mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., UV lampy a zářiče
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

UV LAMPY A ZÁŘIČE

ŘAZENÍ:  nejprodávanější,   nejlevnější,   nejdražší,   od A-Z,   od Z-A,   pro výrobce 
1490 Kč   
Vaše cena:1490 Kč s DPH
Dostupnost:SKLADEM
Výrobce:Marimex
Věrnostní body:21 bodů
Parametry  výkon žárovky:  24 W , pro filtrace s provoz. tlakem max 0,3 bar   pro filtrace o výkonu do 4m3/h   životnost žárovky:  6 000 hod.
UV lampa je vhodná pro bazény i pro zahradní jezírka. UV lampa steril pool výrazně snižuje náklady na bazénovou chemii. UV lampa působením ultrafialových paprsků, které mohou pronikat do buněk, ničí veškeré mikroorganismy ve vodě. Paprsky jsou produkovány umělým způsobem nízkotlaké lampy. UV lampa nemění nijak složení bazénové vody, ničí však mikroorganismy a zabraňuje jejich opětovné aktivaci. Určeno pro filtrace s provoz. tlakem max 0,3 bar a o výkonu do 4 m3/hod. za hodinu. UV lampa má napojení na na 32 i 38 mm hadice.

vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 PROdezi Whirlpool 1l - bezchlórová bazénová chemie pro vířivky
269 Kč   
 Vysavač ProStar Vac Trendy
1990 Kč   
 MULTIFUNKTIONAL 5 kg - kombinované tablety 5v1
1350 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, UV lampy a zářiče,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.02s)

Lampa UV Steril Pool
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist