mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., kompostér LANITPLAST S730

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

kompostér LANITPLAST S730

  2083 Kč   
kompostér LANITPLAST S730
kompostér LANITPLAST S730 1
kompostér LANITPLAST S730 2
kompostér LANITPLAST S730
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 1721 Kč 
Vaše cena s DPH: 2083 Kč 
Cena původní s DPH: 2450 Kč 
Ušetříte z původní ceny:  367 Kč ( 14%)
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 22 bodů (více)
Dodatečné materiály: pdf kompostér LANITPLAST S730  
Délka (vnější):1,00m
Šířka (vnější):1,00m
Výška (vnější):0,68m
Hmotnost:28kg
Barva:dřevo
Objem:480L

Dřevěný komposter. Dřevo je ošetřeno tlakovou impregnací proti plísní, přesto ho doporučujeme ošetřit vhodnou povrchovou úpravou pro venkovní dřevo (podle vlastní volby) - tzn. protiplísňový nátěr plus např. lazura.

Základní vlastnosti:

  • provedení přírodní dřevo
  • tlaková impregnace proti plísni - nazelenalá barva
  • extrémně rychlá montáž
  • vnější rozměry š 100 x h 100 x v 68 cm

Povrchová úprava:
Při výrobě bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, načervenalou, namodralou nebo našedlou barvu. Na povrchu dřeva mohou být často malé šedivé / zelenkavé / bílé skvrny. Často se to nejprve klasifikuje jako plíseň. Většinou se jedná o neškodné krystaly soli, které se na povrchu kombinují s pryskyřičnými složkami ze dřeva. Tyto body časem zmizí a stanou se nepoznatelnými. Krystaly soli na povrchu jsou považovány za kvalitativní znak pečlivé tlakové impregnace. Větší černé tečky už mohou být opravdu plísní, která může lehce vzniknout při skladování impregnovaného dřeva v uzavřených prostorách nebo při nedostatečné ventilaci. K jejich odstranění často stačí kartáčování. Silně postižené oblasti vydrhněte domácím čisticím prostředkem obsahujícím chlór. Plísňové tečky jsou pouze na povrchu dřeva a jsou naprosto přirozenou vlastností tlakově impregnovaného dřeva.

Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho dřevěného výrobku!!

Upozornění:

  • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
  • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
  • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení - balík 100 x 100 x 68 cm / 27 kg

Alternativní zboží: KOMPOSTÉRY
dotazy a poznámky k kompostér LANITPLAST S730
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5940)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AGRO Urychlovač kompostů 1 L
149 Kč   
 kompostér JUWEL AEROQUICK 420
4635 Kč   
 kompostér JUWEL BIO 600
3501 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, kompostér LANITPLAST S730,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.07s)

kompostér LANITPLAST S730 Dřevěný komposter. Dřevo je ošetřeno tlakovou impregnací proti plísní, přesto ho doporučujeme ošetřit vhodnou povrchovou úpravou pro venkovní dřevo (podle vlastní volby) - tzn. kompostér LANITPLAST S730
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist