mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu

  17990 Kč   
EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
EUROSYSTEMS
Vaše cena bez DPH: 14868 Kč 
Vaše cena s DPH: 17990 Kč 
Výrobce: EUROSYSTEMS
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 20.6. do 30.6. !!!
Hmotnost[kg]: 34
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Motor: RATO 170 OHV, 173 ccm
Startování: ruční
Pohon kartáče: klínový řemen
Záběr: 360 mm
Kartáč: nylon spirálový kartáč o průměru 160 mm
Nastavení hloubky: 0-2 cm
Otáčky: 2600 ot. min
Sběrný koš: 45 litrů
Kola: 200 mm na kuličkových ložiscích
Hmotnost: 34 kg
Velikost: 560 x 1210 x 1000 mm

Kompaktní a s vysokým výkonem, Sweepy je motorový kartáč, který byl navržen hlavně pro čištění a údržbu syntetického trávníku; výškově nastavitelný kartáč umožňuje uživateli oživit syntetický trávník čištěním a sběrem různých druhů zbytků. Sběrný vak je k dispozici ve dvou verzích: 1) standardní a na dokoupení 2) se sítem, které je užitečné pro pole s výplňovými materiály, jako je písek nebo plastové granule. 

Správné čištění a údržba umělé travní plochy výrazně prodlužuje životnost při zachování její fyzikálně technických vlastností po řadu dlouhých let. Správná údržba se značnou měrou podílí na snížení rizika zranění sportovců a všech osob, kteří se na umělé travní ploše aktivně pohybují. Eurosystems vyvinul kompletní řadu produktů, které umožňují trávníku vydržet dlouhou dobu při optimální údržbě v jeho ideálních provozních vlastnostech.

 

Italský výrobce Eurosystems je rodinná firmazaložená v roce 1973 v Luzzara, provincie Reggio Emilia, pobřežní vesnice v údolí řeky Pád.

Italský výrobce Eurosystems se zabývá výrobou zahradní a zemědělské techniky určené pro zemědělce, zahradníky, vinaře, sadaře a stavební firmy. Nesmírnou výhodou některých produktů je multifunkčnost strojů.

Od roku 1980 se Eurosystems specializovali na přizpůsobení jejich produktů pro potřeby širokého spektra zákazníků a stali se globálním partnerem několika mezinárodních značek.

Výrobky Eurosystems jsou vyráběny v Itálii za použití nejnovějších technologií přímo ve výrobních halách společnosti, kde probíhá kompletní výroba a montáž strojů a zařízení.

Made in ITALY.

Alternativní zboží: ZAMETACÍ STROJE
dotazy a poznámky k EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1396)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 DAKR Panter FD-5 + zametací kartáč SB 110
178700 Kč   
 Kartáč mix (1/2 poly, 1/2 ocel)
6520 Kč   
 Kartáč na sníh 122 cm
7150 Kč   

M&M Technika s.r.o.  EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.04s)

EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu Kompaktní a s vysokým výkonem, Sweepy je motorový kartáč, který byl navržen hlavně pro čištění a údržbu syntetického trávníku; výškově nastavitelný kartáč umožňuje uživateli ož EUROSYSTEMS SWEEPY RATO 170 - motorový kartáč na umělou trávu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist