mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., biokrb

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý

  6229 Kč   
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý 1
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý 2
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý 3
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý 4
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý 5
KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý
 
Kratki
Vaše cena bez DPH: 5148 Kč 
Vaše cena s DPH: 6229 Kč 
Výrobce: Kratki
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 72 bodů (více)
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
Hmotnost:12 [kg]
Objem zásobníku:1,2 [l]
Materiál:ocel
Barva:černá
Obsah balení:
biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů.

Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb.

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu.

Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.

Naše bio krby v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez.

Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. I přes to však bio krb dokáže vytopit místnost.

Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný. Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu.

<
Alternativní zboží: KAMNA, KRBY,KOTLE - BIO KRBY
dotazy a poznámky k KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9768)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Sporák na tuhá paliva s výměníkem ABC CONCEPT 2 MAX THERMO L levá - nerez HYDRO
56997 Kč   
 Sporák na tuhá paliva TIM SISTEM NORTH černý - levý
30990 Kč   
 Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 55 De Lux - levý
12990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, biokrb,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.08s)

biokrb BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů. Je ideálním řešením pro lidi, biokrb, KRATKI biokrb QUAT TÜV - černý
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist