mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Infrasauna Belatrix Universo 2


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Infrasauna Belatrix Universo 2

  25300 Kč   
Infrasauna Belatrix Universo 2
Infrasauna Belatrix Universo 2 1
Infrasauna Belatrix Universo 2 2
Infrasauna Belatrix Universo 2 3
Infrasauna Belatrix Universo 2 4
Infrasauna Belatrix Universo 2 5
Infrasauna Belatrix Universo 2 6
Infrasauna Belatrix Universo 2
AKCE 
Vaše cena bez DPH: 20909 Kč 
Vaše cena s DPH: 25300 Kč 
Výrobce: Belatrix
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 278 bodů (více)
Splátkový prodej:  splátky splátková kalkulačka
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Audio:ano
Hloubka [cm]:105
Hmotnost [kg]:125
Ionizátor:ano
LED světelná chromoterapie:ano
Materiál:Kanadský jedlovec (hemlock)
Počet osob:2
Počet panelů [ks]:7 + podlahový
Šířka [cm]:120
Typ topných panelů:Karbonové
Výkon [W]:1900
Výška [cm]:190
Jedná se o řadu infrasaun Belatrix, vycházející svým vzhledem z klasických tvarů finské sauny. U řady Universo je však čelní strana doplněna prosvětlovacími pásy skla, z důvodu dosažení větší vzdušnosti a světlosti saunovacího prostoru. Je vybavena karbonovými zářiči.
Sauny Belatrix splnují náročné mezinárodní technické normy, což dokládá široká paleta získaných certifikátů.
\
*EMF - naše sauny splňují přísné evropské  standarty hodnot elektromagnetického pole (méně než 3mG).
Infrasauny Belatrix obsahují již ve svém standardu:
Kontrolní panel

\

Prostřednictvím ovládacího panelu ovládáte celý chod sauny. Sauna se tímto panelem zapíná / vypíná. Na displeji se zobrazuje aktuální teplota / nastavená teplota, čas saunování. Prostřednictvím tohoto panelu ovládáte zároven osvětlení v sauně (čtecí lampičku, venkovní osvětlení sauny, světelnou terapii) Žádné autoradio, ale skutečně kvalitní audio řešení. Funkce audiopanelu: LCD displej, FM radio, MP3
 
Nožní topný panel

\

Z důvodu lepšího a rovnoměrnějšího prohřátí jsou naše sauny vybaveny dodatečným karbonovým podlahovým panelem. Při samotném saunování jste v našich saunách nahříváni zádovými, bočními, holeními, lýtkovými panely + nožním panelem. Tím je zaručeno, že budete skutečně rovnoměrně prohříváni a nebudete mít ani subjektivní pocit chladu.
 
LED světelná terapie

\

Součástí našich infrasaun je LED světelná terapie. Jedná se o panel rozměru 20 x 20 cm tvořený RGB LED diodami. Prostřednictvím kontrolního panelu je možné si měnit mezi 7 barevnými odstíny v sauně. Více o účincích světelné terapie na lidskou psychiku resp. zdraví se můžete dozvědět v oddělení světelná terapie.
 
Ionizátor

\

Námi nabízené infrasuny, jsou taktéž vybaveny tzv. ionizátorem kyslíku. Ten slouží k čištění a zlepšení kvality vzduchu v infrasauně. Ionizátor obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů). Takovýto vzduch obohacený anionty připomíná vzduch ve vysokých horách nebo u moře, či svěží a vyčištěný vzduch po bouřce. Ionizátor kyslíku zbaví znečištěný vzduch tabákového kouře, prachu, pylů květin a dalších nečistot. Infrasauna tak je ideální přístroj pro osoby, které trpí alergiemi, astmatickými potížemi a sennou rýmou. Další funkcí tohoto přístroje je Ozonátor. V tomto modu přístroj prostřednictvím O3 dezinfikuje vnitřní prostor sauny.
 
Regulace intenzity topení

\

K dosažení většího saunovacího komfortu uživatelů, jsou naše sauny vybaveny regulací intenzity topení zářičů. Intenzitu topení zářičů, tedy jejich povrchovou teplotu v našich saunách můžte regulovat dle svých pocitů a potřeb. Třeba tak, že si snížíte intenzitu topení za zády, tak aby Vás panel nepálil do zad. Nyní si můžete saunu skutečně přizpůsobit Vašim potřebám. Jsou dotupné 3 úrovně "topení" resp. "povrchové teploty zářičů". 33%, 66%, 100%.
 
Změna orientace dveří

\

V případě, že Vám nevyhovuje orientace dveří, není problém ji jednoduše změnit. Naše infrasauny jsou vybaveny jednoduchým systémem změny orientace dveří. Nyní je změna orientace dveří otaázkou několika vteřin, navíc k tomu nebudete potřebovat ani žádné nářadí. Navíc změna je vratná a můžete ji provádět opakovaně.
 
Ukryté spojení stěn

\

Aby byla infrasauna skutečně ozdobou Vašeho interiéru je důležité myslet na každý detail. Z tohoto důvodu jsou spoje stěn u našich infrasaun skryté. Už žádné kovové klipsny, umístěné na vnějších bocích infrasauny. Krytý spoj nechá skutečně vyniknout krásu kanadského jedlovce a zároveň je i pevnější a stabilnější. Navíc také umožní opakované rozebrání a sestavení infrasauny a opět bez potřeby jakéhokoliv nářadí.
 
Střešní ventilace

\

V případě infrasaun nehovoříme o hermeticky uzavřených kabinách kde je nutné ohřát vzduch, který následně ohřej uživatele. Infračervené záření zvyšuje Vaši tělesnou teplotu přímo. Pro ideální průběh tohoto procesu je vyžadována mírna circulace čerstvého vzduchu do infrasauny. Z tohoto důvodu naleznete na stříšce našich infrasaun regulovatelnou ventilaci.
 
Prodloužená záruka

\

Infrasauny Belatrix jsou natolik kvalitní a prověřené infrasauny, že jsme schopni garantovat jejich bezproblémový provoz po dobu 4 let. Prodloužená záruka se vztahuje na veškeré infračervené zářiče.
 
Další výbava
  • Karbonové infrazářiče
  • Světelná čtecí lampička uvnitř kabiny
  • Vnější osvětlení
  • Masivní konstrukce 
  • Držák nápojů, držák ručníku, držák novin
Popis montáže infrasauny
Infračervené prohřívací kabiny se dodávají jako typizované stavebnice, které se montují přímo na místě z jednotlivých panelů.
Lze je instalovat kdekoliv, kde je rovná podlaha a elektrická zásuvka, bez zvláštních stavebních úprav. Vzhledem k relativně malému rozměru infrasauny tak může najít své místo téměř v každém bytě, rodinném domě, ve fitness, rehabilitačních a masážních centrech.
K připojení do sítě je třeba elektrická zásuvka na 220V a 16A jistění.
Alternativní zboží: INFRASAUNY A SAUNY
dotazy a poznámky k Infrasauna Belatrix Universo 2
 autor:     bezpečnostní kód:  (2959)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Infrasauna Belatrix Vista 1
27900 Kč   
 Infrasauna Belatrix Vista 3
35450 Kč   
 Infrasauna Marimex ELEGANT 3001 L
25990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Infrasauna Belatrix Universo 2,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2018 (0.1s)

Infrasauna Belatrix Universo 2 Jedná se o řadu infrasaun Belatrix, vycházející svým vzhledem z klasických tvarů finské sauny. U řady Universo je však čelní strana doplněna prosvětlovacími pásy skla, z důvodu Infrasauna Belatrix Universo 2
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím