mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., domek na nářadí

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902)

  37400 Kč   
dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902)
dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902) 1
dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902) 2
dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902)
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 30909 Kč 
Vaše cena s DPH: 37400 Kč 
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 5.5. do 15.května !!!
Hmotnost[kg]: 440
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry
Šířka (vnější): 3,44 m
Délka (vnější): 2,05 m
Zastavěná plocha: 7,05 m2
Vnitřní plocha: 4,79 m2
Šířka dveří: 1,61 m
Výška dveří: 1,68 m
Výška stěny: 1,70 m
Výška (vnější): 2,18 m
Dveře: dvoukřídlé na pantech
Síla stěny domku: 28 mm
Síla střechy: 15 mm
Střešní krytina (obsah dodávky): střešní lepenka
Plocha střechy: 7,14 m2
Sklon střechy: 15 °
Podlaha přibalena: ne
Okna (materiál prosklení): plexisklo
Povrchová plocha k nátěru: 21,80 m2
Výrobce: LANIT PLAST, s.r.o.
Hmotnost: 440 kg
Barva: dřevo

Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST PETR nabízí perfektní úložný prostor pro vaše zahradní nářadí. Tento model má dvě okna zabudovaná ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Systém stavby tohoto domku:

 

Roubený stavební systém, při kterém se profilovaná prkna opatřená drážkou a perem sesazují v rozích křížem do vyfrézovaných zářezů. Síla prken 28 mm.

 

Krátký popis:

 

  • domek je vyrobený z kvalitního jehličnatého dřeva
  • dvoukřídlé dveře na pantech
  • tradiční roubený systém, střecha z OSB desek (síla 15 mm)
  • 2x okno (prosklení z plexiskla)
  • střešní lepenka součástí balení
  • v balení je veškeré potřebné kování

 

Povrchová úprava domku:
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.

Skladování před montáží:
Domek je vyroben z kvalitního dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Základy domku:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Základ se obyčejně provádí třemi způsoby:

 

  • pásový základ
  • sypaný betonový základ
  • betonová deska

 

Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.
 

 

Povolení ke stavbě domku:
Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

 

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku (440 kg) a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu jako 1 paletu na hranici Vašeho pozemku. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího.

Rozměry balení  1,17 x 2,98 x 0,53 m
Hmotnost domku  440 kg

 

Alternativní zboží: ZAHRADNÍ DOMKY - dřevěné
dotazy a poznámky k dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902)
 jméno:     bezpečnostní kód:  (2785)

   

2018-04-25  Mirek
Dobrý den, zajímalo by mě, zda jde k domku přikoupit podlaha, jaké má parametry a kolik stojí. A jak probíhá vyložení,zda je paleta složena vcelku z vozu (mech. ruka,vozík apod), nebo se musí balení rozdělat a přenosit (což bych nechtěl). Děkuji

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, k tomuto zahradnímu domku nelze dokoupit podlahu jako příslušenství - výrobce nemá v nabídce. Ano domek ja balen na paletě, kterou Vám dopravce složí vcelku.akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Zahradní domek G21 GAH 1085 - 340 x 319 cm, šedý
14991 Kč   
 zahradní domek MAXTORE WOOD 65
8370 Kč   
 dětský piknikový set 83 cm LIFETIME 280094
2224 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, domek na nářadí,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.03s)

domek na nářadí Klasický pevný zahradní domek LANITPLAST PETR nabízí perfektní úložný prostor pro vaše zahradní nářadí. Tento model má dvě okna zabudovaná ve dveřích. Dodáváme jako stavebnici domek na nářadí, dřevěný domek SOLID PETR 344 x 205 cm (P88902)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist