mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem

  16990 Kč   
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 1
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 2
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 3
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 4
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 5
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 6
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 7
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 8
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 9
rotace Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem 2
Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
NOVINKA 
Weibang
Vaše cena bez DPH: 14041 Kč 
Vaše cena s DPH: 16990 Kč 
Výrobce: Weibang
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 20.3. do 31.3. !!!
Hmotnost[kg]: 40
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: WEIBANG 6 HP
Model motoru: 1P65FE-2, OHV 9,5 Nm-166 ccm
Ovládání otáček motoru: ANO
Startování: elektrické
Šířka sečení: 460 mm
Převodovka: kovová
Centrální nastavení výšky: ANO, 25-75 mm
Třecí spojka nože: ANO
Mulčování: ANO
Výhoz do boku: ANO
Kuličková ložiska: ANO
Kola: 180/220 mm
Objem koše: 65 litrů
Antivivibrace: ANO
Rychlost pojezdu: variabilní daná variátorem 3,0-4,4 km/hod.
Podvozek: Kvalitní ocel
Funkce "Chytré řešení": ANO
Kovové rychloupínáky madla: ANO
Rozměry výrobku: 900 x 570 x 470 mm
Hmotnost: 40 kg

Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 RED LINE + elektro start

je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start 1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1+ elektro start umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný 7 rychlostním variátorem.

Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu.

Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.

Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky.

Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu.

Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 9,5 Nm - 166 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné elektrické nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk.

Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová variabilní převodovka s garantovanou dlouhou životností.

 

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou letošní sezóny je speciální komaxitový nástřik SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové se starterem


dotazy a poznámky k Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7425)

   
2022-04-05  Věra Zmeškalová
Dobrý den! Mulčování lze nastavit přímo na sekačce nebo se musí ručně přidělat záslepka? Děkuji za odpověď. vera.zmeskalov***

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, je nutné nasadit mulčovací vložku ručně.

2020-05-23  David
Dobrý den, jaký je typ startovací baterie, je vyjímatelná do externí nabíječky která je součástí dodávky? Pro případ vybité baterie je k dispozici ruční startér - lanko?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, baterii není třeba vyndávat ze stroje. Nabíjí se pomocí dodávaného trafa, kde se pouze napojí konektor na baterii. Ručním startováním přes lanko sekačka vybavena není.
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Weibang WB 506 SCV 6in1 RL - benzínová sekačka s variabilním pojezdem + DÁREK
13490 Kč   
 ACTIVE AC 842 PRO - kladívkový mulčovač
159990 Kč   
 ACTIVE 5333 SB - benzínová sekačka s pojezdem
19990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.09s)

Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start 1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova Weibang WB 456 SCVE 6in1 - benzínová sekačka s pojezdem a startérem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist