mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., kompostér JUWEL AEROPLUS 6000

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

kompostér JUWEL AEROPLUS 6000

  6783 Kč   
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 1
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 2
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 3
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 4
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 5
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 6
kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 5606 Kč 
Vaše cena s DPH: 6783 Kč 
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 101 bodů (více)
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf kompostér JUWEL AEROPLUS 6000  
Délka (vnější):0,78m
Šířka (vnější):0,78m
Výška (vnější):1,05m
Hmotnost:27kg
Barva:zelená
Objem:600L
Materiál konstrukce:plast
Výrobce:JUWEL
Kategorie produktu:kompostéry

Výrobce - JUWEL, RAKOUSKO

PRVNÍ NA SVĚTĚ - JUWEL AEROPLUS 6000 je první kompostér, který v krátké době díky své inteligentní vícekomorové soustavě dodává bez větší námahy vynikající kompost. Je určen do všech moderních zahrad.

Nový kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 vyniká kromě jedinečného a krásného designu především svým inteligentním multikomorovým systémem, který ?vyrobí? vynikající kompost v krátkém čase bez pracného a zdlouhavého přemísťování kompostované hmoty.

Krátký popis:

 • inteligentní vícekomorový systém šetří práci s promícháváním kompostované hmoty
 • velké plnící a odběrové klapky s ochranou proti větru clip-in
 • nastavitelné větrání pro letní / zimní provoz
 • snadné vyjmutí kompostu ze spodní komory
 • rychlé kompostování řízeným provzdušňováním
 • kompostér AeroPlus 6000 zapadá svým designem harmonicky do jakéhokoliv zahrady

Přeměna hmoty v kompost probíhá uvnitř kompostéru. Míchání a provzdušňování se provádí v průběhu vyprazdňování komor. Do sběrné komory A je možné umístit velké množství hmoty určené ke zkompostování. Poté se hmota přesype do kompostovací komory B, kde začne vlastní kompostovací proces. Vzhledem ke konstrukci kompostéru je umožněn přívod kyslíku ze všech stran komory, čímž se zintenzivňuje kompostovací proces. Při vzniku velkého množství odpadního tepla tak dochází k redukci objemu a uvolňování vlhkosti. Kompostování může probíhat zcela nerušeně, protože čerstvý materiál se doplňuje do oddělené plnící komory A a nenarušuje tak kompostovací proces v komoře B. Prakticky zkompostovaný materiál se po 6-8 týdnech může přesypat přes rotační klapku do komory C, kde probíhá zrání kompostu.

Kompostovací proces probíhá v několika fázích:

 1. Kompostový materiál se umístí do sběrné komory přes velkou plnící klapku (ochrana proti větru). Tento prostor je utěsněný (anaerobní), takže zabraňuje přístupu létajícího hmyzu a současně umožňuje kompostovanému materiálu uchovat si svou vlhkost.
 2. Po naplnění sběrné komory se do kompostovací komory zavede (přesype) větší množství zelené hmoty. Budoucí kompost je v této komoře ze všech stran provzdušňován (prostor je aerobní). Díky intenzivnímu přívodu kyslíku (letní / zimní regulace přívodního vzduchu) probíhá rychlé kompostování současně s intenzivním ohřevem hmoty. Přitom se uvolňuje vlhkost a objem kompostovací komory B se neustále zmenšuje. Sběrná komora A tak může být až třikrát vyprázdněna.
 3. Po cca 6 až 8 týdnech, v závislosti na ročním období a kompostované hmotě, se komora B pomocí otočné kliky vyprázdní a hmota se přesype do komory C.
 4. V dozrávací komoře se kompostovací proces zintenzivní díky kontaktu kompostovaného materiálu se zemí a s různými půdními organismy, které se v krátké době dostanou do kompostu. Kompost pak lze postupně odebírat po otevření spodní klapky.

Komposter Aeroplus 6000 byl vyvinut v úzké spolupráci s rakouskou Mikrobiologickou univerzitou v průběhu několika let zkoušek.

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení:

 • balík 78 x 78 x 105 cm / 27 kg / 600 L

JUWEL - TO FUNGUJE !!!

Alternativní zboží: KOMPOSTÉRY
dotazy a poznámky k kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9083)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 kompostér JUWEL AEROQUICK 420
4792 Kč   
 kompostér JUWEL BIO 400
2392 Kč   
 Kompostér K 170
7913 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, kompostér JUWEL AEROPLUS 6000,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.01s)

kompostér JUWEL AEROPLUS 6000 Výrobce - JUWEL, RAKOUSKO PRVNÍ NA SVĚTĚ - JUWEL AEROPLUS 6000 je první kompostér, který v krátké době díky své inteligentní vícekomorové soustavě dodává bez větší námahy vyni kompostér JUWEL AEROPLUS 6000
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist