mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., biokrb

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Biokrb GOLF Qube, černý

  3409 Kč   
Biokrb GOLF Qube, černý
Biokrb GOLF Qube, černý 1
Biokrb GOLF Qube, černý 2
Biokrb GOLF Qube, černý 3
Biokrb GOLF Qube, černý 4
Biokrb GOLF Qube, černý
 
Kratki
Vaše cena bez DPH: 2817 Kč 
Vaše cena s DPH: 3409 Kč 
Výrobce: Kratki
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 34 bodů (více)
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Hmotnost:9 [kg]
Objem zásobníku:0,4 [l]
Materiál:ocel
Barva:černá
Obsah balení:biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí
Rozměry:658x374x150 [mm]

BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů.

Je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí získat více realistický dojem z ohně. Další výhodou je, že takovýto krb zabírá mnohem méně místa než klasický krb.

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s BIO-KRBY, kde už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu.

Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.

Naše bio krby v sobě spojují účelnost, eleganci, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to je sklo nebo nerez.

Bio krb je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. I přes to však bio krb dokáže vytopit místnost.

Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný. Palivem bio krbů je bio líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.

UPOZORNĚNÍ: Nelijte palivo (bio-líh) mimo nerezovou nádobu, která je pro toto palivo určena. Může způsobit poškození nátěru a negativně zasáhnout další okolí tohoto krbu.

<
Alternativní zboží: KAMNA, KRBY,KOTLE - BIO KRBY
doporučené produkty k Biokrb GOLF Qube, černý :
 Biolíh - palivo do biokrbů 1 L
89 Kč    
dotazy a poznámky k Biokrb GOLF Qube, černý
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8500)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Kotel SLOKOV VARIANT SL 33E
53093 Kč   
 Sporák na tuhá paliva PRITY 1P34, pravá
9999 Kč   
 Sporák REKREANT R2-91 - levý / hnědý
9600 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, biokrb,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.09s)

biokrb BIO-KRBY jsou ideálním doplňkem pro lidi, kteří nemají možnost mít ve svém bytě, či domě tradiční krb. Zejména se jedná o objekty bez komínů. Je ideálním řešením pro lidi, biokrb, Biokrb GOLF Qube, černý
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist