mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Robotický vysavač iRobot Roomba 698
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Robotický vysavač iRobot Roomba 698

  7999 Kč   
Robotický vysavač iRobot Roomba 698
Robotický vysavač iRobot Roomba 698 1
Robotický vysavač iRobot Roomba 698 2
Robotický vysavač iRobot Roomba 698 3
Robotický vysavač iRobot Roomba 698 4
Robotický vysavač iRobot Roomba 698 5
Robotický vysavač iRobot Roomba 698
NOVINKA 
iRobot
Vaše cena bez DPH: 6611 Kč 
Vaše cena s DPH: 7999 Kč 
Výrobce: iRobot
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 3.54
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technická specifikace:
Velikost uklízené plochy: až 100 m2
Baterie: Li-Ion 1800 mAh
Doba nabíjení: 2 hodiny
Spotřeba při nabíjení: max. 33 W
Spotřeba Stand-By: max. 2 W
Kapacita sběrného koše: 0,6 l
Rozměry: 330 x 94 mm
Hmotnost: 3,54 kg
Obsah balení:
1x iRobot Roomba 698
1x Nabíjecí stanice
1x Baterie Li-Ion (uvnitř robota)

iRobot Roomba 698

 

Perfektní navigace iAdapt, nepřekonatelný třístupňový čisticí systém, akustická detekce nečistot a mobilní aplikace iRobot HOME v českém jazyce pro ještě větší pohodlí. Ovládejte Roombu 698 kdykoliv a odkudkoliv! Roombě 698 lze nastavit úklid na jakýkoliv den i čas v týdnu. Přenechte úklid robotickému pomocníkovi a věnujte čas důležitějším věcem!

 

Klíčové vlastnosti

 

 • Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců 

 • Navigace iAdapt

 • Třístupňový čisticí systém

 • Funkce odloženého úklidu

 • Akustická detekce nečistot

 • Velkokapacitní sběrný koš AeroVac 

 • Systém proti zamotání do kabelů

 • Filtrační systém AeroVac

 • Senzory proti pádu ze schodů

 • Li-Ion baterie

 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici

 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME

 

Navigace iAdapt

Navigace iAdapt zajistí dokonalý úklid bytu i rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a ve spojení s 40 před-definovanými pohyby inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní.

 

Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME

S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

 

Mobilní aplikace iRobot HOME

 

Funkce:     Odložený úklid 

Odložený úklid lze nastavit na jakýkoliv den i čas v týdnu.

 

Spuštění 

Stiskem tlačítka „CLEAN“ lze zapnout robota kdykoliv a odkudkoliv.

 

Informace:    Údržba robota

Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Sekce údržby rovněž obsahuje instruktáž, jak údržbu provést.

 

Nápověda

Sekce nápovědy obsahuje například odpovědi na nejčastější dotazy, instruktážní videa, kontakty na technickou podporu nebo příručku pro rychlé použití včetně obrázkového manuálu.

 

Historie

Aplikace si taktéž vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů.

 

Třístupňový čisticí systém

Nepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový čisticí systém. V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše, ať už se jedná o úklid tvrdých podlah či koberců.

 1. Rotující boční kartáček

Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

 

 1. Dva proti sobě rotující kartáče 

Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čisticí hlavě robota. Díky nim Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy.

 

Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše.

 

Při úklidu koberců nejdříve dochází k vykartáčování vlákna koberce štětinovým kartáčem, aby se nečistoty dostaly na povrch, následně je gumový kartáč žene do sběrného koše.

 

 1. Sací motor 

Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor. Filtraci vzduchu zajišťuje filtr AeroVac.  

 

Funkce odloženého úklidu

Díky funkci odloženého úklidu v mobilní aplikaci iRobot HOME můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet. Roombě nevadí tma ani překážky, takže vždy důkladně uklidí i bez vaší přítomnosti. iRobot nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas. Robota si nastavíte například tak, aby uklízel třikrát v týdnu a robot týden co týden v naplánovaný čas uklidí. Tím udržuje stabilně čistou podlahu.

 

Akustická detekce nečistot

Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

 

Velkokapacitní sběrný koš  

Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty AeroVac, jenž pomocí filtru z mikrovláken zachytí nejjemnější prachové částice.

 

Program SPOT

Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m². Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.

 

Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

 

Senzory proti pádu ze schodů

Senzory umístěné na spodní části robota dokážou bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.

 

Automatické nabíjení v nabíjecí stanici

Nabíjecí stanice slouží k dobíjení baterie. Z nabíjecí stanice robot vyráží do boje s nečistotami a prachem ve chvíli, kdy k tomu dáte pokyn pomocí tlačítka CLEAN. Po skončení úklidu se Roomba do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se nabíjet.

 

Systém proti zamotání do kabelů

iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

 

Funkce virtuální zdi/Halo

Roombě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Roombě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům.

 

Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využit u misek s vodou domácích mazlíčků.

 

O iRobotu

Společnost iRobot Corporation byla založena v roce 1990 Colinem Anglem, Helen Greinerovou a Dr. Rodney Brooksem. Společně měli vizi, že se praktičtí roboti stanou realitou a rozhodli se ji uskutečnit. V současné době používá roboty iRobot více než 15 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie. iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, vojenských a průmyslových robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA.

 

 

dotazy a poznámky k Robotický vysavač iRobot Roomba 698
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8792)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Hailo AS Solo 20 tmavě šedý - vestavný odpadkový koš
1791 Kč   
 Autochladnička G21 C&W 33 litrů , 12/230 V
2299 Kč   
 Autochladnička G21 kompresorová 40l
14991 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  Robotický vysavač iRobot Roomba 698,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.14s)

Robotický vysavač iRobot Roomba 698 Perfektní navigace iAdapt, nepřekonatelný třístupňový čisticí systém, akustická detekce nečistot a mobilní aplikace iRobot HOME v českém jazyce pro ještě větší pohodlí. Ovládej Robotický vysavač iRobot Roomba 698
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist