mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

UMDS II 1,5 kW 400 V kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení

  33795 Kč   
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení 1
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení 2
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení 3
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení 4
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení 5
UMDS II 1,5 kW 400 V  kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení
 
OPP
Vaše cena bez DPH: 27930 Kč 
Vaše cena s DPH: 33795 Kč 
Výrobce: OPP
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 205 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 125
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Jako příslušenství lze dokoupit:
1/ UMDS II - okružní pila za cenu 5 192,-Kč.Přídavné zařízení okružní pila Vám umožní podélné a příčné rozřezávání dřevních materiálů. Podélné pravítko je aretováno na obou svých koncích, tím je velmi stabilní a zajišťuje přesný podélný řez. Přestavením podélného pravítka na druhou z dvojice vodících tyčí získáte příčné úhlové pravítko. Výška prořezu je plynule regulována, a to až do výšky řezu 55 mm s pilovým kotoučem 250 mm.
2/ UMDS II dlabačka za cenu 5 273,-Kč.Přídavné zařízení dlabačka se montuje na stolek protahovačky základního stroje. Přídavná vzpěra zajišťuje dostatečnou tuhost zařízení i při práci s objemnějšími dílci. Toto zařízení využijete pro přesné vrtání a vytváření podélných dlabů do dřevních materiálů. Křížový stolek je vybaven dorazy v podélném i příčném směru. To značně usnadňuje práci při opracování většího počtu stejných díců. Zařízení je nově vybaveno opěrnou deskou, která zajišťuje přesnou polohu obráběného dílce.
3/ UMDS II frézovací adaptér za cenu 2 871,-Kč.Přídavné zařízení frézovací adaptér se montuje pomocí čtyř šroubů na křížový stolek dlabačky. Ten je pro frézování aretován v podélném směru. Poloha frézy vůči obráběnému materiálu je plynule regulována nastavením zdvihu stolku protahovačky a nastavením křížového stolku dlabačky v příčném směru. Z široké nabídky fréz doporučujeme set pro výrobu palubek se spojem na pero a drážku, válcovou frézu pro falc, sešikmovací pro sražení hrany pod úhlem 45º, případně radiusovou vydutou pro zaoblení hran a radiusovou vypouklou pro vytvoření výdutě. Frézy se upínají do vrtačkového sklíčidla.
4/ Odsávací hubice za cenu 1 300,-Kč.Zařízení slouží k odsávání hoblin od srovnávačky a protahovačky. Je vhodné ho použít v případě umístění stroje v garáži či jiném prostoru, kde by odletující hobliny způsobily znečištění tohoto prostoru. K odsávací hubici Vám doporučujeme připojit odsavač pilin a prachu OS 101 za cenu 11 184,-Kč, jehož výkon je zcela dostatečný pro použití se strojem UMDS II.
5/ SB-100 Sklopný stolek brusky UMDS II za cenu 720,-Kč.Sklopný stolek brusky nabízí alternativu ke standartnímu pevnému stolku dodávanému se strojem. Oproti standartnímu je možné sklopit stůl až do 45°.
(v případě zájmu o uvedené příslušenství je nutno uvést do poznámek u obj.formuláře)
Popis produktu:

V pořadí již třetí generace kombinovaného dřevoobráběcího stroje v sobě slučuje funkční a estetická vylepšení. Za touto radikální změnou stojí neutuchající zájem uživatelů o tento druh stroje. Zásadní změnou oproti původnímu provedení je osazení agregátu stroje do stojanu kazetového typu, tak jak jej znáte u našich výrobků profesionální řady WMASTER. To s sebou přináší zvýšení pracovní plochy o 40 mm, což se kladně odráží zejména v komfortu obsluhy, lepší ochraně motoru před usazováním pilin a prachu a v neposlední řadě lepší stabilitě stroje. Novinkou jsou i vylepšená přídavná zařízení. Dlabací zařízení je nyní vybavenou kolmým dorazem pro dlabání z čela. Při jeho nastavení do správné polohy máte vždy zaručenou kolmost vrtaných děr. U pilového adaptéru zaznamenáte inovace u vodících pravítek. Ať už se jedná o podélné, či příčné úhlové pravítko, vždy máte perfektní vedení do řezu. Provedení stroje v oblíbené antracitové barvě je dalším z bonusů. Protože víme z čeho a jak vyrábíme, dovolili jsme si poskytnout Vám prodlouženou záruku v delce trvání tří let od data prodeje.

Některé vlastnosti si stroj ovšem zachoval. Jedná se o zejména o univerzálnost použití, kvalitu použitých materiálů, prostorovou nenáročnost a trvalou užitnou hodnotu.

Základní provedení stroje se skládá ze srovnávačky, protahovačky a čelní brusky. Agregát stroje je osazen třífázovým motorem o výkonu 1,5 kW. Na přání můžeme stroj osadit motorem jednofázovým o stejném výkonu. Stojan stroje má ve své spodní části rektifikační nožičky, které můžete snadno zaměnit za pojezdová kolečka. To je zvláště vhodné v malých prostorech, kde potřebujete stroj často přemísťovat.

Podávací válce protahovačky automaticky posunují materiál. O jejich pohon se stará důmyslný převodový systém odvozený od pohonu brusného kola. Ten je zpřevodován do rychlosti 6 m/min. Válce se automaticky přizpůsobuji tloušťce hoblovaného materiálu.

Horní stoly srovnávačky umožňují srovnávání materiálu podél vodícího pravítka, které je úhlově nastavitelné. Díky tomu můžete během mžiku srážet hrany pod úhlem 45°. Delší fošny je vhodné podepřít pomocnými podpěrnými válečky.

Kotouč brusky má průměr 270 mm a je vhodný pro finální broušení dřeva. Na výběr je několik brusných papírů ruzné zrnitosti, které se přidělávájí pomocí suchého zipu. Díky tomu můžete brusné papíry libovolné vyměňovat dle právě potřebné hrubosti. Novinkou v sortimentu je sklopný stolek brusky, který umožňuje podélné broušení řezů pod úhlem, a to až do 45°.

Alternativní zboží: ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ - obráběcí stroje
dotazy a poznámky k UMDS II 1,5 kW 400 V kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3950)

   

2017-07-27  Filip
Dobrý den, prosím o bližší info. Rozměry srovnávačky a protahovačky (jak široký a vysoký materiál mohu srovnat a protáhnout). Děkuji

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, pošlete nám mailovou adresu a zašleme Vám tabulku s technickými údaji

2012-09-11  zarsky
Prosím o bližší specifikaci zda je v základní ceně adapter dlabačka, adapter frézka ?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,ano tyto adaptéry jsou v ceně.akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Scheppach HD 12 - Odsavač
4399 Kč   
 Scheppach HS 100 S Special edition + kotouč pro jemné řezy
3499 Kč   
 HECHT 834 - pila na kov
2990 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  UMDS II 1,5 kW 400 V kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.04s)

UMDS II 1,5 kW 400 V kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení Popis produktu: V pořadí již třetí generace kombinovaného dřevoobráběcího stroje v sobě slučuje funkční a estetická vylepšení. Za touto radikální změnou stojí neutuchající záje UMDS II 1,5 kW 400 V kombinovaný dřevoobráběcí stroj - základní provedení
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist