mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm

  13491 Kč   
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 1
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 2
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 3
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 4
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 5
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 6
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 7
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm 8
skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 11150 Kč 
Vaše cena s DPH: 13491 Kč 
Cena původní s DPH: 14990 Kč 
Ušetříte z původní ceny:  1499 Kč ( 10%)
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK: Soudek Nová Paka 5l ZDARMA!!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Kategorie:Ocelové skleníky
Hmotnost:kg
Barva:stříbrná
Zastavěná plocha:13,2m2
Šířka (vnější):3,30m
Délka (vnější):4,00m
Výška (vnější):2,00m
Dveře:1x na pantech
Šířka dveří:0,89m
Výška dveří:1,80m
Materiál konstrukce:pozinkovaná ocelová trubka 40x20 mm
Materiál prosklení:komůrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na prosklení:smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím

Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Robustní konstrukce, 100% spolehlivost a jednoduchá montáž. Skleník je určen nejen do vyšší poloh, kde přes zimu zůstává ležet trvale sníh, ale i do nížin pro zákazníky, kteří chtějí mít klidné spaní i při nejistém počasí dnešní doby. Skleník VOLHA má zvýšenou hustotu nosných oblouků na pouhých 67 cm od sebe. Nosné oblouky jsou vyrobeny z žárově pozinkované ocelové obdélníkové trubky o průřezu 40 x 20 x 1 mm a jsou vyrobeny z jednoho kusu. Přední i zadní čelo jsou každé svařené v jeden kompletní celek, čímž se rapidně zvýšila pevnost a únosnost celé konstrukce. Plastový polykarbonátový plášť je z britského polykarbonátu.

Konstrukce - konstrukce skleníku je z masivních obloukových trubek 40 x 20 mm síly 1 mm (podélníky a vzpěry 20 x 20 mm). Materiál profilů je žárově pozinkovaný, což znamená, že plech byl "vykoupán" v obrovské vaně s roztaveným zinkem, čímž se na povrchu oceli vytvořila extrémně silná vrstva ochranného nekorodujícího zinku. Jde o jednu z nejkvalitnějších antikorozních úprav. Tento způsob zinkování je mnohem kvalitnější, než v dnešní době daleko běžnější elektrolytické zinkování, které na povrchu oceli vytvoří pouze extrémně tenkou vrstvičku zinku. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 67 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku oproti jiným výrobkům na českém trhu. Malá rozteč oblouků, profil 40x20 mm a fakt, že jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli garantuje extrémní únosnost celé konstrukce skleníku. Přední a zadní čela skleníku jsou z výroby svařené a tvoří jednolitý celek. Přední čelo má jednokřídlé dveře na pantech, zadní čelo obsahuje větrací okénko. Skleník není průchozí. Jako příplatkové příslušenství lze dokoupit automatický otvírač větracího okénka.

Kombinace velmi masivních nosných oblouků z jednoho kusu oceli a svařené přední a zadní stěny skleníku tvoří z tohoto výrobku jeden z nejodolnějších a současně na montáž nejjednodušších skleníků na českém trhu.

Polykarbonát - síla polykarbonátu je 4 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku dodáváme výhradně britský komůrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou naší vlastní kompletní českou certifikací. Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím je u LANIT PLASTU samozřejmostí.

Doprava - skleník se skládá z velmi objemných svařených dílů a není možné jej zaslat běžnými dopravci jako TOPTRANS nebo PPL. Proto jeho dopravu zajišťujeme výhradně vlastními nákladními vozidly a pouze po ČR. Proces dopravy tak máme zcela pod kontrolou, proto plně garantujeme nepoškození polykarbonátových desek MARLON. Z důvodu vlastní dopravy je však kapacita rozvozů omezena na určitý počet skleníků denně, proto doporučujeme zejména v jarní sezóně objednávku s dostatečným předstihem, ať máte jistotu zachování pěstebních lhůt.

Obsahem dodávky je kompletní skleník = nosná konstrukce o rozměru 3,3 x 4 m (včetně dveří a okna), veškeré potřebné spojovací prvky + polykarbonátové desky. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. 

Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země. Skleník lze ale postavit i na podezdívce.  

 Důležitá upozornění:  

  1. Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu
  2. Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky (i přestože skleník VOLHA podezdívku nevyžaduje a je možné jej zapustit přímo do země), tak ji vybudujte až po zakoupení skleníku a po postavení ocelové konstrukce skleníku. Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější půdorysné rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  3. V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době (v závislosti na intzenzitě hnojení) dojít ke korozi ocelových dílů skleníku (konstrukce, šrouby, apod.).
Alternativní zboží: AKU NÁŘADÍ
dotazy a poznámky k skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5740)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT 1242 - aku šroubovák/vrtačka
999 Kč   
 Akumulátorová okružní pila Sharks SH 18V Li-Ion
1199 Kč   
 Akumulátorová vrtačka Sharks SH 1650 Li-Ion
1199 Kč   

M&M Technika s.r.o.  skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.07s)

skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o. Robustní konstrukce, 100% spolehlivost a jednoduchá montáž. Skleník je určen nejen do vyšší poloh, kde přes zimu zůstává ležet trvale skleník LANITPLAST VOLHA 3,3x4 m PC 4 mm
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist