mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g

  209 Kč   
Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g
 
Mr.Fire
Vaše cena bez DPH: 173 Kč 
Vaše cena s DPH: 209 Kč 
Výrobce: Mr.Fire
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 2 body (více)
Sezónní balení čističe pro pravidelnou údržbu Vašich spalinových cest. Čisticí prášek je ověřený a vyniká svou vysokou účinností ve vyčištění zanesených spalinových cest.

Sezónní balení čističe pro pravidelnou údržbu Vašich spalinových cest. Čisticí prášek je ověřený a vyniká svou vysokou účinností ve vyčištění zanesených spalinových cest. Čisticí prášek je určený k údržbě komínů, kouřovodů, pro krbová kamna, pro krbové vložky nebo otevřené krby. Součástí balení je dávkovací odměrka.

Čisticí prášek je chemická směs, která narušuje dehtové usazeniny ve spalinových cestách, které po použití čističe vysychají, křehnou a následným tahem topení jsou vyneseny nebo spadnou do ohniště.

Pravidelným používáním čisticího prášku se zvyšuje průchodnost spalinové cesty, což zlepšuje účinnost Vašeho topení, je také preventivním bezpečnostním opatřením proti vyhoření komínu.

Alternativní zboží: KAMNA, KRBY,KOTLE - KRBOVÁ CHEMIE
dotazy a poznámky k Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7374)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Kotel SLOKOV VARIANT SL 27E
61103 Kč   
 Kouřovod - koleno 120 / 90 / 1,5 mm
474 Kč   
 Sporák na tuhá paliva MBS 7 NEW LINE krémový - pravý
10932 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2023 (0.63s)

Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g Sezónní balení čističe pro pravidelnou údržbu Vašich spalinových cest. Čisticí prášek je ověřený a vyniká svou vysokou účinností ve vyčištění zanesených spalinových cest. Mr.FIRE čisticí prášek spalinových cest 900 g
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist