacích dílů.
 

Bioodpad je organická (v půdě rozložitelná) hmota, která v sobě váže spousty živin, které můžeme ve formě kompostu navracet do půdy.
 

Ptáte se, co všechno se dá kompostovat?

Mezi bioodpad patří (je vhodné ke kompostování):
listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce, zbytky pečiva i vařených jídel, skořápky z vajíček a ořechů, lepenka, papírové kapesníky, ubrousky, zvadlé květiny, zemina z květináčů, posekaná tráva, větvičky, plevel, podestýlka a trus domácích zvířat, pilinypopel ze dřeva, stará zemina, peří, chlupy, vlasy, jedlý olej (v menším množství a nasáknutý do savého ubrousku nebo pilin).

Mezi bioodpad nepatří (není vhodné ke kompostování):
zbytky jídel (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další bioologicky nerozložitelné odpady.
Alternativní zboží: KOMPOSTÉRY
Doporučené produkty k Kompostér THERMOKING 600 l :
 Podlahová mříž pod kompostér THERMOKING
569 Kč    
dotazy a poznámky k Kompostér THERMOKING 600 l
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7516)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 kompostér JUWEL AEROQUICK 690
6632 Kč   
 kompostér JUWEL AEROQUICK 420
4792 Kč   
 kompostér JUWEL BIO 400
2392 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Kompostér THERMOKING 600 l,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.1s)

Kompostér THERMOKING 600 l Plastový kompostér THERMOKING o objemu 600 litrů je skvělým pomocníkem pro urychlování kompostu hodící se na každou zahradu. Vytvořte si zdarma vlastní kvalitní hnojivo a podpo Kompostér THERMOKING 600 l
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist