mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK

  8990 Kč   
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK 1
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK 2
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK 3
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK 4
Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK
 
Weibang
Vaše cena bez DPH: 7430 Kč 
Vaše cena s DPH: 8990 Kč 
Výrobce: Weibang
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Stav: DÁREK - kvalitní motorový olej + DOPRAVA ZDARMA!!!
Věrnostní program: 43 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 35
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Vlastní pojezd: ANO
Motor: Weibang 5 HP
Model motoru: 1P65FE OHV 7 Nm
Výkon motoru: 139 ccm
Šířka sečení: 460 mm
Nastavení výšky: 20 - 70 mm
Velikost kol přední: 180 mm
Velikost kol zadní: 220 mm
Objem koše: 65 l
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: kvalitní ocel
Startování: ruční
Zadní výhoz: ANO
Rychlost pojezdu: 4,4 km/hod
Převodovka: kovová jednorychlostní
Třecí spojka nože: ANO
Hmotnost: 35 kg
Záruka: 4 roky

Sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 4 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, vyhazuje trávu zadním deflektorem a má pojezd daný kovovou převodovkou.

Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 5 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 455 SC 4in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 5 HP a vysokým kroutícím momentem 7 Nm - 139 ccm. Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk. Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku. Ergonomicky upravená madla se dají variabilně nastavit do jakékoli výšky za pomocí profesionálních masivních celokovových rychloupínáků. Novinkou letošní sezóny 2018 je speciální metalický komaxitový nástřik SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástřiku), který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové s pojezdem


dotazy a poznámky k Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3909)

   


vynikající prodejce sekaček Weibang 2012 vynikající prodejce sekaček Weibang
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 DAKR BLP 60 TEKTON HONDA GCV 160 - bubnová sekačka + 2x DÁREK
28120 Kč   
 Mulčovací nástavec pro sekačky Triton
7660 Kč   
 ACTIVE AC 842 PRO - kladívkový mulčovač
159990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.04s)

Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK Sekačka WEIBANG WB 455 SC 4in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středn Weibang WB 455 SC 4in1 RL - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist