mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., sekačka hecht

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem

  10490 Kč   
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  1
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  2
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  3
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  4
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  5
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  6
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  7
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  8
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem  9
HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 8669 Kč 
Vaše cena s DPH: 10490 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 36
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Edge cutting: Ano
centrální nastavení výšky sečení: Ano
hmotnost (kg): 36,7
kovové šasi: Ano
koš (l): 60
kryt bočního výhozu v ceně: Ano
kuličková ložiska: Ano
motor HECHT OHV: Ano
mulčovací sada v ceně: Ano
nastavení výšky (mm): 25 - 75
nastavení výšky rukojeti: Ano
obsah (cm3): 135
pojezd: Ano
výkon (HP): 5
záběr (cm): 46
doporučená plocha (m2): 1200

Oblíbená travní sekačka pro střední a větší zahrady s pojezdem a kompletním příslušenstvím 5 in 1. Sekačka má robustní podvozek z kvalitní oceli opatřený velmi odolnou komaxitovou barvou, díky které je zaručena její dlouhá životnost a perfektní povrch. Díky přibalenému příslušenství ji lze snadno a bez nářadí přestavět na mulčovací provoz, nebo použít boční výhoz místo sběrného koše.

Díky promyšlené žací komoře a speciálnímu tvarovanému noži je zajištěn perfektní výsledek sečení i sběru posečené trávy. Sekačka je navíc vybavena konstrukcí EDGE CUTTING, díky které lze sekat těsně podél plotů a zdí.

60 litrový sběrný koš vybavený dlouhým ergonomickým madlem a vzduchovou klapkou (pro kontrolu stavu naplnění) se díky dobrému tahu snadno plní až po okraj. Velká pojezdová kola s výrazným dezénem proti prokluzům pak zajistí snadné pojíždění i manévrování v terénu.

Provoz zajišťuje kvalitní motor HECHT OHV o jmenovitém výkonu 2,4 kW, který spolehlivě zvládne žací nůž i pojezd. Pro hladký chod je sekačka vybavena kvalitní převodovkou GT Synchro a kuličkovými ložisky ve všech kolečkách. Díky nastavitelné rychlosti pojezdu (4 rychlosti) si rychlost sečení pohodlně přizpůsobíte přesně podle sebe.

Ovládání sekačky pro každého – celá sekačka je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Sedmistupňové centrální nastavení výšky zdvihu od 25 do 75 mm zaručí optimální využití na každé zahradě. Pohodlné madlo s měkčeným úchopem lze snadno nastavit dle výšky postavy nebo složit pro lepší skladování. Dlouhá madla pro ovládání brzdy a pojezdu jsou vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Pro pohodlné přenášení je sekačka navíc vybavena předním madlem.

 

 

Provoz zajišťuje kvalitní motor HECHT OHV o výkonu 5 HP, který spolehlivě zvládne žací nůž i pojezd. Pro hladký chod je sekačka vybavena kvalitní převodovkou GT Synchro (Specifikace a popis převodovky) a kuličkovými ložisky ve všech kolečkách. Díky nastavitelné rychlosti pojezdu (4 rychlosti) si rychlost sečení pohodlně přizpůsobíte přesně podle sebe.

 

 

Ovládání sekačky pro každého – celá sekačka je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Sedmistupňové centrální nastavení žací výšky od 25 do 75 mm zaručí optimální využití na každé zahradě. Pohodlné madlo s měkčeným úchopem lze snadno nastavit dle výšky postavy nebo složit pro lepší skladování. Dlouhá madla pro ovládání brzdy a pojezdu jsou vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Pro pohodlné přenášení je sekačka navíc vybavena předním madlem.

 


Převodovka GT 300 SynchroAlternativní zboží: SEKAČKY - benzínové s pojezdem
dotazy a poznámky k HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3927)

   
2018-05-10  Petr
Dobrý den, je u této sekačky možnost nastavení vyšších otáček motoru při sečení?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, tato sekačka nemá regulaci otáček motoru.

2014-01-10  Pavel
Dobrý den, kromě jiných parametrů je u sekaček důležitá i velikost vyhazovacího otvoru do sběrného koše /např. mokrá tráva lehce ucpe malý otvor/ . Jak velký otvor má tento model?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,rozměr vyhazovacího otvoru je 175x145 mm

2013-07-01  Dáša
Dobrý den, má pojezd i dozadu? Děkuji.Dáša

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,žádná rotační sekačka z naší nabídky není vybavena touto funkcí

2013-05-06  Petr
Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi touto sekačkou a modelem HECHT 548 SX? Oba typy mají zřejmě plastová kolečka, že ano? Můžete případně doporučit nějakou sekačku s pojezdem a gumovými kolečky? Děkuji Vám.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,tato sekačka je oproti modelu 548 SX vybavena 4-rychlostí převodovkou.Kolečka jsou plastová stejně jako u většiny sekaček v této cenové kategorii.vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Scheppach MS 225-53 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
9999 Kč   
 Motor Jikov STELLA SL - bubnová sekačka
27990 Kč   
 ACTIVE AC 642 PRO - kladívkový mulčovač
149990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, sekačka hecht,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.13s)

sekačka hecht Oblíbená travní sekačka pro střední a větší zahrady s pojezdem a kompletním příslušenstvím 5in1. Sekačka má robustní podvozek z kvalitní oceli opatřený velmi odolnou komaxitovo sekačka hecht, HECHT 5484 SX - benzínová sekačka 5 in 1 s pojezdem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist