mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm

  8990 Kč   
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 1
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 2
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 3
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 4
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 5
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 6
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 7
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 8
externí video skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm 1
skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 7430 Kč 
Vaše cena s DPH: 8990 Kč 
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁRKY V HODNOTĚ 899 Kč ZDARMA!!!
Hmotnost[kg]: 52
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Hmotnost: 52 kg
Kategorie: Ocelové skleníky
Barva: stříbrná
Zastavěná plocha: 6 m2
Šířka (vnější): 2,00 m
Délka (vnější): 3,00 m
Výška (vnější): 1,85 m
Dveře: 2x dvoukřídlé na pantech
Šířka dveří: 0,70 m
Výška dveří: 1,70 m
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily síla 0,70 - 0,85 mm
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím

Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Robustní a na montáž nenáročný zahradní skleník značky KYKLOP opláštěný prémiovým britským komůrkovým (dutinkovým) tepelně-izolačním polykarbonátem MARLON LONGLIFE. Kontrukce skleníku nevyžaduje žádné základy. Polykarbonátový zahradní skleník KYKLOP vyniká svými izolačními schopnostmi a vynikající odolností proti zátěži.

Konstrukce - konstrukce skleníku je sešroubovaná z masivních pozinkovaných profilů síly 0,70 - 0,85 mm. Materiál profilů je žárově pozinkovaný, což znamená, že plech byl "namočen" ve vaně s roztaveným zinkem, což je jedna z nejkvalitnějších antikorozních úprav. Tento způsob zinkování je mnohem kvalitnější, než v dnešní době běžnější elektrolytické, které na povrchu oceli vytvoří pouze extrémně tenkou vrstvičku zinku. Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 60 - 80 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku oproti jiným výrobkům na českém trhu. Malá rozteč oblouků garantuje vysokou únosnost celé konstrukce skleníku . Přední a zadní čela skleníku mají vestavěné dvojité dveře, takže skleníkem je možné procházet z obou stran. Pokud otevřete horní část dveří na obou koncích skleníku, zajistíte tím pohodlné větrání celého sklenku, aniž by do něj měly přístup děti nebo domácí zvířata. V případě, že nechcete montovat druhé dveře v zadní části skleníku, je možné do stěny umístit větrací okénko, do kterého lze namontovat automatický otvírač LANITPLAST (k zakoupení jako doplňkové přílušenství).

Polykarbonát - sílu polykarbonátu je 4 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku dodáváme výhradně britský komůrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou naší vlastní kompletní českou certifikací. Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím je u LANIT PLASTU samozřejmostí.

Osvědčení

áruka

 

Obsahem dodávky je kompletní nosná konstrukce a polykarbonátové desky. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země do hloubky cca 35 cm.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem.

Důležitá upozornění:
1) Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

 

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

3) Doprava - vzhledem k rozměrům polykarbonátových desek (2,1 x 6 m) je při vykládce nutná asistence.

LANITPLAST KYKLOP 2x3 m PC 4 mm
Profily 1 balík 150 x 7 x 5 cm 5 kg
Profily 2 balík 155 x 10 x 7 cm 11 kg
Profily 3 balík 127 x 14 x 13 cm 15 kg
Polykarbonát 4 mm desky 210 x 600 cm 21 kg

 

dotazy a poznámky k skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm
 autor:     bezpečnostní kód:  (9997)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Pozinkovaný skleník M6
62334 Kč   
 KOMFORT 9000 STRONG - hliníkový skleník s polykarbonátem + základna ZDARMA
16490 Kč   
 Skleník VeGA 9500 STRONG + základna ZDARMA
12990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2018 (0.15s)

skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm Robustní a na montáž nenáročný zahradní skleník značky KYKLOP opláštěný prémiovým britským komůrkovým (dutinkovým) tepelně-izolačním polykarbonátem MARLON LONGLIFE. Kontrukce s skleník LANITPLAST KYKLOP 2 x 3 m PC 4 mm
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím